background preloader

M - 35765

Facebook Twitter

The Subway Zion National Park. StumbleUpon. Wykop.pl - newsy, aktualności, gry, wiadomości, muzyka, ciekawostki, filmiki.

İmageboards

8chan, the infinitely expanding imageboard. 4chan. Reddit. Download music, movies, games, software! The Pirate Bay - The galaxy's most resilient BitTorrent site. Download music, movies, games, software! The Pirate Bay - The galaxy's most resilient BitTorrent site. Blackle - Energy Saving Search. Lilith. Musevilik ve Hıristiyanlık apokrif inançlarında Âdem'in ilk eşidir.

Lilith

Talmud'da yer alan Yaradılış bölümünün 1. Bab'ında Âdem ile beraber bir dişi yaradıldığından, 2. Bölümde ise Âdem'in kaburga kemiğinden bir dişi yaratıldığı yazılıdır. Tanah[değiştir | kaynağı değiştir] Yeşeya'da bu kelime, bir yerde görülür: Yeşaya 34:14 Yabanıl hayvanlarla sırtlanlar orada buluşacak, tekeler karşılıklı böğürecek. Kelimenin anlamı büyük olasılıkla bir baykuş olduğunu gösterir.[1] Mitler[değiştir | kaynağı değiştir] Tevrat'ta açıkça yer almamasına rağmen; birçok Musevi dini kaynağı 2.

İbranilerin eski inanışına (Mitolojosine) göre Lilith, Âdem ile aynı zamanda ve aynı anda yaratıldığından Âdemin kendisine eşit olduğu görüşündedir. Hikayenin bir başka versiyonunda ise Hz. Günümüzde bazı Museviler arasında bir adet olarak, Lohusa kadın akşamları evde yalnız bırakılmaz, ve akşamları çamaşır ipinde çocuk bezi bırakılmaz, çünkü bunları gören Lilith'in o evde çocuk olduğunu anlamasından endişe edilir. ^ Judit M. TypeRacer - Test your typing speed and learn to type faster. Free typing game and competition. Way more fun than a typing tutor! Son Dakika Gazete Manşetleri - SANAL BASIN. Hürriyet Gazetesi - Son Dakika Haberleri, Analizler ve Köşe Yazıları. This PC - Chia sẻ thủ thuật IT. Bilgi Paylaşım Portalı. CAPTCHA. CAPTCHA (Completely Automated Public Turing test to tell Computers and Humans Apart) Carnegie Mellon School of Computer Science tarafından geliştirilen bir projedir.

CAPTCHA

Projenin amacı bilgisayar ile insanların davranışlarının ayırt edilmesidir ve daha çok bu ayrımı yapmanın en zor olduğu web ortamında kullanılmaktadır. CAPTCHA projesinin bazı uygulamalarına çoğu web sayfalarında rastlamak mümkündür. Üyelik formlarında rastgele resim gösterilerek formu dolduran kişiden bu resmin üzerinde yazan sözcüğü girmesi istenir. Buradaki basit mantık o resimde insan tarafından okunabilecek ancak bilgisayar programları tarafından okunması zor olan bir sözcük oluşturmaktır. Eğer forma girilen sözcük resimdeki ile aynı değilse ya formu dolduran kişi yanlış yapmıştır ya da formu dolduran bir programdır denebilir. CAPTCHA ile bilgi girişlerinin kötü niyetli kişilerin yazdığı programlar tarafından otomatik olarak yapılmasının önüne geçilmesi amaçlanır.

Google+ Google+ (bazen Google Plus olarak da bahsedilir ve G+ şeklinde kısaltılır), kurucusu olan Google tarafından yönetilen sosyal ağ ve kimlik doğrulama hizmeti. 28 Haziran 2011 tarihinde duyurulan servis ilk dönemde davetiye sistemi ile üye kabul etmiş[2], 20 Eylül 2011 gününden itibaren ise siteye üyelikler gerçek adını kullanmak şartıyla 18 yaş üzeri herkes için açılmıştır.

Google+

Google+, Google Profiller üzerine inşa edilmiştir. Google Buzz gibi diğer Google projeleriyle de entegre çalışan servis Çevreler, Konular ve Video Sohbet Odaları gibi sosyal ağ dünyasında yeni olan özellikler içermektedir.[3] Mobil uygulamalar ile de erişilebilen Google+, Google'ın en büyük sosyal ağ girişimi olarak 800.000.000[4] üyesi bulunan Facebook'un rakibi olarak görülmektedir.[5] Bu servis, Google Buzz, Google Friend Connect ve Orkut'un ardından Google'ın dördüncü sosyal ağ girişimidir.

