background preloader

מאמרים, נתונים, מחקרים וסוגיות

Facebook Twitter

6 סדרות טלוויזיה על טכנולוגיה וסטארטאפים שאתם צריכים לראות. Ynet הגיע הגיל: מתי אפשר לתת לילד סמארטפון? אפליקציה ממוצעת מאבדת 77% מהמשתמשים ב-3 ימיה הראשונים. מדריך: מה לעשות לפני שמוסרים את הסמארטפון לילדים. הקייטנות נגמרו, הגנים חוגגים במסיבות סיום והורים רבים כבר מתכוננים למסור את הסמארטפונים שלהם לילדים במאמץ להעסיק אותם לפחות בחלק מהזמן שנשאר עד שנת הלימודים הבאה.

מדריך: מה לעשות לפני שמוסרים את הסמארטפון לילדים

אבל כשמוסרים לילדים את הסמארטפון, זה עלול להיגמר רע - הם עלולים לקנות אפליקציות, להציץ לכם בתמונות האישיות או סתם להעביר את המכשיר התעללות מסוגים שונים. הנה מה שאנחנו ממליצים לעשות לפני שאתם מפקירים את המכשיר היקר שלכם בידי דור ההמשך. אל תתנו לה להוריד אפליקציות שאינן מתאימות לה או עולות כסף. מחקר: TabTale מובילה שוק האפליקציות של ישראל בעולם. שוק האפליקציות הישראלי הפך בשנים האחרונות לאחד ממקורות הגאווה של ההיי-טק הישראלי.

מחקר: TabTale מובילה שוק האפליקציות של ישראל בעולם

''אינטרנט? זה בחיים לא יתפוס'' לכבוד חג הביכורים, חפרנו את הרשת ומצאנו ביכורי ביקורות טכנולוגיות שפספסו - ובענק אפילו הוא טעה.

''אינטרנט? זה בחיים לא יתפוס''

מקור: cc-by-Ben Stanfield, flickr. חמש דרכים שבהן הטכנולוגיה שינתה אותנו. חוסלתם. הרעב למשחקים מאת ויל ויילס, Aeon. המוות, לבן ודומם, מכלה הכול.

הרעב למשחקים מאת ויל ויילס, Aeon

טאבלט לילד, כדאי? - ילדים פלוס. ילדים נמשכים מאוד לטאבלט, המשלב בין המחשב (המאפשר לשחק במגוון רחב של משחקים), לבין הסמארטפון (שלו מסך מגע).

טאבלט לילד, כדאי? - ילדים פלוס

מומלץ לרכוש עבורם טאבלט רק מגיל שש ומעלה ולהעביר אליהם את האחריות לשמירתו בהדרגה. כמו כן, כדי שלא יתמכרו ויתנתקו חברתית טוב יהיה להגביל את שעות השימוש המותרות בו. How often do you check your phone? The average person does it 110 times a DAY (and every 6 seconds in the evening) People look at their phones the most between peak hours of 5pm and 8pmDuring these hours, 75% of users are actively using their devicesThis drops to a quarter of active users between 3am and 5am Average number of times a user checks their phone is nine times an hourThis increases to once every six seconds for 'highest frequency users' By Victoria Woollaston Published: 15:02 GMT, 8 October 2013 | Updated: 15:03 GMT, 8 October 2013.

How often do you check your phone? The average person does it 110 times a DAY (and every 6 seconds in the evening)

Should We Use Digital Technology To 'Drill' Children? Beyond Programming: The Power of Making Games. Newsletter. 7 סיבות למה לא להגביל זמן מסכים - חינוך פשוט. "הבודהא, האלוהות, שוכן בנוחות לא פחותה במעגליו של מחשב ספרתי או בגלגלי השיניים של ממסרת האופנוע מבפסגת הר או בעלי כותרתו של פרח.

7 סיבות למה לא להגביל זמן מסכים - חינוך פשוט

" – רוברט מ. פירסיג, "זן ואמנות אחזקת האופנוע" מאז שפורסמה הכתבה על זה שסטיב ג'ובס הגביל את "זמן המסכים" של הילדים שלו, התבשל אצלי הפוסט הזה. כשהיום בבוקר הציעו לשלוח את הכתבה לכל ההורים בבית הספר שבו אני עובד בצהרון, הרגשתי שזה הזמן להוציא החוצה את מה שיש לי. The Many Benefits, for Kids, of Playing Video Games. An Error Occurred Setting Your User Cookie. Article-30aa2c4fd20aa41006. מופע שנות ה-90: יותר מ-2,000 משחקי DOS זמינים עכשיו למשחק בדפדפן שלכם.

