background preloader

שיווק ופייסבוק

Facebook Twitter

איך עושים A/B טסטינג למודעות פייסבוק: המדריך למתחילים. “חצי מתקציב הפרסום שלי מתבזבז.

איך עושים A/B טסטינג למודעות פייסבוק: המדריך למתחילים

הבעיה היא שאני לא יודע איזה חצי” – מכירים את המשפט הזה? שיווק דיגיטלי – המאמר היחיד שצריך לקרוא כדי להבין איך זה עובד באמת. בלעדית ל- Ask Pavel: פרק שלם מתוך הספר "שיווק בעידן דיגיטלי" של אתגר שפיבק וירון אחר.

שיווק דיגיטלי – המאמר היחיד שצריך לקרוא כדי להבין איך זה עובד באמת

אנחנו בטח מסכימים על כך שיש כמות עצומה של כלים, שיטות, טקטיקות, ערוצים וידע המקיף את מה שאנחנו כוללים תחת ההגדרה 'שיווק דיגיטלי'. אם נוסיף לכך את העובדה שבכל יום אנחנו למדים דברים חדשים וזוכים להכיר כלים או טכנולוגיות עדכניות, ושלרוב כל אחד מאיתנו מבין במה הוא הכי טוב, בין אם זה SEO, PPC, תוכן וכו' – לקחנו על עצמנו, אתגר שפיבק ואני, משימה לעשות סדר ולהקל על כולנו להסתכל, לרגעים, על התמונה הכוללת, מעבר למה שכל אחד מאיתנו מכיר היטב מקרוב.

בפרק הזה תקבלו את ה'מודל' (או ה'טמפלייט') שיאפשר לכם לארגן ולתכנן כראוי את האסטרטגיה הדיגיטלית שתנחה את כלל הפעילות השיווקית שלכם לאורך זמן. איך-כותבים-פוסט אפקטיבי בפייסבוק. איך כותבים פוסט שיווקי אפקטיבי בפייסבוק?

איך-כותבים-פוסט אפקטיבי בפייסבוק

התחרות ההולכת וגדלה על תשומת הלב של הצרכן בפייסבוק ובשאר הרשתות החברתיות, והעובדה שעל מנת להגיע לחשיפה משמעותית של פוסטים בעמודים מסחריים עלינו לשלם לפלטפורמה על מנת לקדם את התוכן לפיד החדשות של הגולש, מחייבת אותנו להיות מדויקים על מנת להיות אפקטיביים. לצורך השגת המטרות, רצוי לפעול על פי מתודות ושיטות אשר כבר הוכיחו ומוכיחות הצלחה בפועל, ופחות לאלתר בניסוי וטעייה, שהינה דרך המבזבזת גם כסף וגם זמן.

קל להגיד, קצת יותר מורכב לביצוע. הסודות שגוגל אנליטיקס מספר לך על המותג שלך. תוכן לאתר שמוביל לתנועה רבה ולזמן שהייה גבוה באתר תוכן לאתר הוא אחד הפרמטרים המכריעים באסטרטגיית השיווק של אתר האינטרנט שלכם!

הסודות שגוגל אנליטיקס מספר לך על המותג שלך

גוגל אנליטיקס יכול לסייע לכם להבין איזה תוכן לאתר מושך יותר גולשים, באיזה תוכן הגולשים מגלים יותר עניין, איזה תוכן גורם לגולשים שלכם לעזוב את האתר שלכם – מידע רב משמעות אם רק אוספים אותו, מנתחים אותו, מסיקים מסקנות, ומיישמים את המסקנות בכתיבת תוכן מדויק יותר לאתר שלכם. שיווק בפייסבוק: 10 פעולות שאתה חייב להפסיק לעשות. 5 שיטות לעשות מחקר לקוחות וללמוד על קהל היעד שלכם. דמיינו לעצמכם שהוזמנתם למסיבת יום הולדת של קרוב משפחה מרוחק, שלא ראיתם כמה שנים טובות.

5 שיטות לעשות מחקר לקוחות וללמוד על קהל היעד שלכם

אתם יודעים מה הגיל שלו ובמה הוא עובד, אבל לא הרבה יותר מזה. עכשיו דמיינו שאתם צריכים להביא לו מתנה. מה תביאו לו? די קשה להחליט… דף אחד מרכז את כל מה שפייסבוק יודעת עליכם וזה בעיקר מלחיץ. תחת המסווה של 'העדפות לפרסומות' פייסבוק חושפת את כל מה שהיא חושבת שמעניין אתכם.

דף אחד מרכז את כל מה שפייסבוק יודעת עליכם וזה בעיקר מלחיץ

בין היתר תוכלו לראות את סוגי האוכל שאתם אוהבים, אנשים שאתם אוהבים, קבוצות ספורט ועוד. קדם את האתר שלך בעצמך. מה זה שיווק באמצעות תוכן ולמה כדאי לכם לעשות את זה. "שיווק באמצעות תוכן, הוא השיווק היחיד שנותר לנו", אמר סת' גודין באחד הראיונות עימו.