Hizmetler[değiştir | kaynağı değiştir] Google Çeviri. Google Çeviri (İngilizce: Google Translate), İnternet sayfalarını, metinleri veya yüklemiş olduğunuz belgeleri ücretsiz çeviren bir araçtır.

Google Çeviri

Google tarafından sağlanır. İlk olarak 28 Nisan 2006 tarihinde, Arapça ile İngilizce arası çeviri yaparak hizmete girmiştir.[1] 20 milyar kelime içeren Birleşmiş Milletler belgeleri üzerinde eğitilen bir yazılım kullanır. 1 Şubat 2009 tarihi itibariyle Türkçe çeviri de yapılabilmektedir. Google Çeviri 64 farklı dil arasında anında çeviri sağlayan ücretsiz bir çeviri hizmetidir. Kelimeleri, cümleleri ve web sayfaları desteklenen dillerin tüm kombinasyonlarını çevirebilir.[2] Desteklediği diller[değiştir | kaynağı değiştir] Ancient egypt writing - Google Search. Chinese dragon - Google Search.

Images fractals. YouTube. Sadece Belgesel. BELGESELMİ BELGESEL İZLE. Urban Dictionary, July 28: flat earther. Uludağ sözlük. Ekşi sözlük - kutsal bilgi kaynağı. Blog sözlük. Underground. Null Byte - The aspiring white-hat hacker/security awareness playground « Wonder How To. VK mobile version. Rastgele Şifre - Random Password. Anasayfa - Samanpan Blog. Yalçın Güler. SPAKSU™ Blog. Semih Keçecioğlu - Kişisel Blog. Anasayfa - Samanpan Blog. Kadir Blog : Kişisel Blog. Kişisel Anonim Blog. Pearltrees - Organize anything. Pearltrees. Pearltrees. Pearltrees Extension. Jotti's malware scan. Password Generator. Strong Random Password Generator.

What happened in the past - Takemeback.to. 5o best websites to download free mp3 songs. Reddit: the front page of the internet. Reddit: the front page of the internet. YouTube Mp3 Dönüştürücü - YouTube Videosunu Mp3'E Dönüştür. Save It Offline - Save Videos, Images and Flash Objects Offline. Top Sites Like – Quality Similar Sites and Reviewed Like Websites.

TorrentFreak - Breaking File-sharing, Copyright and Privacy News. Piracy: Seed more. Proxies. Vikipedi: Özgür Ansiklopedi. Vikisöz. Vikikaynak. Vikikitap: Özgür kütüphane. Bilgisayar Güvenliği. Lifehacker - Tips and downloads for getting things done. MakeUseOf - Technology, Simplified. Safe Tricks - Facebook, Android, Blogging, How To Tips. Computers Made Easy. Expert Product Reviews. Computers Made Easy. Put the fun back into computing. Use Linux, BSD. YouTube Stats, YouTube Statistics. SafeShare.TV. Watchkin - Watch videos without distractions. دانلود رایگان. نرم افزار, بازی, کتاب, موبایل, عکس. پی سی دانلود: نرم افزار، فیلم، بازی، کتاب، آموزش و برنامه موبایل. نرم افزار, بازی, کتاب, موبایل, عکس. دانلود رایگان. دانلود رایگان نرم افزار. How-To Geek - For Geeks, By Geeks. WikiHow - How to do anything. Скачать бесплатно программы.

Free Download Software Full Version. دانلود منیجر Internet Download Manager 6.25 Build 23 Final. | به همراه کرک و پچ جدید | دانلود منیجر Internet Download Manager 6.25 Build 23 Final Retail + Portable یا IDM نرم افزار اینترنت دانلود منیجر یکی از قویترین نه بلکه قویترین و بهترین نرم افزار دانلود می باشد.

دانلود منیجر Internet Download Manager 6.25 Build 23 Final

نرم افزار IDM می تواند سرعت دانلود شما را تا 5 برابر یا %500 افزایش دهد. نرم افزار آی دی ام با تمامی مرورگرها و سیستم عامل های موجود سازگاری کامل را دارد. با نصب نرم افزار دانلود منیجر به راحتی از سایتهای YouTube, Google Video, MySpaceTV دانلود کنید. همچنین اگر در هنگام دانلود ارتباط اینترنتی شما قطع شود بدون نگرانی می توانید ادامه فایل را پس از برقراری ارتباط مجدد دریافت نمائید . ویژگی‌های اصلی نرم افزار Internet Download Manager : تغییرات در نسخه جدید: Fixed problem with erroneous interceptions of video data Improved video recognition in web players Fixed bugs. آسان دانلود. Freewaresys - Download Free Software.