background preloader

Biznes

Facebook Twitter

Poradnik dla zadłużonych (odc. 12): Dłużniku, powstań z kolan! Nie pozwól, aby bankowiec pluł ci w twarz! - Biznes w INTERIA.PL. Dla tych osób, które znają niektóre poprzednie odcinki Poradnika, nie będzie tajemnicą, że w sytuacjach spornych pomiędzy bankiem a dłużnikiem optuję niemal w każdym przypadku za podjęciem walki.

Poradnik dla zadłużonych (odc. 12): Dłużniku, powstań z kolan! Nie pozwól, aby bankowiec pluł ci w twarz! - Biznes w INTERIA.PL

Zazwyczaj będzie to forma walki partyzanckiej, a nie zaś otwartej wojny. Jeśli więc z bankiem nie idzie się dogadać w kwestii obsługi kredytu, zaczynamy od prostego NIE. Pierwszym krokiem, kiedy bank wymusza spłatę przekraczającą Twoje bieżące możliwości, będzie nauczenie się bezwzględnego stosowania wobec kredytodawcy poniższej zasady: Postaw się, a nie zastaw się!

Bowiem jedną z najgorszych metod ratowania kredytu, jest pożyczanie kasy na spłatę kolejnych rat gdzie popadnie. Sposób na zewnętrzny zastrzyk kapitału - funduszeeuropejskielubieto.interia.pl. Artykuły Czwartek, 22 września (15:22) Czy Twoja firma szuka na rynku zewnętrznego kapitału?

Sposób na zewnętrzny zastrzyk kapitału - funduszeeuropejskielubieto.interia.pl

Myślisz o debiucie na giełdzie lub na New Connect? Planujesz pozyskać kapitał z zagranicznych rynków regulowanych lub wypuścić obligacje? Profesjonalne przygotowanie firmy do takich działań może kosztować nawet kilkaset tysięcy. Koszty te możesz pokryć starając się o dofinansowanie z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) na Wsparcie MŚP w dostępie do rynku kapitałowego (4STOCK) w ramach programu Inteligentny Rozwój. Reportaż money.pl: Łowcy frajerów. W tej branży nikt nie podaje swojego prawdziwego nazwiska. Fot.

Reportaż money.pl: Łowcy frajerów. W tej branży nikt nie podaje swojego prawdziwego nazwiska

Daniel Aniszewski, Grupa WP Mam wstać od biurka, biegać i krzyczeć. Być agresywny. – Jak zrobimy cel, czeka was najlepsza impreza w życiu. Alkohol i narkotyki w ilościach, jakich nie widzieliście – słyszę od menedżera. Uczę się kłamać i manipulować. Zakupy w Chinach – bezpieczne i łatwe. Dzisiaj chciałbym opisać w kilku krokach jak kupić tanio, tanio, oraz… tanio.

Zakupy w Chinach – bezpieczne i łatwe

Zakupy bezpośrednio z Chin są bardzo proste i bezpieczne, o ile skorzystamy z ofert sprawdzonych sprzedawców lub serwisów. Wysyłka przeważnie jest darmowa, lecz trwa od dwóch tygodni nawet do dwóch miesięcy. W Chinach zakupimy ten sam identyczny przedmiot co u lokalnych sprzedawców, często dwu lub trzykrotnie taniej, w zamian za długi czas oczekiwania. ZAMOCOWANIA - FASADY I DACHY - Wkręt podkładkowy samowiercący ocynkowany WSPC. Nity skręcane duże w Artykuły kaletnicze Nity FLEK Artykuły szewskie, kaletnicze, rymarskie, tapicerskie, krawieckie, Hurtownia. Nity skręcany duży: nikiel. DIY Mini laser 200-250MW engraving machine Aliexpres.com. 250mW DIY Mini Red Laser Engraving Machine - Banggood.com. Motorcycle CS Face Mask Winter Protection Dust Wind Proof Fleece Scarf Masks - US$3.69. When you order from Banggood.com, you will receive a confirmation email.