מה זה שיווק באמצעות תוכן ולמה כדאי לכם לעשות את זה

משפט די דרמטי אבל מאוד אמיתי, שמשקף שינוי תפיסה מהותי שקרה לעולם השיווק בשנים האחרונות. אנשים שקוראים את הבלוג שלי מרבים לשאול אותי מה אני עושה, ואני אומר שאני עושה שיווק באמצעות תוכן או Content Marketing. Blog.hootsuite. Check out 15 Essential Tools to Better Manage Social Media for an updated post.

blog.hootsuite

There is an assortment of social media tools available for major networks like Twitter or Facebook, and, for those who are not too familiar with their functions, they may all sound the same. צ'ק ליסט לשיווק דיגיטלי יעיל. הכתבה הזו תראה לך בדיוק איזה פעולות כדאי לבצע על מנת לגרום לשיווק הדיגיטלי שלך להניב תוצאות משמעותיות, ואם אתה עדיין בשלב ההתלבטות: "האם בכלל צריך לשווק ברשתות החברתיות?

צ'ק ליסט לשיווק דיגיטלי יעיל

" אני חייבת לציין שבכל פעם אני מופתעת מחדש שב – 2015 יש עסקים שעדין מתלבטים בשאלה: "האם הם צריכים להיות ברשתות החברתיות והאם זה אפקטיבי". 10 Secret Facebook Tips, Tricks & Cheats. Facebook has close to 1.5 billion users all over the world.

10 Secret Facebook Tips, Tricks & Cheats

Many of these people share some level of personal information on the social platform every day, so it’s safe to say that Facebook knows them pretty well. But how well do they know Facebook? Many Facebook users remain unaware of dozens of awesome usability tricks that make the browsing, updating and stalking experience much more thrilling. We hand-picked our top 10 favorite hidden gems that help make our Facebook life easier. Let’s face it, most of us spend too much time on Facebook. בחירת שם לדף הפייסבוק העסקי שלנו – איך בוחרים שם מוצלח לעמוד הפייסבוק העסקי ? בחירת שם לדף הפייסבוק שלנו זו אחת המשימות הקריטיות ביותר להצלחה בפייסבוק. בחירה לא טובה יכולה להכשיל את המאמצים שלנו ועלולה להשאיר את הדף שלנו נידח ללא מבקרים.

אז איך בוחרים שם לדף הפייסבוק? השם יהיה כתוב בכל פרסום בפייסבוק הכולל את הדף שלנו ובכל פוסט שנרשום.כאשר יחפשו אותנו בחיפוש בפייסבוק החיפוש מחפש לפי שמות הדף.דף הפייסבוק שלנו יופיע בחיפושים בגוגל והרכיב המרכזי הוא שם הדף.כאשר הדף שלנו עובר את 200 האוהדים לא נוכל לשנות יותר את שם הדף. בניית קישורים: מדדי איכות בבניית קישורים [המדריך המלא, פרק ה] התחום של בניית קישורים עבר טלטלות לא מעטות בשנים האחרונות, בעיקר לנוכח ההחלטה של גוגל להילחם בשיטות SEO פסולות. Emaze - Online Presentation Software – Create Amazing Presentations. פייסבוק Archives. 11 מדדים בגוגל אנליטיקס שכל בעל אתר חייב להכיר. אל תסתמכו על תחושת הבטן שלכם ופשוט הציצו בנתונים. הנה 11 מדדים ששווה להתמקד בהם בגוגל אלנליטיקס כדי להבין איפה אתם חזקים ואיפה פחות הפוסט פורסם לראשונה באנגלית על ידי רועי פוברצ'יק ותורגם לעברית על ידי רוי שחף. יש לך בלוג מצליח? אם כן, אני רוצה לשאול אותך שאלה, ומבקש שתענה לי בכנות. CrowdEngine - Custom White Label Crowdfunding Software.

מיה לנדאו שיווק ותקשורת לעסקים.

מאגרים שיתופיים לפרסום הבלוג

13 טריקים וסודות מגניבים בפייסבוק שאולי לא הכרתם. רובנו משתמשים בפייסבוק כל יום, ויש לנו תחושה שאנחנו כבר שולטים ברזי הרשת החברתית. אבל הפלטפורמה של פייסבוק מערכת מורכבת למדי, וצופנת בחובה לא מעט תעלולים והפתעות, כמו גם אפשרויות ליודעי ח"ן להוציא ממנה הרבה יותר ממה שחשבנו שניתן. ערוץ YouTube משלך. אפיון ועיצוב חווית משתמש – ux. Guide To PR. Find out about our PR service focused on tech startups.

More information is HERE Welcome The Beginners Guide To PR The Beginner’s Guide To PR New to PR? Why Read This Guide? One of the best forms of advertising for businesses is publicity via editorial coverage. Along with its importance, a question arises: How can companies approach and optimize opportunities for press coverage? Because, if your business can do this, there is a big reward: in today’s volatile market having a good public reputation is more important than ever before.

מילון מונחי Affiliates. מאת: ניר אדר. הרמה להנחתה: איך מייצרים עמוד נחיתה אפקטיבי? לעולם השיווק הדיגיטלי נוסף בשנים האחרונות שחקן חיזוק משמעותי. מדובר בשחקן שקט, צנוע וצנום במידותיו, אך הודות לתפקיד החשוב שלו – סינון אורחים לא רצויים ואיתור לקוחות פוטנציאליים – הוא זכה למעמד גבוה והפך למוצר נחשק בקרב ארגונים ובתי עסק בארץ ובעולם. Google AdWords: Keyword Planner.

Webmasters – Google. Comlead - Admin Your Page. שיווק באינטרנט, שיווק רשתי, מרקום. המדריך השלם לפרסום בגוגל.