background preloader

UX - אפיון ובניית אתרים

Facebook Twitter

5 טיפים לעיצוב אפליקציה טובה יותר. חמישה טיפים חשובים שיעזרו לכם לשמור על חווית וממשק משתמש מוצלחים באפליקציה שלכם מאת אסף יוגב, מנכ"ל YellowTale, סטודיו לעיצוב מקבוצת המובייל Zemingo.

5 טיפים לעיצוב אפליקציה טובה יותר

מזל טוב. אז חשבתם על אחלה רעיון לאפליקציה, כזו שתשנה את העולם או לפחות את המאזן בחשבון הבנק שלכם. הצלחתם אפילו לגייס קצת כסף כדי להניע את הרעיון ממוחכם הקודח אל העולם האמיתי. כעת, לפני שרצים לפתח, מגיע החלק הקריטי של תכנון חווית המשתמש (ה-UX), ועל בסיס זה, העיצוב של ממשק המשתמש עצמו (ה-UI). בדיוק בשביל זה קיבצתי עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם (ולמעצב/ת שלכם) לגשת לשלב זה בצורה נכונה ובסופו של דבר לעצב אפליקציה טובה יותר. 1. הטיפ הראשון, ואולי החשוב ביותר, הוא לעבוד עם מעצבים שמתמחים בחוויית משתמש ולא כל מעצב גרפי הוא כזה. 2. בדומה לתהליך מיתוג חברה או מוצר חדש, גם באפליקציות חשוב קודם להבין מי הוא הלקוח או המשתמש הפוטנציאלי – מיהו קהל היעד? בנוסף, מעצבי חווית משתמש טובים ילמדו ויחקרו את עולם המושגים של המשתמשים שלך וידעו להתאים אליהם את השפה הכוללת של האפליקציה. 3.

כשמעצבים אפליקציה למובייל, עיקרון הפשטות חייב להוביל. אפיון ועיצוב לסמארטפון: אתגרים ופתרונות. להתחיל ברגל ימין: 4 אפליקציות שעושות Onboarding כמו שצריך. הרושם הראשוני של המשתמש עם האפליקציה שלכם מתחיל ב-Onboarding.

להתחיל ברגל ימין: 4 אפליקציות שעושות Onboarding כמו שצריך

אם תיצרו אחד מוצלח, הוא כנראה יהפוך ללקוח קבוע, אחרת, כנראה יפרוש באמצע ולא ישוב יותר לעולם. הנה 4 אפליקציות שעושות את זה נכון וכדאי לכם ללמוד מהן אונבורדינג (onboarding), מונח שרובנו מכירים מתחום העלייה למטוס, הוא אחד מהשלבים החשובים ביותר בתפעול של אפליקציה. ישנם כל מיני כינויים דומים, כמו טטוריאל (tutorial) או וואקט'רו (walkthrough) למיניהם.

המטרה של כולם היא אחת: ללמד את המשתמש החדש, איך הכי נכון להשתמש באפליקציה (לכאורה לא תמיד פשוט). בדרך כלל, יהיה ערך רב יותר למסכי "אונבורדינג" המלמדים באופן פעיל, מאשר למסכים טקסטואליים נטו. כדי לזכות ביכולת "ללכוד" את המשתמש ולגרום לו להתאהב כבר מהרגע הראשון, הוא צריך להבין דרך הידיים מה אתם מציעים לו. על השאלה "חייב? " מהי אותה פעולה? פרויקט ענק: כל מה שצריך לדעת על Ruby on Rails - עולמי. אם אתם חושבים שלצלול אל תוך טכנולוגיה חדשה זה כאב ראש אחד גדול, אני בהחלט מסכימה.

פרויקט ענק: כל מה שצריך לדעת על Ruby on Rails - עולמי

אני תקועה כבר שנים בעיקר עם PHP ו-Perl, ומתעלמת לי בשמחה ממרבית האופנות החולפות. עם זאת, אני מתחילה לשקול מחדש את האסטרטגיה שלי ככל שהפרוייקטים עליהם אני עובדת הופכים יותר ויותר מורכבים. 10 אפליקציות ניידות יפהפיות שמשנות את חוקי הממשק. By Taboolaby Taboola.