Motorcycle CS Face Mask Winter Protection Dust Wind Proof Fleece Scarf Masks - US$3.69

Once your order is shipped, you will be emailed the tracking information for your order's shipment. You can choose your preferred shipping method on the Order Information page during the checkout process. 200-250mW DIY Laser Engraving Machine Picture Logo CNC Laser Printer Sale-Banggood.com. 200-250mW DIY Laser Engraving Machine Picture Logo CNC Laser Printer Video Show:Description: This DIY mini red light laser engraving machine is ideal for amateur laser engraving usage with grayscale printing,low-light positioning and freedom positioning functions.It only need you to connect it to the computer,then you can print any pictures your like with lots of fun.

200-250mW DIY Laser Engraving Machine Picture Logo CNC Laser Printer Sale-Banggood.com

300mW Mini DIY Laser Engraving Machine Picture Logo CNC Laser Printer Sale-Banggood.com. Video Show.

300mW Mini DIY Laser Engraving Machine Picture Logo CNC Laser Printer Sale-Banggood.com

Business Software - Trend CNC Mini Desktop minature engraving machine. TREND CNC/MINI/1 CNC MINI CARVING/ENGRAVER MACHINE 4: Amazon.co.uk: DIY & Tools. GV laser brochure PL web. Laserowe cięcie i znakowanie tworzyw sztucznych: PP, PET, PC , PMMA. Jak odbywa się laserowe cięcie tworzyw sztucznych?

Laserowe cięcie i znakowanie tworzyw sztucznych: PP, PET, PC , PMMA

Jednym z najpopularniejszych zastosowań lasera jest cięcie akrylu. Ciąć laserem można również inne tworzywa sztuczne takie jak poliwęglan, polipropylen czy polietylen. Do takiej obróbki laserowej zazwyczaj wykorzystuje się lasery CO2. Urządzenie do grawerowania laserem Gravograph: urządzenia laserowe do grawerowania. Product placement w Spectre. Oto, co tym razem reklamuje Bond - Strona 6. Zgłoś do moderacji Nie zgadzam się z opinią ~jest git 2015-10-28 (09:27) 9 godzin i 41 minut temu jak cos jest produkowane w Polsce to jest polskie.Wlascicielem firmy moze byc ruski, firma moze byc zarejestrowana we francji. ale made in poland!

Product placement w Spectre. Oto, co tym razem reklamuje Bond - Strona 6

Adresówki 'Dowód osobisty Pupila' dla psów i kotów. Właściwości transparentnych tworzyw termoplastycznych - Stakryl. Blood Zapper Deluxe na bakterie wirusy i pasożyty (5651571320) B-Heal „Blood-Zapper” – urządzenie skonstruowane przez Dr.

Blood Zapper Deluxe na bakterie wirusy i pasożyty (5651571320)

Robert C. Zapper Elektroniczny Antybiotyk (5656187529) Podgląd strony do wydruku Niniejszy komunikat nie zostanie wydrukowany. Czip pod skórą - znamię szatana? Eksperymenty z miniaturowymi czipami wszczepianymi pod ludzką skórę prowadzi się już od kilku lat. W pierwszych testach stosowano technologię RFID, a teraz przyszedł czas na jej nowszą odmianę, znaną m.in. z kart zbliżeniowych - NFC. Na portalu crowdfundingowym Indiegogo w grudniu zeszłego roku zakończył się projekt, w którym firma Dangerous Things zbierała chętnych na zakup miniaturowego układu umieszczanego pod skórą dłoni. Pomysłodawcy przedsięwzięcia zamierzali zebrać 8 tys. dolarów, co miało wystarczyć na wyprodukowanie pierwszej partii wszczepialnych czipów. Zainteresowanie kupujących przeszło oczekiwania firmy - zebrano ponad 30 tys. dolarów.

