background preloader

Financial Services

Facebook Twitter

eBay השיקה מחשבון מסים - וקוראת להעלות את הפטור על קניות ברשת - אנשים ומחשבים - פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיות. רשת ניו דרייב: תכירו את מחלקת הביטוח החדשה. רשת ניו דרייב, חברת הליסינג הפרטית המובילה בישראל, הפרוסה על פני 11 סניפים ברחבי הארץ, משיקה מחלקת ביטוח פנימית ו-אוטונומית.

רשת ניו דרייב: תכירו את מחלקת הביטוח החדשה

במסגרת המהלך החדש מציעה ניו דרייב גם מכונית חדשה וגם ביטוח ל- 3 שנים במתנה. עדיאל הר זהב סמנכ”ל החברה: “אם עד היום דאגנו להיות הכי זולים במכירת רכב יד ראשונה עם שירות ללא דופי, כעת אנו גם מביאים בשורה חדשה ודואגים להיות הכי זולים גם בביטוח. במסגרת המהלך אנו מציעים ללקוחות שלנו כל רכב חדשים עם ביטוח ל-3 שנים בתנאים הטובים ביותר ומדובר בהטבה מעולה לצרכנים. לדוגמה: סיטרואן ברלינגו חדשה עם ביטוח ל-3 שנים ב-1540ש”ח לחודש בלבד. אודות רשת ניו דרייב ניו דרייב מתמחה במכירת מכוניות פרטיות חדשות יד ראשונה עם 100% מימון ועובדת בשיתוף פעולה מלא עם יבואני הרכב המובילים בישראל החברה מסייעת לכלל לקוחותיה החל מתהליך בחירת הרכב והתאמתו לקונה ועד לקבלת הלוואה לצורכי קניית רכב חדש בתנאי רכישה בהתאמה אישית בשיטת הליסינג הפרטי (“מיני-ליס”), עם אפשרות טרייד-אין לכל סוגי הרכב.

למידע נוסף – ישראכרט משיקה כרטיס אשראי בשיתוף מפעילת עליאקספרס. הגידול בהיקף הקניות באינטרנט מוביל לגידול במחזורים של חברות האשראי, שנהנות מהמגמה העולמית המשמשת להן מקפצה עסקית הודות לשינוי בהרגלי הצריכה.

ישראכרט משיקה כרטיס אשראי בשיתוף מפעילת עליאקספרס

היום (ב') הכריזה חברת ישראכרט על השקת כרטיס אשראי בשיתוף עם עליבאבא המפעילה את אתר הקניות הסיני עליאקספרס, חביב הצרכנים הישראלים. קיראו עוד ב"גלובס" ישראכרט מחזקת את הקניות בזירות הבינלאומיות: בשבוע שעבר יצאה חברת האשראי במבצע דרך אתר הקניות הבריטי אסוס, וכעת כאמור היא תעודד ישראלים לרכוש באתר הקניות הסיני באמצעות כרטיס אשראי שיעניק הטבות ויכלול תכנית נאמנות. שיתוף-פעולה נוסף יסייע לעסקים ישראלים לשווק את מרכולתם לצרכנים הסינים – ההסכם עם אתר Tmall.com מקבוצת עליבאבא המיועד לשוק הסיני המקומי יאפשר לעסקים ישראלים, גדולים וקטנים, למכור דרכו.

תנועת הגולשים באתר עומדת על כ-400 מיליון צרכנים סינים עם יותר מ-14 אלף בתי עסק, המגיעים מיותר מ-60 מדינות ברחבי העולם. שיתוף-הפעולה בין ישראכרט לAliExpress החל עוד לפני שנה באמצעות הנחות בלעדיות למחזיקי כרטיס האשראי. Ynet כלכלה - ישראכרט תשיק כרטיס אשראי עם AliExpress. לאומי השיק בנק חדש בשם ׳פפר׳ שזמין רק באפליקציה. הכירו את Pepper (פפר) בנק דיגיטלי חדש שכל הפעולות בו – החל מפתיחת חשבון ועד תשלומים – ייעשו בתוך האפליקציה; במקביל, הושק Pepper Pay, שיאפשר ללקוחות כל הבנקים להעביר במהירות תשלום לכל אחד מאנשי הקשר שלהם מקור: Pepper אחת המהפכות הגדולות ביותר שהביאו אלינו האינטרנט והמובייל התרחשה בעולם הבנקאות, כשיותר ויותר אנשים כבר לא יודעים מה זה ללכת לבנק, לחכות לבנקאי ולבצע פעולות שונות עם פקיד אנושי.

