background preloader

Comp

Facebook Twitter

3. Dbanie o porządek na dysku twardym - Galeria - Strona 4. 3.

3. Dbanie o porządek na dysku twardym - Galeria - Strona 4

Co zrobić, aby nie dać się podsłuchać w internecie (za łatwo)? - Galeria. Co zrobić, aby nie dać się podsłuchać w internecie (za łatwo)?

Co zrobić, aby nie dać się podsłuchać w internecie (za łatwo)? - Galeria

W dzisiejszych czasach nikt się już chyba nie łudzi, że jest w internecie bezpieczny bądź anonimowy. Zdajemy sobie sprawę, że informacje o odwiedzanych przez nas stronach, o tym jakie pliki ściągamy, czy z kim i o czym rozmawiamy nie są chronione tak dobrze, jak byśmy sobie tego życzyli. Tour. 5 błędów, które możesz popełnić, korzystając ze smartfona. Czy małe silniki mają ekonomiczny sens? - Strona 2. W erze nieustannych zmian urzędowych obostrzeń, dyktujących normy emisji spalin i szeregu innych przepisów, jak i szaleńczej pogoni za ekologicznymi trendami, producenci samochodów usilnie wprowadzają do oferty nowe technologie.

Czy małe silniki mają ekonomiczny sens? - Strona 2

Niegdyś szczytem marzeń kierowcy poważnie podchodzącego do tematu oszczędności, był pojazd napędzany silnikiem wysokoprężnym. Diesle z legendarnym 1,9 TDI na czele, do dziś trafiają w ręce miłośników niskich rachunków przy dystrybutorze. Najlepsza klawiatura na Androida za darmo! Thonet Bike – An amazing wooden fixie bike - GADGETS.feedbox.info. The Glide – the most beautiful iPhone4 dock ever is a bike - GADGETS.feedbox.info. What Is My Old Coin Worth? Przyspiesz swój telefon jedną prostą sztuczką. Jeżeli używasz telefonu z Androidem, to ten prosty trick, znaleziony przez jednego z użytkowników Reddita, może znacząco przyspieszyć działanie przeglądarki internetowej Chrome.

Przyspiesz swój telefon jedną prostą sztuczką

Jego zastosowanie nie wymaga żadnej szczególnej wiedzy czy umiejętności. Wystarczy tylko wiedzieć „jak”. Kluczem tej metodzie jest dostanie się do ustawienia, niedostępnego wprost z poziomu aplikacji. How to find your lost phone or tablet with Android Device Manager. I carry both my smartphone and my tablet with me on a daily basis.

How to find your lost phone or tablet with Android Device Manager

I can’t imagine what I’d do if one of those devices went missing, what with all the sensitive data contained on them—not to mention my library of precious photos and e-books. Google introduced the Android Device Manager (ADM) last year to help users locate lost devices, and quell security fears. Not only will ADM show you the location of a wayward device, it will also let you erase the data on the device if you suspect the hardware has been stolen. ADM is extremely easy to set up, so you have no excuse not to use it. Getting started The Android Device Manager will keep track of any phone or tablet you’ve linked to your Google account. Jak działa mobilny robak? Symulacja ataku na smartfon. Eksperci z laboratorium FortiGuard Labs udostępnili krótki film wideo ukazujący atak na urządzenie mobilne w czasie rzeczywistym.

Jak działa mobilny robak? Symulacja ataku na smartfon

OnePlus One oficjalnie! Pojawił się zabójca smartfonów. Komputer nie reaguje - Galeria - Strona 2. Wirus komputerowy zażądał okupu. Marcel odebrał sobie życie. 7 mitów na temat akumulatorów - Strona 7. Zgłoś do moderacji Nie zgadzam się z opinią ~galll 2014-03-19 (15:34) 1 miesiąc 7 dni 16 godzin i 31 minut temu tytuł powinien brzmieć ,, co powinna wiedzieć typowa blondynka " . każdy normalny lub w miarę normalny facet wie to co tu napisano w tych 7 nędznych pkt. szkoda czasu na wp !

7 mitów na temat akumulatorów - Strona 7

iCoyote - unikaj korków i mandatów. Coyote prezentuje w Polsce aplikację iCoyote.

iCoyote - unikaj korków i mandatów

Nieprawidłowe ciśnienie to duże koszty. Polacy dbają o techniczną sprawność i wygląd swoich samochodów.

Nieprawidłowe ciśnienie to duże koszty

Nie dotyczy to jednak wszystkich elementów. Aż 64 proc. poruszających się po naszych drogach pojazdów ma nieprawidłowe ciśnienie w oponach. Dla kierowców oznacza to drastyczny wzrost spalania i możliwość wystąpienia awarii, których usunięcie nie będzie tanie. Rozwiązywanie podstawowych problemów. Wiele typowych problemów z Firefoksem może być rozwiązanych przy użyciu opisanych poniżej sposobów.

Rozwiązywanie podstawowych problemów

Gdy występuje problem z Firefoksem, wykonuj po kolei poniższe sposoby rozwiązywania problemów. Jeśli dany sposób nie przynosi efektu, zastosuj następny. Uruchom ponownie Firefoksa Zamknij całkowicie Firefoksa: Na górze okna Firefoksa naciśnij przycisk Firefox i wybierz Na górze okna Firefoksa kliknij menu i wybierz Na pasku menu kliknij menu i wybierz Na górze okna Firefoksa kliknij menu i wybierz Następnie uruchom ponownie komputer i włącz jeszcze raz Firefoksa. Wyczyść dane prywatne Wiele problemów z wczytywaniem stron internetowych może być rozwiązanych poprzez wyczyszczenie ciasteczek i pamięci podręcznej Firefoksa. Kliknij menu i wybierz pozycję , aby otworzyć okno „Wyczyść dane prywatne”. Windows XP: czego mamy się spodziewać, gdy skończy się wsparcie? Windows XP ma już 12 lat i wkrótce przestanie być objęty jakąkolwiek obsługą techniczną. 8 kwietnia bieżącego roku Microsoft zaprzestanie publikacji jakichkolwiek aktualizacji tego systemu operacyjnego.

To duży problem, ale nie katastrofa. Windows XP został wydany w 2001 roku i należy do największych sukcesów Microsoftu. Lepiej na rynku poradził sobie tylko Windows 7, w całej historii giganta z Redmond. Sam system również był dość intensywnie rozwijany: Microsoft udostępniał bezpłatne aktualizacje zwiększające jego bezpieczeństwo, stabilność i możliwości. Petcube - super gadżet dla zwierzaka - TechTrendy.pl. Zdjęcie producenta Jeśli obawiasz się co twój pies czy kot robi w domu pod twoją nieobecność lub jeśli chciałbyś spędzać z nim więcej czasu nawet pozostając poza domem, Petcube jest gadżetem właśnie na twoje potrzeby. Petcube to sześcian, który posiada szerokokątną kamerkę, głośniki i mikrofon. Przy pomocy modułu Wi-Fi oraz smartfonowej aplikacji możemy dzięki niemu obserwować i nawoływać nasze zwierzaki.

Jest to pomocne w momencie, gdy np. nasz pies ujada cały dzień pod naszą nieobecność. Oczywiście sama głosowa interakcja to za mało. Akcja-detoksykacja, czyli czyścimy komputer. UltimEyes - program, który poprawi twój wzrok.