background preloader

Piękne

Facebook Twitter

Pokaz dla publiczności? - Galeria - Strona 5. Serwal cena. Burze na Ziemi widziane z kosmosu - wideo. Gdy modelka chce odgryźć ci głowę... Ich to wcale nie zniechęca. 100 dronów w powietrznym tańcu. Efekt zapiera dech w piersiach. Intel, we współpracy z austriacką firmą Ars Electronica, zorganizował pokaz, który udowodnić miał, że drony nie muszą się kojarzyć tylko z wojną czy niebezpieczeństwem. 100 bezzałogowych maszyn "tańczących" synchronicznie do V symfonii Beethovena, pokazuje, że nowoczesna technologia może być również niesamowicie piękna.

100 dronów w powietrznym tańcu. Efekt zapiera dech w piersiach

Najlepsze zdjęcia roku użytkowników National Geographic. ~animals planet 2016-01-03 (18:20) 6 dni 5 godzin i 42 minuty temu.

Najlepsze zdjęcia roku użytkowników National Geographic

Zdjęcia roku 2015 - fotoreporterzy WP. Najpiękniejsze nagranie destrukcji w zwolnionym tempie. Larry Vickers przez dwadzieścia lat był żołnierzem amerykańskich sił specjalnych.

Najpiękniejsze nagranie destrukcji w zwolnionym tempie

Kosmiczna euforia czy zniszczenie? Tak człowiek zmienia Ziemię. Słyszeliście o overview effect?

Kosmiczna euforia czy zniszczenie? Tak człowiek zmienia Ziemię

Termin, po raz pierwszy użyty został w latach 80. ubiegłego wieku i dotyczył uczucia, którego doświadczają astronauci mając możliwość spojrzenia w dół z Kosmosu i obejrzenia Ziemi w całości. W języku polskim zjawisko określane bywa jako kosmiczna euforia i nic dziwnego, gdyż ujęcia naszej planety, wykonane za pomocą satelitów przyprawiają o zawrót głowy. Ziemia widziana z odległości dziesiątków tysięcy kilometrów prezentuje się z zupełnie innej perspektywy. Zorza polarna widoczna nad Polską! Zgłoś do moderacji Nie zgadzam się z opinią ~Michał J. 2015-03-17 (21:55) 4 miesiące 28 dni 17 godzin i 9 minut temu okolice Kielc, zorzę widać wyraźnie, ale żona mówi żebym szedł spać bo jestem nawalony odpowiedz pokaż 1 ukrytą odpowiedź.

Zorza polarna widoczna nad Polską!

Wyniki Szukania w Grafice Google dla. Wyniki Szukania w Grafice Google dla. Leniwa podróż żaby na grzbiecie ślimaka. Upał i wysoka wilgotność sprawiają, że w Indonezji nawet najkrótsza podróż staje się trudna do zniesienia.

Leniwa podróż żaby na grzbiecie ślimaka

Nie tylko dla ludzi. Kurit Afsheen uchwycił niezwykłą podróż, jaką żaba drzewna zafundowała sobie na grzbiecie ślimaka. Naukowcy mają dowody: tak broni się przed nami Ziemia - Strona 2. Nowy rodzaj zdjęć dzięki technologii. Agencja Reklamowa XB - pieczątki Bydgoszcz, pieczątki firmowe, wyrób pieczątek, świat pieczątek. Audi. Niger - hipopotam zabił 13 osób. WP.PL|dodane 2014-11-19 (15:56) 5 miesięcy 18 dni i 52 minuty temu |15 opinii (fot.

Niger - hipopotam zabił 13 osób

Nocne desanty - polscy piloci przygotowują się do nowych, trudnych zadań. Już wkrótce zaczną desantować ludzi i ładunki nocą, będą też lądować i startować z nieutwardzonych lądowisk.

Nocne desanty - polscy piloci przygotowują się do nowych, trudnych zadań

Jak pisze magazyn "Polska Zbrojna", polscy piloci samolotów transportowych przygotowują się do nowych zadań. Będziemy mogli niezauważenie przylecieć w dowolne miejsce i z dowolnego miejsca wystartować, na przykład z nieutwardzonych pasów startowych. Pod osłoną nocy polecimy w rejony konfliktów zbrojnych. Będziemy też gotowi do ewakuacji obywateli z terenów niebezpiecznych i desantowania ludzi i ładunków. płk pil. Pozostałe drobne AGD do kuchni - wyposażenie wnętrz - Homebook. Eksperci: wspólne niebo to większe bezpieczeństwo i komfort podróży. Wspólna przestrzeń powietrzna nad UE przyniesie wzrost bezpieczeństwa lotów, oszczędności i poprawi komfort podróżnych - twierdzą eksperci.

