background preloader

Home design

Facebook Twitter

TV obudowa. TV_obudowa+in realizacje.

N.room

Inne. Plakaty+art. PROJEKTANCI. INTERIOR project. K.room. Architects. Projekty domów. Balkon+tarasy+ogrody. Untitled. Zdjęcie nr 1 w galerii - Mieszkanie Agaty Passent w samym sercu Warszawy. Kto tu mieszka?

Zdjęcie nr 1 w galerii - Mieszkanie Agaty Passent w samym sercu Warszawy

Agata Passent - felietonistka i dziennikarka; Wojtek Kuczok - pisarz; Kuba Wieteska - syn Agaty (i pies Korek). Gdzie? W Warszawie. Metraż: 120 m kw. Po latach mieszkania przy gwarnej ulicy w centrum miasta z pięknym widokiem i neonami za oknem Agata miała dość hałasu i kurzu. Mieszkanie na ostatnim piętrze Usytuowane na ostatnim piętrze mieszkanie, jest przepełnione światłem. Agata zdecydowała się na modernizm i europejski funkcjonalizm, połączenie Paryża i Berlina. Kuchnia z widokiem na podwórze Sercem domu jest kuchnia z mocnym akcentem stołu, który Agata sama zaprojektowała. Niestandardowe rozwiązania Dość ryzykowny pomysł luster zamiast tradycyjnych płytek czy marmuru nad blatem kuchni świetnie się sprawdził.

Przesuwne drzwi sypialni z płaskorzeźbą, nawiązujące do prac Romana Owidzkiego, wykonał rzeźbiarz Jan Terlecki, którego projekty zachwyciły Agatę. Geometric birds (Procreate-iPad Pro) by Samy Halim. T-shirt z falbankami - Floral Fuchsia by ALEOSA Hey Popinjay! OlkaOSADZINSKA. Untitled. Projekt domu na wąską działkę: rozwiązania wnętrz. Budynki wznoszone na wąskich działkach zwykle wydają się niewielkie, tak jest i tutaj, choć w zgrabnej formie mieści się 855 m3.

Projekt domu na wąską działkę: rozwiązania wnętrz

Podoba mi się jednoprzestrzenny rejon wspólny z dużym otwarciem na ogród, otoczony pomieszczeniami pomocniczymi: garderobą, toaletą oraz spiżarnią - to sprawdzony sposób na zamaskowanie skromnego metrażu i jego uelastycznienie - a także... łatwy dostęp do schodów na piętro. Tam domownicy będą mogli korzystać z większej powierzchni, bo cały ten poziom - 86,6 m2 - wypełnia część prywatna (okrojona skosami, ale też powiększona o miejsce na stropie garażu).

Wydzielono tu cztery pokoje: po dwa od frontu i po stronie ogrodu, a także pralnię, garderobiany schowek oraz dwie niewielkie łazienki. Ponieważ powierzchnię parteru muszą podzielić między siebie mieszkańcy i samochody, nie na wszystko wystarcza tu miejsca. Brakuje go na przykład na gabinet czy zapasową sypialnię i rozumiem decyzję projektantki o przeniesieniu takiej funkcji na górę. Plan budynku Parter: Untitled. Zdjęcie nr 18 w galerii - Pasterska chata spotyka nowoczesną formę. Dom letniskowy w Pieninach. Bryła domu kształtem, kolorystyką i użytymi materiałami nawiązuje do tradycyjnej zabudowy pasterskiej.

Zdjęcie nr 18 w galerii - Pasterska chata spotyka nowoczesną formę. Dom letniskowy w Pieninach

Sto metrów od domu mieści się skansen z budynkami z XIX wieku, które zostały przeniesione z miejsca, na którym powstało niegdyś sztuczne jezioro. Dom nawiązuje do tej tradycji, ale ma nowoczesną formę i rozwiązania techniczne. Untitled. Razoo – architekci - Archipelag. Zdjęcie nr 1 w galerii - Połączenie stylu skandynawskiego i loftowego w poznańskim mieszkaniu. – To była w moim życiu prawdziwa rewolucja – przyznaje Joanna.

