background preloader

Андрій Кокотюха

Facebook Twitter

Андрі́й Анато́лійович Кокотю́ха Детектив український сучасний письменник

Андрей Анатольевич Кокотюха Детектив украинский современній писатель

Кокотюха Андрій Анатолійович. Вікіпедія. Андрі́й Анато́лійович Кокотю́ха (17 листопада 1970(19701117), Ніжин) — сучасний український письменник-белетрист.

Кокотюха Андрій Анатолійович. Вікіпедія

Як заявив Кокотюха на Форумі видавців у Львові-2014, він — «російськомовний письменник […] і пише двома мовами».[1] Життєпис[ред. | ред. код] Перший художній твір написав у віці 7 років. Андрій Кокотюха, письменник. Укрінформ. На нашу розмову Андрій Кокотюха зміг виділити чітко годину, адже у нього все розраховано до хвилини.

Андрій Кокотюха, письменник. Укрінформ.

Дедлайн, терміни, контракти. Так, він письменник, але свою діяльність вважає не творчістю, а виробництвом – кожного дня друкує 20-25 тисяч знаків, має 4-5 годин безперервної, як він говорить, «важкої ручної фізичної праці». Автор 67-ми книг переконаний, що в Україні не існує книжкового ринку, нових літературних імен мало, книгарень не вистачає, і, взагалі, в країні відсутня пропаганда читання. Сам белетрист читає по 100 сторінок в день, але нікому ніколи не дає порад щодо вибору літератури, бо це питання індивідуального смаку. Андрій Кокотюха – книги автора, біографія, фото. Андрій Анатолійович Кокотюха – сучасний український письменник.

Андрій Кокотюха – книги автора, біографія, фото.

Біографія ,життєпис Народився у м. Ніжині, в родині зварювальника і медичної сестри. Кокотюха Андрій - Видавництво "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" Андрій Кокотюха.Googlе Картинки. Андрій Кокотюха - велике інтерв'ю про Полтаву, заробляння на книжках та алкоголізм персонажів. Андрей Кокотюха - ВСЕ КНИГИ, биография автора, рецензии купить и скачать в интернет-магазине Yakaboo.ua. Андрей Кокотюха все книги - Книжный Клуб. Клуб Семейного Досуга. Книжный интернет-магазин. КСД. Андрій Кокотюха - Книжковий Клуб. Клуб Сімейного Дозвілля. Книжковий інтернет-магазин. КСД. Андрій Кокотюха — український письменник, сценарист та журналіст.

Андрій Кокотюха - Книжковий Клуб. Клуб Сімейного Дозвілля. Книжковий інтернет-магазин. КСД

Народився 17 листопада 1970 року в місті Ніжині, в родині зварювальника і медичної сестри. Перший художній твір написав у 7 років. Хоча, власне, художні якості цього твору досі ніхто не оцінював. До 12 років читав і писав лише казки. Мріяв стати бібліотекарем. Перше оповідання опубліковав у 1987 році. З 1994 до 1998 року Кокотюха працював пакувальником книжок. Андрій Кокотюха пише російською та українською мовами. Кокотюха любить літературу, кіно, алкоголь і збирати гриби. Андрій Кокотюха: всі книги читати онлайн безкоштовно. Вхід Реєстрація Андрій Кокотюха Активність на сайті Litnet рекомендує Любовне фентезі Мелл.

Андрій Кокотюха: всі книги читати онлайн безкоштовно

Книги Сортувати: Безкоштовно Легенда про Безголового Андрій Кокотюха Подружнє життя київської адвокатеси Лариси Гайдук не склалося, велике місто набридло. У тексті є: розслідування, вбивство, детектив Повний текст 172 стор Загальний рейтинг: 182 Поточний рейтинг: #37 в Сучасна проза #9 в Детектив/Трилер Передплата 49 UAH Проклятий будинок Лорі Кочубей, яка колись була слідчою, щастить на загадкові історії!

