background preloader

Oksanakurlova22

Facebook Twitter

Оксана Курлова

nikita

Prometheus запустив курси підготовки до ЗНО. Міністерство освіти і науки спільно з платформою масових відкритих онлайн-курсів Prometheus представляють повний цикл безкоштовних онлайн-курсів з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики, української мови і літератури та історії України. Вони мають допомогти учням закріпити набуті шкільні знання, дізнатись нове у цікавій та доступній формі, пройти тестування й потренуватись перед ЗНО. Всі курси відповідають державній програмі зовнішнього незалежного оцінювання та містять необхідні матеріали, які доступні для всіх, незалежно від соціального статусу, фінансових можливостей, територіального розміщення.

Насамперед, курси орієнтовані на учнів і випускників, які проживають на тимчасово окупованій території Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей і не мають змоги самостійно підготуватися до ЗНО. Курс «Математика. Курс Математика Курс «Українська мова та література. Курс Українська мова та література Курс «Історія України. Курс Історія України. Всеукраїнська інтернет-конференція 18-28.09.2017 - Кафедра педагогіки, психології і корекційної освіти КЗ "Кіровоградський ОІППО імені Васил.

ХІIІ Хмурівські читання | Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі інтернет-конференції - Кафедра теорії і методики середньо. Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі обласної науково-практичної інтернет-конференції (ХІIІ Хмурівські читання) з проблеми «Технологія фахової майстерності: актуальні питання організації навчання»,яка відбудеться 23-27 жовтня 2017 року Напрями роботи: Сучасні технології та методики навчання у процесі викладання природничо-математичних дисціплін.Сучасні технології та методики навчання у процесі викладання гуманітарних дисциплін.

«STEM-освіта: упровадження та перспективи». Адреса проведення конференції: комунальний заклад «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», вул. Велика Перспективна, 39/63, м. Кропивницький, 25006. Платформа проведення: блог кафедри теорії і методики середньої освіти (www.timso.koippo.kr.ua, вкладка «Інтернет-Конференції»).

Мова конференції: українська. Умови участі у роботі конференції: Вимоги до матеріалів виступу (тез) учасника конференції: 60 тисяч за круту ідею: оголошено конкурс інноваційних рішень для шкіл | Нова українська школа. Фонд Випускників України оголосив конкурс “Я - інноватор” на найкращі рішення для навчальних закладів. Про це повідомили у FB фонду. “Мрієте запустити власний успішний проект? Створити унікальний продукт, затребуваний ринком та актуальний для суспільства? Почніть сьогодні — навчіться мислити інноваційно та знайдіть рішення, яке покращить навчальний процес для української молоді“, - йдеться у повідомленні. Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно: пройти онлайн-курс із дизайн-мислення (провідної світової методики для створення інновацій) на платформі Prometheus;за допомогою методів дизайн-мислення знайти унікальне рішення для свого навчального закладу; Інноваційна компанія Grammarly надасть 60 тисяч гривень на реалізацію найкращих ідей за результатом конкурсу Окрім того, краудфандингова платформа для освітніх проектів GoFundEd проводитиме консультації та надаватиме підтримку найкращим проектам у зборі коштів через свою краудфандингову платформу.

Т ю