Zdjęcie nr 1 w galerii - Połączenie stylu skandynawskiego i loftowego w poznańskim mieszkaniu

Porzuciłam życie pod miastem i zamieniłam duży, czterystumetrowy dom na mieszkanie w centrum Poznania. Postanowiłam iść za ciosem i urządzić go w zupełnie innym stylu niż ten, do którego byłam przyzwyczajona. Żeby nie ryzykować, poprosiłam o pomoc eksperta. Ekspertem okazała się jej przyjaciółka Paulina, która na co dzień projektuje buty.

Kilka lat temu założyła ze wspólniczką firmę Loft 37 oferującą ręcznie robione czółenka, sztyblety, botki. A u Joanny dotąd królowały marmury, klasyczne meble, glamour. Jakby tego było mało, Paulina dorzuciła jeszcze kilka akcentów loftowych, które idealnie łączą się ze stylem skandynawskim. Zobacz 8 projektów małych domów idealnych na wąską działkę - Najlepsze Domy. D138.jpg Powierzchnia użytkowa: 50 m2 Szerokość działki: 16,40 m Długość działki: 15,40 m Pracownia: Artinex Projekt.

Zobacz 8 projektów małych domów idealnych na wąską działkę - Najlepsze Domy

Z wkładem własnym. Na tarasie ustawiono wygodne meble, wykonane z technorattanu odpornego zarówno na słońce, jak i wysoką temperaturę oraz na mróz.

Z wkładem własnym

Dzięki temu meble pozostają na? Swoim miejscu przez cały rok/Fot.: Marek Szymański Aneta sama zajęła się zaprojektowaniem wnętrz domu. Chociaż nie jest profesjonalistką w tej dziedzinie, lubi to robić, a nawet jest to jej pasja. Prestiz trojmiasto. Aleja Kwiatowa - blog ogrodowy, ogrodnik, kwiaty: Altany ogrodowe - inspiracje. Kiedy za oknem opadają wszystkie liście a obowiązki w ogrodzie ograniczają się do grabienia liści, przychodzi czas na plany na przyszły rok.

Aleja Kwiatowa - blog ogrodowy, ogrodnik, kwiaty: Altany ogrodowe - inspiracje

Być może jeszcze za wcześnie bo większość z nas zamierza odpocząć od ogrodu, ale myśli mogą krążyć wokół pytania co w przyszłym roku ? Do napisania artykułu zainspirowały mnie właśnie te myśli i moje marzenia, Własnej altany jeszcze nie mam i będzie musiała doczekac się miejsca w nowym ogrodzie /obowiązkowo/. Dla wszystkich zainteresowanych tematem zapraszam do inspiracji i pomysłów na altanę w ogrodzie. Romantyczna biała zamknięta altana z oszkleniami i dachem z czarnym gontem.

Obowiązkowo fioletowe akcenty. Piękne wnętrza małego, nowoczesnego domu. Zobacz jak urządzono 100 m kw. - Najlepsze Domy. Duże przeszklenia części dziennej domu HomeKONCEPT 44 zapewniają optymalne doświetlenie i nasłonecznienie wnętrza.

Piękne wnętrza małego, nowoczesnego domu. Zobacz jak urządzono 100 m kw. - Najlepsze Domy

Cofnięte wgłąb budynku wejście chroni przed deszczem i śniegiem, a częściowo zadaszony taras zachęca do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Przy wejściu do budynku znajduje się niewielki wiatrołap z wbudowana szafą ubraniową. Jest on połączony z kotłownią gazową, która równocześnie pełni funkcję pralni. WNĘTRZA — Bartek Włodarczyk Architekt. Bartek Włodarczyk Architekt - Architektura, wnętrza, technologia, design - HomeSquare. Bartek Włodarczyk Architekt to pracownia projektowania wnętrz oraz architektury.

