background preloader

Blog(i)

Facebook Twitter

Live slow. Stay simple. Explore. Szafa minimalistki. Tydzień 1 - Simplicite. Miałam ostatnio przyjemność poznać, jak się o nim mówi, najbardziej rozpoznawalnego medialnie minimalistę w kraju, Oresta Tabakę.

Szafa minimalistki. Tydzień 1 - Simplicite

Przed spotkaniem, byłam bardzo ciekawa Jego osoby. Po tym, bardzo miłym wykładzie i spotkaniu, mogę śmiało samolubnie powiedzieć, że absolutnie jestem minimalistką, stąd tytuł tego postu. Postaram się ten temat rozwinąć w najbliższym poście, a dzisiaj będzie o ciuszkach, zakupach, przepełnionych szafach i dylematach porannych. I powiem Wam, że w tym tygodniu prawie zapomniałam o tym wszystkim i to jest dla mnie niesamowite i bardzo odświeżające wrażenie. Smakołyki alergika. ZUCH PRÓBUJE RYSOWAĆ — Zuch próbuje rysować. Co się dzieje z naszym ciałem podczas długiego biegu? Autor: Agnieszka Mclennan-Murray * Witam wszystkich ponownie!

Co się dzieje z naszym ciałem podczas długiego biegu?

Cieszę się, że spodobał wam się mój poprzedni wpis poświęcony zmianom, które zachodzą w naszym ciele podczas krótkiego, dość intensywnego biegu. Dzisiejszy wpis będzie o tym, co dzieje się z naszym ciałem, gdy zdecydujemy się na dłuższe wybieganie. Subiektywny blog o sztuce marketingu « by Jacek Kotarbiński.