background preloader

Objawienia

Facebook Twitter

?nav=item. Na Ukrainie płaczą ikony. W Polsce też płakały ... w 2010. Zobacz więcej artykułów03.03.2014 W Rosji i na Ukrainie w kilkunastu klasztorach ikony zaczęły płakać - podały rosyjskojęzyczne media.

Na Ukrainie płaczą ikony. W Polsce też płakały ... w 2010

W Polsce ikona Matki Boskiej toczyła łzy w 2010 roku... Przypadek, czy znak od Opatrzności? Jak pisze portal Fronda.pl w tradycji prawosławnej (tak zresztą, jak i w zachodniej, gdzie płaczące figury, zwiastują poważne wydarzenia) jest to wyraźny znak z góry, który jest wezwaniem do ludzi do nawrócenia i ostrzeżeniem przed zbliżającymi się trudnymi czasami. Na Ukrainie płaczą ikony. W Polsce też płakały ... w 2010. Orędzie św. Jadwigi o Krzyżu - Adam Człowiek - 8.06.2012r. Orędzie Św.

Orędzie św. Jadwigi o Krzyżu - Adam Człowiek - 8.06.2012r

Jadwigi Królowej Polski 8 czerwca 2012 – Adam Człowiek Św. Jadwiga: „Naznaczając Polskę krzyżem Bóg zapragnął, aby z waszego narodu wyszła modlitwa uwielbienia. Adorując krzyż i broniąc godności jego miejsca w waszym narodzie, dajecie świadectwo Kościołowi, sobie nawzajem i innym narodom”. Jasność ogarnęła mnie i nagle zauważyłem, że znajduję się katedrze na Wawelu. ŚWIĘTA JADWIGA KRÓLOWA: «Człowiecze, pochyl głowę i uczcij krzyż Chrystusa, znak zwycięstwa. Dzisiaj z łaskawości Boga przychodzę do was, umiłowani Polacy, aby przypomnieć wam, że w krzyżu – w tajemnicy jego zwycięstwa i chwały – odnajdziecie prawdziwą wolność dzieci Bożych. Naznaczając Polskę krzyżem Bóg zapragnął, aby z waszego narodu wyszła modlitwa uwielbienia. Polacy, abyście mogli z dojrzałą wiarą przyjąć błogosławieństwo krzyża, musicie zrozumieć, czym jest służba wobec Kościoła i narodu.

Bądźcie pewni, że macie we mnie waszą orędowniczkę przed Tronem Bożym. *(por. Że się to wielkie światło na niebie zapali, Oredzie sw.Jadwigi do Polaków. ( Katedra Wawelska, Kraków, 11.06.2013 ) Św.

Oredzie sw.Jadwigi do Polaków

Jadwiga królowa (…) Narodzie ukochany, stoicie na skraju przepaści moralnej a duchowej. Patrzcie tylko, zauważcie, jak szybki obrót ta sprawa nabiera. Maryja płacze na Ukrainie w KSIĄŻKI Cuda, objawienia Objawienia Maryjne SANCTUS - Księgarnia Katolicka. Żaglowce - Bitwy morskie - Bitwa pod Lepanto. Bitwa pod lepanto. Cud pod Lepanto. Próba podboju świata chrześcijańskiego przez islam rozpoczyna się w 638 r. podbojem Ziemi Świętej.

Cud pod Lepanto

Niecałe sto lat później muzułmanie zdążyli już opanować Afrykę Północną, zająć Hiszpanię i dotrzeć do Poitiers. „Podwojenie tej odległości doprowadziłoby Saracenów do granic Polski i wzgórz Szkocji” – pisał ówczesny historyk. Zorganizowane przez chrześcinan krucjaty zdołały powstrzymać na jakiś czas inwazję islamu na zachód. Ale wojska spod znaku półksiężyca nie dały za wygraną. Zaatakowały ponownie w XVI w., w wyjątkowo dogodnym dla siebie czasie. Rola Maryi W 1571 r. pod Lepanto rozegrała się bitwa morska, która miała zadecydować o losach ówczesnego świata.