Bartek Włodarczyk Architekt - Architektura, wnętrza, technologia, design - HomeSquare

Powstała w 1998 roku jako autorski projekt Bartka Włodarczyka – absolwenta Wydziału Architektury PW. Studio zajmuje się aranżacją wnętrz oraz projektowaniem budynków. Swoje projekty realizowało zarówno na terenie Polski, jak i za granicą. Bartek Włodarczyk Architekt zapewnia kompleksową obsługę podczas realizacji swoich projektów obejmującą nadzór autorski lub usługę inwestorstwa zastępczego. Untitled. Untitled. Untitled.

Ogrody

Polskie domy z morskich kontenerów. Tanie i bez pozwolenia - ExpressElblag.pl. Latem można je przewieźć nad morze, a w zimie zamieszkać w górach.

Polskie domy z morskich kontenerów. Tanie i bez pozwolenia - ExpressElblag.pl

Polskie domy z morskich kontenerów. By je postawić, nie potrzebujesz nawet pozwolenia na budowę. Mobilne domy z kontenerów to nie pomysł z Ameryki czy Australii, tylko z… Polski. – Główną zaletą kontenerowych domków jest to, że budynek jest mobilny. Zdjęcie nr 1 w galerii - Nowoczesny dom z dwuspadowym dachem. Plakaty geometryczne. Untitled. Strona główna. Jak Dwurnik z Le Corbusierem. Na tej wystawie nie zmierzymy się z polskimi mitami, nie zobaczymy obrazów kiboli czy mężczyzn dziarsko kroczących w gumowcach.

Bo choć Edward Dwurnik od lat rozlicza się z polskością, patriotycznymi mitami i polską "gębą", którą sobie sami przyprawiamy, na wystawie trwającej w galerii IdeaMM mamy szansę zobaczyć mniej znaną artystyczną "twarz" malarza.Ekspozycja zatytułowana "Cały ten Dwurnik" to w głównej mierze malarstwo abstrakcyjne wpisane w wielkoformatowe płótna. Edward Dwurnik, słynący z pracowitości (stworzył już przecież kilka tysięcy prac), w warszawskim showroomie prezentuje się jako kolorysta, zafascynowany malarstwem gestu spod znaku słynnego amerykańskiego "kolegi po fachu" - Jacksona Pollocka, żyjącego i tworzącego w pierwszej połowie XX wieku.

Zresztą sam nie ukrywa inspiracji jego malarstwem, unika jednak bezpośredniego przekładania prac Amerykanina na własny język artystyczny. . - Malowałem morskie fale, żeby znaleźć ukojenie. Zdjęcie nr 9 w galerii - Loftowe wnętrze pełne stylowych rozwiązań. W Legnicy powstaje osiedle loftów. Na mieszkania przerobiono m.in. dawne garaże dla rosyjskich czołgów. Jedno z takich mieszkań zaprojektowała i urządziła pracowania projektowania i aranżacji wnętrz Anchal Interiors. Jego wnętrza są oryginalne i pełne pomysłowych rozwiązań. Na pierwszy plan wysuwa się wysoki salon z antresolą.

Duże okna zapewniają mnóstwo światła, żeby jednak wysoko zawieszony sufit i jasność nie dawały poczucia zagubienia w przestrzeni, sufit pomalowano na ciemny kolor. Zdjęcie nr 19 w galerii - Fence House: jeden dom, trzy bryły [POZNAŃ] Forma domu składa się z dwóch brył ze spadzistym dachem oraz z wkomponowanej w całość asymetrycznej kostki garażu. To współczesna interpretacja tradycyjnego stylu. Projekt uzupełniają proste,surowe materiały – cegły, beton oraz blacha w odcieniach szarości.Ściana od strony ulicy ma jak najmniej okien, dzięki temu chroni mieszkańców przed hałasami i zapewnia im spokój.

Dodatkowo różnego rodzaju ogrodzenia dają im poczucie bezpieczeństwa. Stąd pomysł na nazwę domu, czyli Fence House. Kształt budynku podyktowany został przez jego funkcję. Parter domu to część wspólna wszystkich jego mieszkańców. Salon to duża otwarta przestrzeń, w której kluczową rolę grają wielkie nieregularne okna odsłaniające otoczenie lasu. Autorem projektu domu w podpoznańskim Borowcu jest pracownia mode:lina. Zdjęcie nr 13 w galerii - Mieszkanie projektantki wnętrz. Wszystko do siebie pasuje. Joanna nie lubi szybkich decyzji, dla niej liczy się precyzja. Nic dziwnego, że po latach uczyniła z projektowania wnętrz swój zawód i zaczęła się specjalizować w przywracaniu do życia zabytkowych budynków (tą pasją zaraziła też córkę, z którą prowadzi pracownię Asjodesign).