Die Tierklinik Kompetenz rund um die Uhr Computertomographie. Grundriss der Tierärztlichen Klinik Birkenfeld (CT-Gebäude separat)Kompetenz, Sorgfalt und High-Tech, rund um die Uhr Über 20 erfahrene Mitarbeiter der Tierklinik Birkenfeld kümmern sich um Ihr Tier, über 10.000 Praxisfälle kommen jährlich zur Behandlung. Kompetenz, Sorgfalt und High-Tech, rund um die Uhr, an 365 Tagen im Jahr. BarQR Tags. My Details BarQR Tags The DogHeirs BarQR Tag is a unique canine ID and care system that utilizes a QR (Quick Response) barcode. When scanned by smart phones or mobile devices it directly links to your dog's profile at DogHeirs.com. Help others identify and care for your dog, and safely return your best friend if he/she ever becomes lost. The BarQR code instantly accesses your dog's information such as name, breed, current medical conditions, emergency contact details and more. System Zarządzania Tłumaczeniami — Najlepsza selekcja aplikacji mobilnych i oprogramowania w chmurze dla Twojej firmy.

Gdzie jest kupa - Warmińskie termy, aquapark w Słupsku, czyli jak Polacy wyciskają brukselkę - Strona 9. Jak zarabiać na YouTube? W sieci łatwiej przyciągnąć widza, więc wykorzystaj to. Fot. Flickr.com/Rego-d4u.hu/(CC BY-SA 2.0) W przypadku popularnych kanałów na kampaniach można zarobić nawet do 100 tysięcy złotych netto. Podpowiadamy, jak sięgnąć po pieniądze w sieci. Jeśli porównamy przeciętną oglądalność programu telewizyjnego na polskiej stacji z przeciętnym, popularnym kanałem YouTube, to telewizja przegrywa tę walkę z kretesem.

W chińskim Allegro zapłacisz już w złotówkach a dostawa nadal gratis. Dla poszukiwaczy najniższych cen nadeszła prawdziwa rewolucja. Nie jest tajemnicą, że pod względem bardzo atrakcyjnych cenowo propozycji żadne sklepy w sieci nie mogą konkurować z tymi chińskimi. Jednym z bardziej znanych jest Aliexpress, ale do tej pory sporym problemem były płatności jakie honorował ten sprzedawca. Można już jednak o tym problemie mówić ze spokojem w czasie przeszłym, bo azjatycki eBay pozwala płacić w systemie Przelewy24. Dowodzić tego może post na profilu Facebook Aliexpress Poland: "Od jakiegoś czasu Aliexpress specjalnie dla klientów z Polski uruchomił usługę płatności "Przelewy24". Dzięki temu możesz robić bezpiecznie zakupy bez potrzeby używania kart debetowych i kredytowych.

" Nam jednak nie udało się odnaleźć na chińskiej stronie wśród dostępnych metod Przelewów24. A to tylko kilka z propozycji tego sklepu powstałego w 2010 roku w ramach grupy Alibaba. Zysk z marihuany - 12 najdziwniejszych firm notowanych na giełdzie. O tym, jak marihuana z impetem wkroczyła na giełdowe parkiety pisaliśmy już w serwisie Biztok.pl. Na amerykańskiej giełdzie jest ponad 20 spółek, które zarabiają na marihuanie. Na początku roku, gdy kolejne stany liberalizowały prawo dotyczące tego narkotyku i pojawiły się prognozy pięciokrotnego wzrostu tego segmentu rynku, kursy akcji większość z nich notowały niesłychane zwyżki wartości, ocierały się wręcz o spekulacje. Zakupy z Chin: jak kupować przez AliExpress? Kupowanie przez internet na trwałe zagościło w życiu polskich konsumentów.

Do niedawna zakupy online ograniczały się do terytorium naszego kraju, dzisiaj proste i wygodne jest również sprowadzanie produktów z zagranicy. Jednym z coraz popularniejszych w Polsce serwisów zakupowych jest chiński AliExpress.com. Podpowiadamy, jak skorzystać z serwisu krok po kroku. Uruchomiony w 2010 roku AliExpress.com jest jedną z największych na świecie platform sprzedaży online B2C (Business To Customer). Portal należy do istniejącej od 15 lat grupy handlowej Alibaba, zarządzającej kilkunastoma pomniejszymi serwisami, m.in. chińskim Yahoo. Czterokondygnacyjny wolnostojący budynek, Warszawa - Nieruchomości Lokal Biuro Magazyn - Gumtree Mazowieckie. Magazyn farmaceutyczny, spożywczy, weterynaryjny !! - Nieruchomości Lokal Biuro Magazyn - Gumtree Mazowieckie. Obiekt komercyjny 730 m2 - Nieruchomości Lokal Biuro Magazyn - Gumtree Mazowieckie.

