background preloader

YouTube

Facebook Twitter

G2 Launcher Test Flights. 自主制作アニメ 「 May 」 Mrowisko HD. The Dangers of Heavy Tyre Explosions. VERY EXPLICIT Man's rotten leg sawn off. Reportaż z Tokio. Chyba najlepszy reportaż o Japonii.

Reportaż z Tokio

Jeśli kogoś interesuje kultura dalekiego wschodu to polecam. Co ciekawsze podawane są również ceny produktów/posiłków(dość zaskakujące). Warto dodać że zarobki w Japonii to około 8-10 tys zł. (tak mówi internet) Sushi Bar Dziwne jedzenie Metro Muzeum anime Podobno coś co trzeba spróbować Jaranie się p*zdą to manga a Japonia i anime to ch*j i pedalstwo Pojechałbym do starożytnych ziem samurajów. Ty k***o! K***a, ile ja bym dał zeby móc zjeść wieprzowinkę tak dobrą, że bym się popłakał Krowie jądra - krowa sadola?

W Japonii minimalna to "w/g internetu" 25 ziko/h. . Podobno MCdonalds w PL jest TANI to samo KFC. Otaku będą się spuszczać ze szczęścia... Nikt nie hejtuje, że co to za "lewacki, burżuj i pedał" do Japonii się wybrał? String Ray. Lęk. Pier***enie, czyli mam nie pamiętać, jakie błędy popełniłem w przeszłości?

Lęk

Przecież na nich się nauczyłem i wcale nie twierdze, że się ich boję, a przecież trzeba myśleć o przyszłości w takim sensie, żeby żyć tak by ich nie powtórzyć.. Sam nie mam wiele wiosen na koncie, ale moje życie od początku to refleksja nad samym sobą i całym życiem, które mnie otacza. To mi daje mój osobisty świat, unikalny, który pozwala mi cieszyć się życiem, a trudne, złe chwile to rzeczy, które każdy człowiek musi przeżyć, żeby wiedzieć jak się podnieść nie czekając na pomoc innych, która często nie przyjdzie, bo większość ludzi nie lubi pomagać innym, wolą chodzić w jajcogniotach, genderować się i nie wiadomo co jeszcze. Jasne, wieczne zadręczanie się to nie jest rozwiązanie, ale to przypadki skrajne. Bez refleksji nad sobą, przeszłością, przyszłością i analizą tego co dzieję się aktualnie wokół, ale przede wszystkim w Tobie to droga donikąd. Sonda - Orka cz.3.

Riding My Hog: Chinese Farmer Rides His Pig To Market After Illness Left Him Too Sick To Walk. Reportaż z Tokio. 13.03.2014, godz. 18:30. Blackstone oil engine startup. Zasada działania dyferencjału (napisy PL) Tractor Pulling Krumbach 2009 "Best off" Barth.TV - Albaching. Accident at a Russian steel plant. Sposób na długowieczność mojego dziadka (91 lat!) - ćwiczenia. How a man turn his penis into a vagina. O kurwa. Ferrari V12 building. Epic Win Compilation 2012 - Part 5 - HD. The Ocean Floor Revealed. Przyroda jest niesamowita ! Girl with 2 pussies! v1.sadistic.pl/flv/20130627/1372287492_571_98.mp4. Wynalazek dekady, "Fakty" 15.10.2011. PŁYWAJĄCY MŁYN WODNY - kon-tiki Pińczów. v1.sadistic.pl/flv/20130916/1379320108_71a_38.mp4. Codzienna dawka czarnego humoru - strona 8047 - Sadistic.pl.

Fumiko's Confession with additional English sub support. Squishy! No Light - Winner of 1Film 3d Animation Challenge 2011 by QAS :) Red (2010) - Animation. To co komuś dajesz, w końcu wraca... Wzruszająca reklama (polskie napisy) Deadtime Stories. Зубная Фея. ZCDCP - Prognoza pogody w wykonaniu Wojciecha Manna [HQ] Children hunt world's largest venomous spider for dinner - Human Planet: Jungles - BBC One. Wypadek przy pracy - Tokarka i bluza z długim rękawem - BHP w praktyce. Fingal's Cave - Island of Staffa. Butterball Downstairs. Like A Flying Boss - Epic Win Compilation. KawaiiPiranha's Cartoons.

Colinfurze. Chłopaki z Baraków - Sezon 1 - Odcinek 3 Lektor PL HQ. MUSE / EXOGENESIS PART 3 (REDEMPTION) 鉄拳「振り子」ver. (Official) Creepiest Commercial Ever. Animation - Grashüpfer Catapult. Getto Warszawskie - unikalny film zrealizowany na osobiste zlecenie Josepha Goebbelsa (+18) Danny MacAskill's Imaginate. THE SPIDER Milena Sidorova "ПАУК". Dwóch gości + geniusz Tesli. Opuszczone miasto Pstrąże (Strachów)

Wzmianki o mieście pochodzą z 1305 roku. Do końca XIX wieku mieszkańcy wypasali bydło, owce oraz wytapiali żelazo. W 1901 roku rozpoczęto przebudowę miasta dla potrzeb armii niemieckiej. Powstały koszary dla wojska, stajnie, doprowadzono połączenie kolejowe z Leszna Górnego, wybudowano potężny betonowy most na Bobrze. W 1945 został zajęty przez wojska radzieckie. Od tego czasu zniknął z map. Cytat z jednego forum tematycznego: Cytat: -Więc zaczęło się to w nocy w jednym z budynków, którego wybraliśmy, żeby przespać się tam do rana, budynek wyglądał jak hala, z płaskim dachem, w dzień nawet czuć po wejściu do niego że jest coś w nim nie tak, ale dopiero zabawa zaczyna się w nocy! Reszta zdjęć w komentarzach. Drivers stoned on marijuana test their driving skills. ALPHA (HD) Super Funny Animated short By Nicolai Slothuus & Team.

Barefoot Gen, HIroshima Destroyed.