background preloader

השקעות

Facebook Twitter

נרות יפניים – לקרוא את השוק במבט אחד - נרות יפניים Japanese Candlestick. מאמר חזק על נרות יפנים. איתותי קנייה ומכירה לפי נרות יפנים - Bizportal. שיטת הנרות היפנים צברה בשנים האחרונות תאוצה מרשימה כאשר יותר ויותר משקיעים נחשפים לנרות הצבעוניים.

איתותי קנייה ומכירה לפי נרות יפנים - Bizportal

רבים נוטים להביט בגרף כאשר הוא מוצג על ידי הנרות ולו רק בגלל ההיבט הוויזואלי הנוח יותר לדעתם. אלא ששיטת הנרות היא הרבה יותר מעניין ויזואלי. מדובר בצורת רישום שקיימת יותר מארבע מאות שנה ומקורה במסחר בחוזים עתידיים על האורז שהתפתח ביפן ועורר את הצורך לרשום ולתעד את תנועת מחירי הסחורות. עם השנים, החלו לשים לב תבניות שחוזרות על עצמן פעם אחר פעם ומסוגלות לספק אינדיקציה לכיוונו של השוק. טיפים. מדריך שוק ההון מבית ביזפורטל: מדריך השקעות מקיף ומקצועי. מדריך הסטארט-אפיסט לגלקסיית שוק ההון. תעשיית ההיי-טק הישראלית חוותה בחודשים האחרונים תחושה מסוימת של דז'ה וו.

מדריך הסטארט-אפיסט לגלקסיית שוק ההון

זו אולי לא התרוממות הרוח הבלתי רציונלית של שנות הבועה, אבל האווירה מזכירה את תחילת שנות ה-90, שבהן החלה תעשיית ההיי-טק המקומי לצמוח. מילון מונחים: השקעות, שוק ההון. א אג'יו מתייחס למצב שבו ני"ע נסחר במחיר גבוה מערכו הנקוב.

מילון מונחים: השקעות, שוק ההון

במסחר במניות הכוונה היא לפרמיה וכך גם באג"ח כאשר הריבית הנקובה באג"ח גבוהה מהריבית האפקטיבית בשוק. אומגה השינוי באחוזים בערך האופציה הנגרם משינוי של אחוז אחד במדד. אופציה חוזה בין קונה האופציה ומוכר האופציה (כותב האופציה) המאפשר לקונה לקבל זכות רכישה או מכירה של נכס הבסיס הקבוע בחוזה, במחיר ובזמן הקבועים מראש בחוזה. אופציה בכסף אופציה שמחיר המימוש שלה שווה למחיר נכס הבסיס בזמן נתון. אופציה בתוך הכסף. כל מה ששוה לך לדעת על החיסכון הפנסיוני שלך. סקירות שוק ההון. The Marker - capital market. סקירות שוק ההון - bankrate.co.il. שוק ההון למתחילים. ‫לימוד שוק ההון ומסחר בחוזים עתידיים (גבע גזית)‬‎ עמוד שערי מניות ארביטראז' - מידע ונתונים על המניות הדואליות הנסחרות בבורסת ת"א- ניו יורק.

Finance: Stock market quotes, news, currency conversions & more. Westfield Republican - 17 hours ago NEW YORK (AP) - Longshoremen are back on the job in New York and New Jersey after a walkout that temporarily halted work at the country's busiest East Coast port.

Finance: Stock market quotes, news, currency conversions & more

Live Trading News - 2 hours ago Several of Europe's central banks have already cut Key interest rates to - Zero, and have kept them there for more than a year. Motley Fool - 21 hours ago Stocks staged a broad rally to cap off a strong week. UPI.com - 8 hours ago The Boeing 737 MAX successfully completed its first flight Friday, lifting off from Renton Field in Renton, Wash., and landing at Boeing Field nearly three hours later. Reuters - 16 hours ago ATHENS Greece's official lenders will start a review on Monday of what progress the country has made in implementing the economic reforms agreed under its third bailout, a necessary step towards debt relief talks, a finance ministry official said on ...

Ynet איך קונים מניות וכמה זה עולה? מדריך. בפרקים הקודמים של המדריך הסברנו כיצד עובד שוק ההון.

ynet איך קונים מניות וכמה זה עולה? מדריך

פירטנו על ניירות הערך השונים חשיבותה של הבורסה והתמקדנו באגרות החוב השונות. תנאי שימוש לאתר - אייטק - תנאי שימוש לאתר הגלישה, השימוש וההשתתפות באתר (להלן: "השימוש באתר") כפופים להסכמתך ולהצהרתך ("הגולש" ו/או "המשתמש"), כי קראת את תנאי השימוש והסכמת לכל האמור בהם.

תנאי שימוש לאתר - אייטק -

הגבלת השימוש באתר - השימוש באתר הינו אישי ומותר מגיל 18 בלבד. על המשתמש לוודא כי אין כל מניעה חוקית או אחרת לפעילותו כאמור, וכי ביצע כל דרישה חוקית הנדרשת ממנו לצורך השימוש. מפעילי האתר אינם אחראים לתוצאות כל פעולה ו/או הימנעות מפעולה של הגולש בבצוע עסקאותיו בשערים פיננסיים ויש לקרוא את גילוי הסיכון המופיע באתר לפני ביצוע כל פעולה. התכנים באתר - מפעילי האתר אינם נותנים חסות, אחראים או מביעים כל דעה לגבי נכונותם או דיוקם של מידע, הצהרות, תכנים או פרטים המתפרסמים באתר ובפורומים וכל ההודעות הינם באחריותו המלאה של שולח ההודעה. אסור לגולש להעלות לאתר תכנים שהעלאתם ו/או תכנם אינם חוקיים, נועדו למטרות בלתי חוקיות ו/או שלגולש אין את מלוא הזכויות להעלותם. החברה שומרת לעצמה את הזכות הבלעדית להפסיק באופן מיידי את שימוש הגולש באתר בכל עת, על פי שיקול דעתה הבלעדי. ביטול עסקת הרכישה ע"י מפעילת האתר. בורסה מסחר יומי למתחילים - צביקה ברגמן. בורסה מסחר יומי למתחילים צביקה ברגמן קטגוריה: שוק ההון, הוצאה: צביקה ברגמן תקציר השם: סוחר יום.