10 אפליקציות ניידות יפהפיות שמשנות את חוקי הממשק

KRS אפיון ועיצוב ממשק משתמש. 4 UX Lessons I Learned Playing with Toys. 4 UX Lessons I Learned Playing with Toys. Drag and Drop Interaction Ideas. Future of digital blodget ignition 2014.pptx. Six Strategies for Including Children as Stakeholders. A New Mobile UX Design Material. Gestures & Animations: The Pillars of Mobile Design. מהו עיצוב חוויית משתמש? הסבר, כלים ולינקים חשובים.

פורסם במקור ב-smashingmagazine.com על-ידי Jacob Gube.

מהו עיצוב חוויית משתמש? הסבר, כלים ולינקים חשובים

תרגום: יואב מורן, איל לוינטר. עריכה: ברק דנין, יניב שריג. ככל שהטכנולוגיות והמתודולוגיות בתעשייה שלנו התקדמו, אתרי אינטרנט ויישומים הפכו מורכבים יותר. Defining and Informing the Complex Field of User Experience (UX) UX תחת אש. סבב ההסלמה האחרון העמיד במרכז השיח שני נושאים: את חוסנו של העורף ואת הטכנולוגיות החדשות שמשמשות ללחימה.

UX תחת אש

רבות כבר דובר על העורף ועל התגייסותם של תושבי ישראל למען המלחמה. כמות השוקולדים והתחתונים שנשלחו לחיילים בדרום מחממת את הלב. איפיון ועיצוב מוצר: 6 כלים מומלצים שיעשו לכם חיים קלים. עיצוב ואיפיון מוצר עשויים להיות פרוייקטים ארוכים ומתישים – הנה מספר כלים מומלצים במיוחד שיעשו לכם חיים קלים הרבה יותר הפוסט נכתב על ידי עמרי אוירי, VP Product ב-Hippotec המתמחה בפיתוח אפליקציות מובייל.

איפיון ועיצוב מוצר: 6 כלים מומלצים שיעשו לכם חיים קלים

מאחורי כל מוצר עומדים אנשים, שיטות, ומספר לא מבוטל של שעות עבודה. לכל פרויקט יש את ההברקות שלו, הכשלים שלו, ואת הפיצה ב-2 בלילה שלו. בפוסט הזה אציג 6 כלים ושיטות שאימצנו במחלקת ה-Product שלנו ב-Hippotec, כדי לייעל ולשפר את תהליכי האפיון והעיצוב שלנו, לשפר את העבודה מול הלקוחות וכמובן מול צוות הפיתוח שלנו, בעיקר כדי שיהיו קצת פחות פיצות ב-2 בלילה. #1 – Random User כל פרויקט מתחיל באפיון UX, ואפיון UX תמיד סובב סביב הפרוסנות. רעיון לאפליקציה או סטארט-אפ: איך מתחילים? האתרים שהופכים את הגלישה לחוויה שלא תרצו לפספס. בעולם של מיליוני אתרי אינטרנט ואפליקציות, היכולת של מותגים, עסקים וחברות לבלוט מעל ההמון הולכת ונעשית קשה מיום ליום.

האתרים שהופכים את הגלישה לחוויה שלא תרצו לפספס

כבר לא די במוצר איכותי, אלא צריך לשים דגש גם על מה שקורה מסביב ולשים בפרונט את הצרכן. בשנים האחרונות המונח "חוויית משתמש" (UX) צבר תאוצה והפך לחלק אינטגרלי מהחשיבה של פיתוחים ופורמטים דיגיטליים. בין אם מדובר באתר חדשות, באפליקציה מסחרית או במוצר פיזי - חוויית המשתמש צריכה להיות חלק מהליבה של תהליך היצירה, כדי לבדל אותו בתוך עולם סואן של תוכן ורעש מכל עבר. ארבעה מומחים לתחום חוויית המשתמש מביאים את האלמנטים החשובים בתחום, ודוגמאות לדרך שבה הם משתלבים במוצרים שונים מהעולם הדיגיטלי מסביב.

הסופה שהביאה לפוליצר הכתבה Snow Fall שהתפרסמה ב"ניו-יורק טיימס" העניקה לקורא חוויית תוכן עשירה וסימנה את הדרך לטרנד חדש חדש: באפשרותכם לסמן קטע מהמאמר ולשתף רק אותו. הבחירה של ברק דנין: "עולם אתרי התוכן עבר מהפך בתקופה האחרונה. "הטרנד השני הוא אתרי Parallax, שמשלבים אנימציות מיוחדות המגיבות לגלילת עמוד האינטרנט למעלה ולמטה. "אז איך כל הטכנולוגיה הזו קשורה לעולם התוכן וחוויית המשתמש?