Białołęka/Brzeziny.Budynek 500m2 dz.2500m2.Na szkołę, usługi.... - Nieruchomości Lokal Biuro Magazyn - Gumtree Mazowieckie. WYNAJMĘ LOKAL (apteka/biuro/gastronomia/sklep) 196m2 TARCHOMIN - Nieruchomości Lokal Biuro Magazyn - Gumtree Mazowieckie. Słowacja jak Seszele. Raj podatkowy bliżej niż myślisz. Polscy przedsiębiorcy zmuszeni rosnącymi kosztami do szukania oszczędności mogą zachować w kieszeni nawet do 12 tysięcy złotych rocznie. Wszystko to bez łamania prawa i rejestrowania działalności w odległych krajach. Zgodnie z obowiązującym w Unii Europejskiej prawem przedsiębiorcy nie muszą odprowadzać składek w swoim kraju.

Wystarczy, że w ramach umowy o pracę w innym kraju przepracują 10 godzin w miesiącu. Jak dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna", ZUS tylko w ciągu ostatnich dwóch miesięcy wydał osiem opinii, które potwierdziły tę interpretację. Wszystkie badane przypadki dotyczyły zatrudnienia u naszego południowego sąsiada. To rozwiązanie, jak się wydaje, będzie coraz bardziej popularne wśród polskich przedsiębiorców, również i dlatego, że jest bezpieczniejsze niż rejestrowanie działalności w innych krajach UE. Choć przepisy obowiązują już od 2010 roku, to wcześniej Zakład Ubezpieczeń Społecznych nie zgadzał się z obecną ich interpretacją. Firma daje auto, komórkę i laptopa. Oni wożą cement, dzwonią po rodzinie, kradną i piją. Jak wyśledzić złego pracownika. [fot: Camrocker/iStockphoto] Jaki samochód pokona dwudziestocentymetrowy krawężnik na pełnym gazie? Służbowy. Jak uniknąć dziedziczenia długów? - Twoje finanse.

Czas dla przedsiębiorczych. Oto wsparcie, na jakie możesz liczyć z Funduszy Europejskich - Fundusze Europejskie dla Ciebie. Planujesz założyć działalność gospodarczą? Sprawdź gdzie i jakie znajdziesz wsparcie z nowych Funduszy Europejskich. Dobra wiadomość dla osób, które myślą o założeniu własnej firmy. Crowdfunding po polsku - Internet sfinansuje wszystko, czyli zaskakujące projekty crowdfundingowe - Strona 3. Strona WWW - Cosmopolitan Finance.

Nisiyama Onsen Keiunkan - Najstarsze firmy świata. Niektóre mają więcej niż 1000 lat. Ks. Jacek Stryczek: Jezus nie był socjalistą. Chrześcijanin powinien być bogaty. "Bogacenie się to przygotowanie do pełnienia odpowiednich ról w Królestwie Niebieskim" - mówi w wywiadzie dla Biztok.pl ksiądz Jacek "Wiosna" Stryczek, duszpasterz ludzi biznesu i organizator akcji "Szlachetna paczka". Jego zdaniem chrześcijanie nie powinni się pieniędzy bać, tylko efektywnie wykorzystywać. Pierwsza szansa na dotacje z nowych Funduszy Europejskich - Fundusze Europejskie dla Ciebie. 30 grudnia Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju ogłosiło pierwszy konkurs z nowych Funduszy Europejskich. Koniec marzeń o e-recepcie i e-skierowaniu? List polecony wyślemy bez wychodzenia z domu. PGE przejmie elektrownie w Niemczech? Transakcja na 2,3 mld euro.