Świadectwo papieża Leona Owoc współpracy człowieka z Bogiem Sposób, w jaki Leon XIII mówi o cudzie pod Lepanto, wskazuje na ważną ewangeliczną prawdę: mówi, że cud zawsze wymaga wiary, posłuszeństwa i współdziałania ze strony człowieka. Cud pod Lepanto jest wspaniałym przykładem tego, że cuda nie spadają z nieba same. Dwa fronty. Cud pod Lepanto. Znaki W Przyrodzie. Proroctwo z Ukrainy ostrzegało o wojnie « Dziecko Królowej Pokoju. Posted by Dzieckonmp w dniu 4 Marzec 2014 Objawienia miało miejsce w 1987 r. osadzie Hrushiw na południe od Lwowa Kryzys jeszcze nie osiągnął temperatury wrzenia, ale wkrótce może rozlać się na zewnątrz.

Proroctwo z Ukrainy ostrzegało o wojnie « Dziecko Królowej Pokoju

Z pewnością nie jest zbyt wcześnie, aby myśleć, że może wydarzyć się najgorsze. Antagonizmy między Ukrainą – kiedyś częścią Związku Radzieckiego i Rosją tłumione były od wieku (szczyty przed i podczas II wojny światowej, kiedy ZSRR prześladował Chrześcijan, zwłaszcza katolików i na Ukrainie panował głód, który powodował miliony ofiar śmiertelnych).

Ukraina odłączona od bloku sowieckiego w wyniku zaskakującego rozpadu Związku Radzieckiego, zdobyła niepodległość kilka lat po objawieniach. To miało miejsce dokładnie w pierwszą rocznicę katastrofy nuklearnej w elektrowni jądrowej w Czarnobylu, kiedy promieniowanie spowodowało silne skażenie okolic Kijowa, oraz chmurę radioaktywną, którą uważa się za przyczynę zachorowań na nowotwory w różnych częściach Europy wschodniej i północnej. Objawienia w Ternopil i Liszni na Ukrainie. Pan Jezus, Matka Boska, Święty Gabriel objawili się 9 letniej dziewczynce o imieniu Julia.

Objawienia w Ternopil i Liszni na Ukrainie

Pierwsze objawienie miało miejsce w dniu 13-ego czerwca 2003 r. Objawienia na Ukrainie mają miejsce w czasach współczesnych i z jednej strony są podobne do innych objawień, gdy wzywają do nawrócenia i modlitwy, ostrzegają o karze, ale też wnoszą nowe interesujące wiadomości dotyczące Papieża Jana Pawła II i Papieża Benedykta XVI. Opisane jest też wielkie znaczenie cierpienia. Objawienia przynoszą też niezwykle interesujące informacje dotyczące proroków, którzy są stworzeni z Serca Pana Jezusa przed stworzeniem świata i posłani do ludzi, w czasach ostatecznych. Miejsce objawień – Ukraina jest obecnie krajem niepodległym, ale w czasach Związku Radzieckiego, Ukraina była jedną z 15-u Republik Radzieckich, co powodowało, że Kościół na Ukrainie był prześladowany i wiele osób straciło wiarę. Nie jest możliwe przedstawienie wszystkich objawień.

Wezwania do nawrócenia: “Ja widzę wasze serca. Mądrość Dni Kary. Www.apokalipsa.info.pl + Sekret Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej. Fatima 1917 Przewidywany przebieg trzeciej wojny światowej Zaburzenia w przyrodzie Dane o Polsce po wybuchu trzeciej wojny światowej Zapowiedź trzech dni ciemności, słowa Pana Jezusa, które były skie­rowane do Łucji: Wprowadzenie. 7 Tło objawień fatimskich. 8 Zwiastun objawień. 9 Spotkania z Madonną. 10 Szóste objawienie i Cud Słońca. 11 Cztery żądania Madonny. 13 Poświęcenie Kościoła i świata Niepokalanemu Sercu Maryi 13 Jaką tajemnicę Matka Boża przekazała Łucji podczas drugiego objawienia?

www.apokalipsa.info.pl + Sekret Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej

Pierwsza i Druga Tajemnica Fatimska. 15 O Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej 17.