A kiedy przyszło do kupienia własnego mieszkania, wybrała przedwojenną kamienicę na warszawskim Mokotowie. Kiedy pracowałam w Anglii jako asystentka fotografa, miałam okazję obserwować pracę brytyjskich dekoratorów. Robiliśmy zdjęcia do katalogów firmy Laura Ashley. Sesje odbywały się między innymi w zabytkowych wiktoriańskich kamienicach. . - wspomina gospodyni. Mieszkanie miało idealny układ, Joanna zmieniła tylko funkcje niektórych pomieszczeń. Precyzja wyuczona w domu i na studiach przydała się podczas odnawiania pokrytych pożółkłą farbą przeszklonych drzwi.

Apartament w pigułce. Untitled. Zdjęcie nr 1 w galerii - Stylowe mieszkanie na terenie starego Browaru w Poznaniu. Poznańskie mieszkanie ma 78 m kw. Jest to otwarta przestrzeń z antresolą, na którą prowadzą spiralne schody. Salon w najniższym punkcie ma aż 5,8 m wysokości. Do mieszkania należy także loggia, dzięki której we wnętrzu widać ceglaną ścianę. Urządzenie takiego nietypowego wnętrza stanowiło wyzwanie, którego podjął się projektant Miłosz Matelski.

Udało się mu stworzyć stylową i przyjazną przestrzeń. W otartej przestrzeni zostały wydzielone strefy - wypoczynkowa i kuchenna. Aneks kuchenny z założenia miał wpisywać się w hasło "black is a new white" i miał łamać stereotyp, że ciemna kuchnia jest niefunkcjonalna i musi być luksusowa. . - opowiada projektant. W pozostałej części wnętrza mamy miks mebli robionych na zamówienie, jak i pochodzących ze sklepów sieciowych, jak IKEA. Zdjęcie nr 1 w galerii - Dom dla W. Elegancka przebudowa domu-kostki [PROJEKT] Budownictwo lat 70. Braki materiałowe, ciasne odizolowane pomieszczenia, wyniesiony parter pozbawiony bezpośredniego i wygodnego dostępu do ogrodu. Zdjęcie nr 1 w galerii - Projekt domu w starej stodole. Niesamowita metamorfoza starego budynku [WASZE PROJEKTY] Aranżacja wnętrz domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej #projekt wnętrz. O FIRMIE - Mateusz Trojanowski.

ADD – Pracownia Architektoniczna » Wnętrza. Zdjęcie nr 10 w galerii - Eleganckie wnętrza w kontenerze. Firma Ronson Development otworzyła nowatorski salon sprzedaży. Niezwykle szykowne wnętrze zostały zaaranżowane w kontenerach. Ronson Development planuje nową inwestycję na Górnym Mokotowie. Przy ul. Jaśminowej ma powstać osiedle mieszkaniowe Nova Królikarnia. Finalizację projektu przewiduje się na 2017 r. Nowa era kontenera, czyli salon Novej Królikarni Budynek salonu Novej Królikarni niczym nie przypomina tradycyjnych biur sprzedaży. Pytany o to, dlaczego w naszych realizacjach korzystamy właśnie z kontenerów morskich, odpowiadam jednym zdaniem: bo mają duszę i swoją własną historię. . – mówi Marek Mielnicki, współzałożyciel BOXME. Śródmieście. Polecamy. Zdjęcie nr 16 w galerii - Nowoczesne mieszkanie na Mokotowie. Zdjęcie nr 1 w galerii - 44-metrowe mieszkanie w Wilanowie. Mieszkanie zaprojektowane przez pracownię Decoroom zostało urządzone w jasnych, neutralnych kolorach w eleganckim, minimalistycznym stylu.