בורסה מסחר יומי למתחילים - צביקה ברגמן

תגובות קוראים. מהי בורסה , מה נסחר בבורסה , הסבר על מניה , ועוד :] פעם ראשונה פה , מצטער אם עברתי על חוק , בסה"כ מפרסם עזרה :]מהי בורסה?

מהי בורסה , מה נסחר בבורסה , הסבר על מניה , ועוד :]

הבורסה היא חברה פרטית שהוקמה על ידי חבריה, הבנקים והברוקרים, בשנת 1953, במטרה למסד ולשרת את המסחר בניירות ערך בישראל. הבורסה, היושבת ברחוב אחד העם 54 בתל אביב, מפעילה מערכות מסחר ממוחשבות בכל ניירות הערך הנסחרים: מניות, המירים, אג"ח, מק"מ, תעודות סל , תעודות בחסר ואופציות. הבורסה אחראית על גם סליקת המסחר, המתבצעת ע"י מסלקת הבורסה*. הסליקה משלימה את פעולת המסחר: לאחר רכישת המניה – מטפלת המסלקה בהעברתה לחשבון הבנק של הקונה, ובהעברת הכסף תמורתה מהקונה למוכר.

*מסלקת הבורסה-*הוקמה בשנת 1966, וסולקת את כל העסקאות בניירות ערך שהתבצעו בבורסה ומחוצה לה. בורסה האנליסט המתחיל - צביקה ברגמן, נתי לייזר. אלגו-טריידינג. בורסה - אלגו-טריידינג למתחילים - צביקה ברגמן. מגלגלים הון: הצצה נדירה לחברת אלגו-טריידינג ישראלית. אם עד המשבר הפיננסי של 2008 מרבית קרנות הגידור, הבנקים והמשקיעים הסתמכו בעיקר על מנהלי השקעות על מנת לקנות ולמכור נכסים פיננסים, אחריו השתרשה ההבנה שעדיף להסתמך על מחשבים במקום על בני אדם.

מגלגלים הון: הצצה נדירה לחברת אלגו-טריידינג ישראלית

התובנה הזו הביאה לפריחה של תחום המחסר הרובוטי ובשמו המוכר יותר, האלגו-טריידניג. על מנת להבין מעט יותר על התחום, ביקרנו במשרדי חברת קפיטל טרייד שבניגוד לרוב חברות האלגו-טריידינג הישראליות, שנוהגות לשמור על חשאיות, הסכימה לחשוף בפנינו את שיטות המסחר שלה. קפיטל טרייד פיתחה במשך מספר שנים מודל למסחר רובוטי בשוקי ההון, מודל שלטענתה הצליח לגרוף תשואה של כמעט 30% ב-2014, פי 2 מהתשואה שהשיג מדד S&P 500 באותה שנה. לטענת קפיטל טרייד, הרובוט החכם שלה עובד 24 שעות ביממה ומצליח לסגור 73% מהעסקאות שהוא מבצע בבורסה ברווח. הוא עוקב אחר התנהגות מדדים, מחירי סחורות ומכשירים פיננסים וקוטף רווחים ממסחר גם בשעה שמנהל ההשקעות שלכם ישן. בניגוד לבתי השקעות רגילים הגובים דמי ניהול קבועים על הכספים. אלגוטריידינג. חוות הדעת ה"אובייקטיבית" של איגוד זירות המסחר בשוק ההון על אלגו-טריידינג. אלגו טריידינג - מהון להון - מדריכים ומידע לצרכנות פיננסית.

ספר חדש: "בורסה - המדריך לקבלת תוצאות" ספרו החדש של צביקה ברגמן - "בורסה – המדריך לקבלת תוצאות", יסייע למשקיעים חדשים ומשקיעים בבורסה, חסרי ניסיון, השואבים מידע לאו-דווקא מקצועי מחברים, שמועות או טיפים באינטרנט, לקבל בספר אחד ידע וניסיון של 30 שנה במסחר בבורסה.

ספר חדש: "בורסה - המדריך לקבלת תוצאות"

"ניסיון - פירושו - שחווית לפחות התנסות אחת של מחזור שלם של בורסה שאורכו מספר שנים", אומר צביקה ברגמן. הבורסה עולה, הריבית נמוכה ומוכרי החלומות מבטיחים רווח מהיר ובטוח בבורסה. הפיתוי גבוה ומשקיעים רבים מאבדים את כספם כי הם לא מכירים את חוקי המשחק. "המשקיעים החדשים מגיעים עם אופניים למרוץ מכוניות - ואז לא מבינים מדוע הם מפסידים", אומר צביקה ברגמן. הספר, הכתוב בגובה העיניים, מתאים לכל מי שרוצה להשקיע נכון ולהבין איך וכמה להשקיע וממה להיזהר.