לאומי השיק בנק חדש בשם ׳פפר׳ שזמין רק באפליקציה

למרות זאת, הבנקאיים וסניף הבנק עדיין נמצאים איפשהו ברקע. היום משיק בנק לאומי את Pepper (פפר) בנק דיגיטלי, שכל הפעולות בו – החל מפתיחת החשבון, ניהולו וביצוע תשלומים – נעשים כולם בתוך האפליקציה. הכל באפליקציה – ואין עמלות פתיחת חשבון ב-Pepper אורכת פחות מ-10 דקות ובסיומה מקבל הלקוח גם את מסגרות העו"ש והאשראי שלו – היישר לסמארטפון. ניכר שהושקעה הרבה מחשבה ומאמץ, כדי שגם השפה התקשורתית וגם הממשק של Pepper יהיו מותאמים למילניאלס, ושונים לגמרי מכל מה שמוכר לנו מעולם הבנקאות המסורתית. במקביל, עולה גם אפליקציית תשלומים לכל הלקוחות כך פועלת אפליקציית התשלומים של Pepper Pay תגיות לכתבה:

ספונסר - הראל משיקה ביטוח לנהגים צעירים ללא תוספת משמעותית בביטוח. חברת הביטוח הראל מובילה מהפך בשוק הביטוח לרכב בישראל: החברה משיקה תוכנית ביטוח חדשנית, "נהג צעיר במשפחה", שנועדה לסייע למשפחות שלהן שני כלי רכב ויותר, וכאשר אחד מבני המשפחה מוגדר "נהג צעיר".

ספונסר - הראל משיקה ביטוח לנהגים צעירים ללא תוספת משמעותית בביטוח

לפי התוכנית החדשה, בן המשפחה הצעיר, יוכל מעתה לנהוג בכל כלי הרכב של המשפחה, מבלי שיצטרך לשלם סכומי כסף מיוחדים להרחבת כל אחת מפוליסות הביטוח גם לנהגים צעירים. עד כה, מבוטח שברשותו יותר מכלי רכב אחד, נדרש לשלם תוספת פרמיה בגין נהג צעיר, עבור כל רכב בו ינהג הנהג הצעיר, גם אם הוא נהג יחיד נקוב בשם. דבר זה גרם לכך שבני המשפחה נאלצו להרחיב את כל אחת מתוכניות הביטוח של כלי הרכב שבבעלותם, לשלם תוספות משמעותיות בפוליסות, של מאות שקלים (ולעיתים אף אלפי שקלים), וכל זאת כדי לאפשר לנהג הצעיר לנהוג בכלי הרכב שבבעלותם. במסלול "נהג צעיר במשפחה", המבוטח ישלם תוספת פרמיה לנהג הצעיר, הנקוב בשם, בביטוח המקיף ובביטוח החובה ברכב אחד בלבד (לכלי הרכב שהפוליסה בגינו היקרה ביותר), בהתאם לגיל הנהג וללא מגבלה של קילומטרים לנהג הצעיר, ובשאר הפוליסות בהראל לא תידרש תוספת פרמיה בגין נהיגתו של אותו נהג צעיר נקוב בשם.

לראשונה זה עשרות שנים: בנק חדש במשק

מגדל משיקה תהליך הצטרפות דיגיטלי לתכניות פנסיה. בנק לאומי - חדש - מהיום אתם בוחרים את הקוד הסודי לכרטיסי האשראי.