W jego skład wchodzi: salon z kuchnią, przedpokój, sypialnia oraz łazienka. Retrowood – meble – stare drewno – Sklep internetowy z meblami wykonanymi ze starego drewna. Wykonujemy stoły, stoliki, szafy, komody, lustra i ramy. Dom schowany w lesie. Zaskakuje dodatkową kondygnacją. Właściciele działki zażyczyli sobie bogatego programu funkcjonalnego. Powierzchnia użytkowa domu to aż około 370 metrów kwadratowych. Mimo to, dom udało się schować pośród istniejących drzew,a jego bryła na myśl przywodzi raczej typową, niedużą wiejską zabudowę.

Zdjęcie nr 22 w galerii - Bliźniak po warszawsku czyli własny dom z dodatkowym ogrodem. Stosunkowo wąska i długa działka w połączeniu z oczekiwaniami inwestora dotyczącymi intensywnego wykorzystania terenu sprawiły, że projekt budynków zaprojektowanych przez pracownię Paweł Lis Architekci przybrał formę podłużnego bliźniaka przypominającego kształtem zabudowę szeregową. Prosta bryła budynku nawiązuje do znajdującej się na sąsiednich działkach modernistycznej zabudowy. Znajdujące się wokół stare ogrody były impulsem do zaprojektowania w budynku dużych przeszkleń otwierających się na ciekawe widoki i wprowadzające do środka mnóstwo światła. Zdjęcie nr 10 w galerii - Eklektyczne mieszkanie w Pruszkowie. Jasne i przestronne mieszkanie w podwarszawskim Pruszkowie z wysokimi stropami i dużymi oknami stało się kanwą dla eklektycznej mieszanki stylistycznej. Aranżacja wnętrza jest dziełem projektantki Eweliny Golinowskiej z EG Projekt.

Wnętrze jest spore ma aż 94 m kw. Taki metraż daje sporo możliwości, szczególnie jeśli idzie w parze z wysokimi stropami. Zdjęcie nr 9 w galerii - Białe i nowoczesne mieszkanie w Warszawie. Zdjęcie nr 4 w galerii - Białe i nowoczesne mieszkanie w Warszawie. Lista życzeń Małgorzaty dotyczących nowego mieszkania była dość krótka. Po pierwsze, powinno znajdować się na warszawskiej Chomiczówce, bo z tą częścią stolicy właścicielka jest związana od zawsze i zna ją jak własną kieszeń - niedaleko stoi jej rodzinny dom. Zdjęcie nr 5 w galerii - Stylowa łazienka z asymetryczną wanną.

Art mural géométrique Art Digital Art géométrique par exileprints. Circle Print Minimalist Art Print Modern Art Print par TaiPrints. Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej - Journal. Zdjęcie nr 8 w galerii - Dom na wzgórzu. Kuchenny szyk. - Dekoracje Ścian. Architekci style inspiracje. Zdjęcie nr 1 w galerii - Szarość i granat. 66-metrowe mieszkanie w Warszawie. Norwegia // Dom Jednorodzinny // 350 M2. Zdjęcie nr 1 w galerii - Małe mieszkanie w przedwojennej kamienicy w Zielonej Górze.

[DOM KOSTKA] Dom na miarę nowych czasów. Metamorfoza kostki z lat 70. Zdjęcie nr 11 w galerii - Projekt domu w starej stodole. Niesamowita metamorfoza starego budynku [WASZE PROJEKTY] Festung Ślęza - Archifolio. Projekt domu Szach 2G, 123 m2. Untitled. Decorist: Online Interior Design By Top Interior Designers. Virtual Home Staging & 3D Floor Plans for Real Estate Listings - Stagerup. Untitled. Untitled. Good Sources for Oversized & Affordable Artwork? Good Questions.

DIY Large Scale Wall Art. StyleConcept Konsola Toscana XL Vintage. Kominek atrapa. Large Scale Art na Pintereście. Canvas Prints by THE AESTATE. Untitled. Untitled. Untitled. Toilet. Sleep. Minimal style.