אם גדלתם בשנות ה-80 או ה-90 ואם שמות כמו דיגר, גולדן אקס ולארי מצלצלים לכם מוכר, אתם מוזמנים לגלות אוצר חדש של 2,400 משחקי DOS שזמינים למשחק מיידית בדפדפן שלכם.

מופע שנות ה-90: יותר מ-2,000 משחקי DOS זמינים עכשיו למשחק בדפדפן שלכם

הכינו את ה-CGA יש כפתור טורבו. אימון מוחי באמצעות משחקי מחשב. מאת חן ספקטור בחברה המודרנית, ליכולות הקוגניטיביות של האדם יש השפעה רבה על האפשרות שלו לרכוש השכלה גבוהה ולהשתלב בשוק העבודה.

אימון מוחי באמצעות משחקי מחשב

Definition-deterding.pdf. Teens, Video Games and Civics. האינטרנט הופך אותנו לילדותיים - מגזין TheMarker. "אני לא נגד טכנולוגיה", מבקשת להבהיר מדענית המוח (והברונית) הבריטית סוזן גרינפילד בתחילת השיחה.

האינטרנט הופך אותנו לילדותיים - מגזין TheMarker

"אני לא אומרת שצריך להתנגד לטכנולוגיה או להרוס את כל המחשבים בעולם, זה יהיה מטופש. לטכנולוגיה יש גם לא מעט היבטים חיוביים". אלא שגרינפילד, פרופסורית לפרמקולוגיה של הסינפסות באוניברסיטת אוקספורד, לא היתה זקוקה להבהרות כאלה אלמלא היו רבים רואים בה לודיטית שונאת־טכנולוגיה — במיוחד מאז פרסום ספרה האחרון, Mind Change ("שינוי מוח"), באוגוסט האחרון. בספר מעורר המחלוקת טוענת גרינפילד שטכנולוגיות דיגיטליות, ובעיקר האינטרנט, מחוללות במוחותיהם של בני האדם שינויים רבים, חלקם מזיקים, ומפרטת מאות ממצאים ממחקרים מדעיים שעוסקים בכך.

"אנשים אומרים 'תמיד היתה טכנולוגיה, גם המצאת הדפוס, המצאת המכונית והמצאת הטלוויזיה שינו את המוח האנושי'. 5 Creativity Myths You Probably Believe. העולם הרבה פחות סבלני היום למי שלא מאמץ טכנולוגיה. בעבר היו מי שנלחמו באימוץ של טכנולוגיות מתקדמות והיום מדובר בזן כמעט נכחד. מה עבר עלינו והאם זה בהכרח טוב? בשנת 1962 פירסם חוקר בשם אברט רוג'רס (Everett Rogers) ספר שבתוכו הוא מציג לראשונה תיאוריה שמלווה את עולם הניהול עד היום. Reviews & Age Ratings - Best Movies, Books, Apps, Games for Kids. Digital Marketing Ramblings... ...בחינת בגרות מפתיעה: פיתוח אפליקציות. בגרות בסטארט-אפ: במסגרת פיילוט חדש של משרד החינוך, תלמידים הלומדים במגמת הנדסת תכנה בתיכון של רשת עמל, ייגשו השנה לראשונה לבגרות בפיתוח אפליקציות לאייפון. לצד הבגרות העיונית במחשבים, שעליה ייבחנו התלמידים ברמה של חמש יחידות לימוד, הם ייגשו גם לבחינה מעשית בתכנות מערכות טלפונים חכמים ופיתוח אפליקציות במערכות iOS של חברת אפל.

התלמידים יידרשו לבנות פלטפורמות של אפליקציות משחקים המיועדות לילדים בעלי מוגבלויות. עסקים - עוד בהייטק, תקשורת ואינטרנט nrg - ...סקר: רבע. VJR Consulting - Vicky Rideout - Press. אנתרופולוג חשוב לסטארטאפ שלכם לפחות כמו מתכנת [דעה] האם המגזר החרדי זקוק למכשיר סמארטפון זהה למכשיר המעוצב למגזר החילוני? משחקים ומרזים: 10 אפליקציות ישראליות ששווה לשים אליהן לב. למרות הטכנולוגיה, אתגרי הילדות לא השתנו - עיצוב - הארץ. האם ניגון ספר אלקטרוני לפני השינה נחשב לשעת סיפור או סתם זמן מסך? - גלובל - TheMarker. Ynet מכורים: הילדים בסמארטפון יותר מ-4 שעות ביום.