Eksperci: wspólne niebo to większe bezpieczeństwo i komfort podróży

Ich zdaniem, mnogość urzędów zarządzania ruchem lotniczym generuje koszty i służy utrzymaniu przywilejów administracji. Specjaliści ds. ruchu lotniczego na debacie w warszawskim Biurze Informacji Parlamentu Europejskiego wskazali, że Wspólna Europejska Przestrzeń Powietrzna (SES) przyniesie korzyści setkom milionów ludzi, a przede wszystkim pasażerom, kontrolerom ruchu lotniczego i pracownikom linii lotniczych. Przyczyni się też do poprawy stanu środowiska, gdyż w konsekwencji jej utworzenia skrócą się szlaki powietrzne, spadnie zużycie paliwa oraz ilość emisji CO2 do atmosfery. Rozproszone monopole Wielkim problemem Europy według panelistów jest rozbicie organów zarządzania ruchem lotniczym na poszczególne kraje członkowskie.

Zorza polarna tuż przed wschodem słońca. Niezwykłe nagranie NASA - wideo. Gimme Bar. Takiej Polski już nie ma. Dziedzictwo przemysłu odchodzi w zapomnienie. "Polska Pofabryczna" to nazwa realizowanego od 2007 roku projektu fotograficznego, którego ideą jest uwiecznienie na fotografiach wszystkich zabytków przemysłowych w naszym kraju.

Takiej Polski już nie ma. Dziedzictwo przemysłu odchodzi w zapomnienie

Zobacz galerię zdjęć Większość uwiecznionych na pracach obiektów to opuszczone, niszczejące, często zapomniane zakłady, których czasy świetności minęły dziesiątki lat temu. Część z nich przeszła już do historii – pomimo wysokiej wartości historycznej i architektonicznej zostały wyburzone. Prognoza pogody - Strona 7. Taniejący rubel zmusił Rosjan do rezygnacji z wyjazdów świątecznych. Rekordowy spadek wartości waluty narodowej Rosji sprawił, że wielu jej obywateli musiało zrezygnować z tradycyjnego wyjazdu za granicę na Nowy Rok i Boże Narodzenie.

Dziennik "Wiedomosti" zauważył nawet, że taniejący rubel skutecznie zastąpił żelazną kurtynę. Operatorzy ruchu turystycznego szacują, że zainteresowanie wśród Rosjan zagranicznymi wyjazdami na święta jest o ponad 30 proc. mniejsze niż przed rokiem. Natomiast o 20 proc. wzrósł wśród nich popyt na wypoczynek w Rosji. Soczi, które w 2013 roku było poza pierwszą "10" miast najchętniej odwiedzanych przez obywateli Rosji w okresie Nowego Roku i prawosławnego Bożego Narodzenia, w tym roku przebojem wdarło się na pierwsze miejsce, wyprzedzając Bangkok, Pragę, Berlin i Tel Awiw. Dużą popularnością cieszy się też Stambuł. Wśród krajów pierwszą "10" najpopularniejszych kierunków turystyki świątecznej dla Rosjan tworzą Tajlandia, Hiszpania, Turcja, Meksyk, Indonezja, Malezja, Kuba, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Izrael i Wietnam. Oto najlepsze zdjęcia sportowe 2014 - Sport.

Zgłoś do moderacji Nie zgadzam się z opinią ~dawid 2014-12-27 (16:47) 19 minut temu. Kryzysy, wojny i konflikty 2014. Zgłoś do moderacji Nie zgadzam się z opinią ~asm 2014-12-22 (16:21) 5 dni i 40 minut temu. Zdjęcia roku - świat. Najlepsze zdjęcia zgłoszone do Sony World Photography Awards 2015. Dzieło zawodowca? Nie, to amatorskie zdjęcie... Leśnicy będą pomagać zwierzętom przetrwać zimę. IAR|dodane 2014-11-15 (02:38) 2 dni 6 godzin i 13 minut temu |25 opinii WP.PL / Internauta Krośnianin Leśnicy będą pomagać zwierzętom przetrwać zimę. W paśnikach pojawi się do ich dokarmiania między innymi siano, kasztany, żołędzie czy zasuszone liście. Zbigniew Gryzło z Nadleśnictwa Nawojowa na Sądecczyźnie mówi, że w magazynie zgromadzono już na przykład 15 ton sianokiszonki czy 10 ton kukurydzy. Weterynarzbezgranic.