background preloader

Estrogeny

Facebook Twitter

Środki czystości i kosmetyki mogą powodować niepłodność - Dzieci.pl. Od kilku lat coraz nowsze badania informują o zaburzeniach hormonalnych powodowanych przez związki chemiczne zawarte w niektórych kosmetykach, lekarstwach, środkach czystości i plastikowych opakowaniach.

Środki czystości i kosmetyki mogą powodować niepłodność - Dzieci.pl

W niektórych przypadkach mogą nawet doprowadzić do niepłodności, której leczenie jest bardzo kosztowne. Rada Nordycka jako pierwsza organizacja opublikowała raport, z którego wynika, że konsekwencje szkodliwego działania chemikaliów kosztują Unię Europejską nawet pół miliarda euro rocznie. Substancje, które zakłócają równowagę hormonalną. Już dawno temu zrozumiałam,że to wszystko co na co dzień używamy to czysta i niebezpieczna chemia.W domu używam prawie do wszystkiego sodę oczyszczoną,do higieny osobistej również.

Substancje, które zakłócają równowagę hormonalną

W ciucholandach szukam odzieży tylko 100% bawełnianej,bo czystej obecnie już nie ma.Niektórzy znajomi mówią,że mam coś z głowa ale prawda jest taka jak przedstawia ten artykuł a jest jeszcze gorzej z żywnościa,wodą do picia i gotowania, mięsem,wędlinami,pieczywem itp.Stąd taki wielki wzrost chorób cywilizacyjnych w tym raka, układu krążenia,cukrzycy,RZS i dziesiątki innych.W Polsce ludziom brak podstawowej wiedzy w tym lekarzom,którzy nie raz pojawiają się w tv i opowiadają głupoty,tylko nie wiem dlaczego,czy dlatego że nie mają wiedzy czy są dobrze opłacani przez sponsorów. odpowiedz.

BPA in tooth fillings may boost kids' behavioral problems. The sealants dentists use to protect teeth from cavities break down into BPA when in contact with saliva.

BPA in tooth fillings may boost kids' behavioral problems

That's the word from scientists at Mount Sinai School of Medicine in New York City. The sealants are considered safe for kids, for whom they're most popular. And the exposure disappears a few hours after the sealants are applied. But researches at Mount Sinai advise pregnant women to steer clear. istockphoto (CBS) BPA, or bisphenol-A, is a chemical found in cans and other food packaging that has been linked to health risks such as cancer and birth defects and the disruption of normal development in babies and kids. Can "Keep 32" chemical keep you cavity-free? Bisphenol A (BPA) Dental Sealants.

Bisphenol A Dental Sealants There have been concerns raised regarding the safety of bisphenol A in dental sealants and composites, which play a significant role in preventing tooth decay and in maintaining dental health.

Bisphenol A (BPA) Dental Sealants

Dental sealants are an important tool in preventing tooth decay by providing a protective barrier on the teeth, particularly when used during a child's formative years. Dental composites are mainly used to fabricate tooth-colored fillings and veneers as well as in cement for crowns. In addition to their functional and aesthetic properties, composites provide an alternative to mercury amalgam. In 1996, Nicolas Olea and coworkers at the University of Granada in Spain reported detectable levels of bisphenol A (BPA) in the saliva of patients treated with dental sealants, suggesting that children receiving this treatment could be exposed to the chemical.

Learn more about BPA dental sealants. MU News Bureau. 2012_nr_4.pdf. 2012_nr_4. Rocznik%20PZH%201-20121._ca%B3y%20zeszyt. Art01. Przywitaj się z Adamem i Ewą, samiec i samica będzie mniej różni. Arnaldo D'Amico Dawno temu był czas, mężczyzna i kobieta, różne, a nawet przeciwstawne, posiadacze listę znaków i ekskluzywnych przeciwieństw, które pozwoliły natychmiastowe rozpoznanie.

Przywitaj się z Adamem i Ewą, samiec i samica będzie mniej różni

Jako dobre i złe z bajek. Od kilku lat, nie jest już tak. Bohaterowie obu płci są mniej przeciwny i zbliżają się powoli. Wymiana O. Z biologicznego punktu widzenia nie ma nic dziwnego. I trzymać dane publikowane są tylko niektóre z tych kombinacji. Oczywiście sama biologia nie wyjaśnia wszystkiego. I z punktu widzenia biologicznego seksualności prawda samca feminizacji, w tym sensie, że jego zaburzenia hormonalne za androgenów jest utracone. Program genetyczny następnie uruchamia się ponownie w okresie dojrzewania. Dieta antyestrogenowa - regulacja gospodarki hormonalnej - Poradnikzdrowie.pl - Zdrowie, odchudzanie, diety, ciąża, psychologia - m.poradnikzdrowie.pl.

Głupia kwoko zeby pić piwo nie trzeba browaru kupować ale widać, że masz o jedną komórkę nerwową wiecej niż ta kura z parapetu, żebyś na schodach nie srała hahahahah kretynka .... hodowle musi zakładać, może u was na miejskiej wsi nie ma sklepów a w szczególności już tych ze zdrową żywnością,... już wiem, po co jest tyle konserwantów, żeby szybciej takich debili wyeliminować ze społeczeństwa ...buziaczki dla twojego przyszłego raka w dupie jakiego na bank dostaniesz jedzac kurczaczki z hodowli nieparapetowej ... jaka głupia kwoka z ciebie - przepraszam ptaki ..

Dieta antyestrogenowa - regulacja gospodarki hormonalnej - Poradnikzdrowie.pl - Zdrowie, odchudzanie, diety, ciąża, psychologia - m.poradnikzdrowie.pl

PoTreningu.pl - Wszechobecne estrogeny. Jak powszechnie wiadomo estrogeny to żeńskie hormony płciowe.

PoTreningu.pl - Wszechobecne estrogeny

Choć ich obecność wykryć można również w organizmach mężczyzn, mało tego – pełnią tam dość doniosła rolę – to jednak nie ulega wątpliwości, że już niewielki ich nadmiar jest u panów wysoce niepożądany. Również kobiety ze zbyt wysokim poziomem estrogenu nie mają raczej powodów do radości. Tymczasem analizując dostępną literaturę naukową, łatwo dojść do wniosku, że nadmiar estrogenów i substancji im podobnych zagraża coraz większej części naszej populacji. Estrogen w pożywieniu zamienia prawdziwych mężczyzn w gejów : Medycyna niekonwencjonalna / Zdrowie / Dieta. Chemia i soja przyczyną rozstrojenia płciowego Organizatorzy kontrparad dają się sprowokować – robią właśnie to o co chodzi globalistom.

Estrogen w pożywieniu zamienia prawdziwych mężczyzn w gejów : Medycyna niekonwencjonalna / Zdrowie / Dieta

Efektem ich działania będą nowe restrykcyjne ustawy, nowe konflikty, a tymczasem naprawdę ważne dla narodu sprawy pozostawiane są na boku. Uczestnicy „parad gejów i lesbijek”, sami nie zdają sobie sprawy, że są ofiarami … skażenia środowiska. Otóż już dość dawno na Florydzie stwierdzono u aligatorów płci męskiej żerujących w pobliżu ujścia ścieków zmniejszenie prącia nawet o 2/3. Podobnie, u ptaków z wielkich jezior, obserwuje się utratę cech płciowych – gdyż źródłem ich pożywienia są skażone ściekami ryby. Innym źródłem estrogenu jest soja.