background preloader

Olga_garkusha

Facebook Twitter

Український Центр Оцінювання Якості Освіти. Український Центр Оцінювання Якості Освіти. Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти. Безкоштовні ЗНО тести з мови та літератури за 2013, 2014, 2015 р. Як би багатьом не хотілось складати ЗНО з української мови та літератури, однак доведеться, оскільки це єдиний обов’язковий предмет для всіх учасників тестування.

Безкоштовні ЗНО тести з мови та літератури за 2013, 2014, 2015 р.

Скажете, несправедливо це! Можливо. Можна й посперечатись. А здавати все одно потрібно, тому що українська – це наша рідна та державна мова. Дізнатись більше » Що варто знати про ЗНО з української мови та літератури? Це дворівневе тестування: базового та поглибленого рівнів. Для підготовки є маса джерел і колодязів, тому починаймо. Скільки та як краще готуватись, щоб успішно пройти тести з української мови та літератури? Говорячи про якісну підготовку, насамперед слід добре зрозуміти, що золотої таблетки ніхто не дасть. Мова йде про навчання до випускного класу, у якому варто глибше зануритись у повторення і підготовку, як, залежить від поставленої мети.

Українська мова та література. Підготовка до ЗНО. ЗНО 2016 (Зовнішнє незалежне оцінювання) - сайт ЗНО. Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) – це стандартизоване тестування, проходження якого є обов’язковим для всіх випускників українських шкіл, які бажають вступати до вищих навчальних закладів України.

ЗНО 2016 (Зовнішнє незалежне оцінювання) - сайт ЗНО

Зовнішнє незалежне оцінювання проводиться з основних предметів шкільного курсу: української мови та літератури, історії України, математики, біології, хімії, фізики, географії, англійської мови, німецької мови, французької мови, іспанської мови та російської мови. Тест з української мови та літератури є обов’язковим для всіх абітурієнтів України, проходження інших тестів зовнішнього оцінювання пропонується на вибір вступнику в залежності від спеціальності, яку обрав абітурієнт для навчання у вищому навчальному закладі. Абітурієнт має можливість обрати не більше чотирьох предметів для складання тестів зовнішнього оцінювання.

Тестування є безкоштовним. Тестування проводяться щорічно, наприкінці навчального року в українських школах. Тести ЗНО онлайн з предмета «Українська мова і література» – сайт ЗНО – Освіта.UA. У розділі розміщені тести ЗНО онлайн з української мови та літератури, що були запропоновані для виконання абітурієнтам під час основних та додаткових сесій зовнішнього незалежного оцінювання, а також варіанти тестів, що пропонувались абітурієнтам під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Тести ЗНО онлайн з предмета «Українська мова і література» – сайт ЗНО – Освіта.UA

Під кожним завданням у тестах з української мови та літератури ви знайдете посилання на опис правильного виконання завдання та схему його оцінювання. Спосіб виконання всіх завдань у запропонованих тестах ЗНО онлайн з української мови та літератури максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО. Після виконання всіх тестів вам будуть надані правильні відповіді на всі завдання та розраховано ваш результат у тестових та рейтингових балах.

Після завершення тесту буде зазначено час, який ви витратили на його виконання. Course: Підготовка до ЗНО з української літератури. Рідна мова. Репетитор. Пошук абітурієнтів 2015. Course: Підготовка до ЗНО з української літератури. Експрес-урок - Коли ми любимо, а коли кохаємо? Лепетун допоможе вам вивчити українську мову швидко і весело. ЗНО 2015 з української мови. Порядок нарахування балів максимально наближено до прийнятого на реальній ДПА.

ЗНО 2015 з української мови

Однак під час онлайн-тестування оцінюються тільки ті завдання, які можна перевірити автоматично, тому оцінка за тест буде приблизною. Повну перевірку роботи може виконати ваш учитель. Щоб він побачив ваші відповіді, зайдіть у розділ «Статистика», натисніть на «Доступ до моєї статистики» і зазначте почту вчителя на Яндексі у вікні, що відкрилося. Як проходити тест Час на проходження тесту не обмежено. У завданнях на заповнення пропусків у тексті слово потрібно вводити у тій формі, у якій воно вживається у тексті. Вузи України. Довідник ВНЗ України - університети, інститути, академії. Кожен вищий навчальний заклад (ВНЗ) України готує фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра за визначеними галузями знань (напрямами) до кожної з котрих визначено перелік спеціальностей.

Вузи України. Довідник ВНЗ України - університети, інститути, академії

За кожною галуззю знань може бути закріплено декілька спеціальностей. Наприклад, до галузі знань "Авіаційна та ракетно-космічна техніка" відносяться спеціальності "авіа- і ракетобудування", "двигуни та енергетичні установки літальних апаратів" та "авіоніка". При цьому, вуз може готувати фахівців за всіма спеціальностями з цієї галузі або тільки з однієї чи двох спеціальностей. Пошук у цьому довіднику вузів України здійснюється за галузями знань. Тобто, щоби знайти вищі навчальні заклади, які готують фахівців за спеціальністю "Авіоніка" необхідно здійснити пошук вузу за галуззю знань (напрямом) "Авіаційна та ракетно-космічна техніка" та переглянути вузи які готують фахівців у цій галузі. Перелік конкурсних предметів за спеціальностями. В 2014 році зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вузів України, проводиться з української мови та літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, всесвітньої історії, світової літератури, російської мови, однієї з іноземних мов (за вибором): англійської, німецької, французької, іспанської.

Перелік конкурсних предметів за спеціальностями

Для вступу до вищого навчального закладу для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра абітурієнт має подати до ВНЗ сертифікати ЗНО з трьох предметів. Конкурсні предмети, з яких вступник має надати сертифікати ЗНО, визначені Умовами прийому до вищих навчальних закладів у 2014 році, в залежності від спеціальності обраної абітурієнтом. При цьому, два предмета є обов’язковими, а третій предмет, у більшості спеціальностей, пропонується на вибір вступнику, крім випадків, коли такий предмет визначений приймальною комісією навчального закладу і чітко вказаний у його правилах прийому. Електронна заява на участь в конкурсному відборі на вступ до ВНЗ України.