Reklama wcale nie musi być nudna. Oto 60 dowodów - Strona 18. Najlepsze sposoby na zdrowy tryb życia. Polskie firmy ruszają w świat. W tym roku padł rekord. KNF zawiesza SKOK Wołomin. Antoni Ptak inwestuje pod Warszawą. Jeden z najbogatszych Polaków będzie konkurował m.in. ze Stadionem Narodowym. ZUS daruje długi. Kto się załapie na abolicję? W Polsce nie będzie łupkowej rewolucji. Bo nie mamy frakersów. Koszty zakupu gotowej spółki. Zakup czy rejestracja spółki? Jak obniżyć rachunki za prąd? Oto sposoby. Kongo Gumi - Geny nie wystarczą, czyli 11 przykładów klęsk rodzinnych biznesów. Wiedziałeś, że... Trzy lekcje biznesu Pruszyńskiego. Miliard złotych zaczął się od lejka.

Szef Grupy Nowy Styl: właściciele polskich firm boją się stracić władzę. Apple wart tyle, co cała rosyjska giełda. Grow Up Start Up. Idea Bank - Inkubator Przedsiębiorczości. Karol Mierzejewski: dotacje z UE dla gabinetu w 10 krokach - dentysta i biznes: podatki, pieniądze, finanse. Inkubatory - pieniądze dla dentysty na... ładne oczy - dentysta i biznes: podatki, pieniądze, finanse. IDEA BOX SPÓŁKA AKCYJNA (KRS 0000415154) - Pozycja 254596 - Numer 193/2014 (4572) z 6 października 2014 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy. Kułakowski: Polska jest dla nas za mała.

InPost bliżej Allegro. Ceny przesyłek będą niższe, a zwroty darmowe. Marcin Beme - Przyszłość należy do Polaków. Oto liderzy innowacji z naszego kraju. Marcin Beme - Kto zostanie polskim Przedsiębiorcą Roku? Oto finaliści konkursu EY. "Gdy do firmy wchodzi inwestor, wtedy on zostaje głównym klientem" [FINALIŚCI PRZEDSIĘBIORCY ROKU] Eksperci SODEXO. ŻUBR Sp. z o.o. [Powiat wołomiński] Inwestycje - Page 7. Witamy na niezależnym portalu zielonka2014.pl. Centrum Handlowe Kobyłka - w trakcie realizacji - Kobyłka.

Fakt 1. - 15 faktów o największym sklepie internetowym świata, które musisz znać. Marcin Beme - Kto zostanie polskim Przedsiębiorcą Roku? Oto finaliści konkursu EY. Nowości zapachowe. Pod koniec roku wejdzie w życie nowe prawo konsumenckie. Tak szybko poprawisz kondycję i zgubisz brzuch. Założenie spółki LTD — Optymalizacja ZUS. Jak konkurować w e-commerce. Design Archives - Page 2 of 3 - If we were dogs. Nowość w Polsce: samochód do firmy z dopłatą unijną. Biznes.pl - Kto nie zainwestuje w ciągu 5 lat, przegra - 1 strona. Nestle - Iluzja wyboru: oto 10 firm, które kontrolują większość marek na rynku. Vet Kiosk. Medi-Productions. Polscy Rockefellerowie, czyli najbogatsi przedsiębiorcy XX-lecia.

Handlowe strefy wpływów - jak mocarstwa podzieliły świat. Gdy pieniądze trafiają na śmietnik, czyli 15 największych hiperinflacji w dziejach. Miliarder, który sprowadził do Polski Smerfy. Oto historia Zbigniewa Niemczyckiego. Oto 15 inwestycji, które poniosły spektakularne klęski. Mamy więcej sklepów na klienta niż średnia w Europie. Zaczną powstawać ulice handlowe. Bitcoiny i rajska wyspa. Tak można uciec przed podatkami. Wielkie zaskoczenie! CIA ujawnia, kto ma najwięcej kasy na świecie. Apple ma więcej pieniędzy od Polski. Oto firmy z większymi rezerwami niż niejedno państwo.