У тексті є: кохання, розслідування, детектив В процесі: 04 Груд 185 стор Загальний рейтинг: 317 Поточний рейтинг: #33 в Любовні романи #3 в Детектив/Трилер Підтвердження використання Cookies На сайті Litnet використовуються файли cookie. Так, я згоден Ні, надайте мені більше інформації. Андрій Кокотюха представляє нове видання детективу "Темна вода" Буктрейлер на книгу Кокотюхи Андрія "Червоний" Буктрейлер Андрій Кокотюха. Андрій Кокотюха: Що читають українці. Книга "Темні таємниці". Автор: Андрій Кокотюха.

«Темні таємниці» Андрія Кокотюхи - Форум видавців. У межах проведення в межах програми благодійної акції: “3 вік: задоволення від читання” 21-го вересня у приміщенні Львівської обласної універсальної бібліотеки відбулася презентація нового детективного роману Андрія Кокотюхи «Темні таємниці».

«Темні таємниці» Андрія Кокотюхи - Форум видавців

Book Forum не збавляє обертів та не перестає дивувати – з презентацією нового роману завітав відомий письменник, сценарист Андрій Кокотюха. З першої хвилини перебування в залі, автор взявся до презентації нової книги та короткої розповіді про історію, що розгортається в ній. Твір вміщує розповідь про молоду пару, яка поїхала відпочивати на Волинь (Шацькі озера), де й загубилась у лісі.

Труп хлопця знайшли, а от слід дівчини встиг захолонути. Зневірившись у місцевій поліції, на пошуки своєї дочки вирушає мати… «Як події розгорталися далі, ви прочитаєте у книзі», – з посмішкою сказав Кокотюха. Детектив – не український жанр, проте у детективі події розгортаються не так, як є насправді, а так, як би хотілося.

Темні таємниці. Лір Євген.

Темні таємниці

Підземні ріки течуть / Євген Лір. – Київ : Видавництво Жупанського, 2018. – 160 с. ISBN 978-966-2355-92-5 На початку збірки «Підземні ріки течуть» автор запалює свічку у темному підвалі – і замикає читача у ньому, лишаючи сам-на-сам з безликими картонними фігурами з порцеляновими головами. У кожної з восьми фігур є своя історія, своя тінь на пожовклій від часу стіні. Навіщо літнє подружжя прямує у самісіньке серце небезпечної зони Темряви? Низка символів, що проходить крізь усі частини книжки, поступово перетворюється на тло для прихованої, дев’ятої історії, де поєднуються всі події, всі сенси та натяки. Ці тексти химерні. Прислухайтесь. Книжкова Хата - магазин цікавих книг! м. Коломия, вул. Чорновола, 51.

Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля» 2018 р. 288 ст. , обкладинка: палітурка розмір: 135х205 мм. 5 оцінок: 1 Від відомого письменника та сценариста • Автор бестселера «Червоний» • Найбільш продуктивний письменник України • Лауреат конкурсу «Коронація слова» у різних номінаціях Піщане — селище з поганою славою.

Книжкова Хата - магазин цікавих книг! м. Коломия, вул. Чорновола, 51

Андрій кокотюха темні таємниці. «Темні таємниці»□ Андрій Анатолійович Кокотюха [скачати книгу] в fb2, epub, rtf, txt, слухати аудіокнигу. Книга «Темні таємниці» – черговий гостросюжетний і моторошний детектив від автора непересічних і атмосферних романів Андрія Кокотюхи.

«Темні таємниці»□ Андрій Анатолійович Кокотюха [скачати книгу] в fb2, epub, rtf, txt, слухати аудіокнигу

На цей раз письменник пропонує читачеві дослідити секрети невеличкого селища Піщане – саме тут вже кілька років коїться дещо містичне й незрозуміле. З невідомих причин безслідно зникають люди, а інколи навіть знаходяться трупи. Така ж доля спіткала молодого хлопця Євгена – поліція знайшла його тіло на околиці селища.