background preloader

Ф.Кафка "Перевтілення"

Facebook Twitter

Франц Кафка Биография. Кафка, Франц. Франц #Кафка. Детство и юность. Хрон. таблиця Кафка.doc. Цікаві факти з життя письменника.doc. Листи до батька.doc. Подвійне життя Франца Кафки.doc. Вислови про Кафку.doc. Літературознавчі терміни. Словник літературних термінів до вивчення творчості Ф.Кафки.doc. Експресіонізм - (лат. expression - вираження, виразність) - це авангардистська течія у літературі і мистецтві, що виникла на початку XX ст. у Німеччині, основним творчим принципом якої було відображення.

Словник літературних термінів до вивчення творчості Ф.Кафки.doc

Франц Кафка "Перевтілення" Анкета новели.doc. Тема маленької людини у творах.doc. Композиція новели.doc. Опорний Франц Кафка.doc. Характеристика образу Грегора Замзи.doc. Ф Кафка "Превращение" 2002г. Франц Кафка - Превращение (аудиокнига) Перевтілення — Франц Кафка, читати повністю текст твору українською мовою онлайн. Одного ранку, прокинувшись од неспокійного сну, Грегор Замза побачив, що він обернувся на страхітливу комаху.

Перевтілення — Франц Кафка, читати повністю текст твору українською мовою онлайн

Він лежав на твердій, схожій на панцир спині і, коли трохи підводив голову, бачив свій дугастий, рудий, поділений на кільця живіт, на якому ще ледь трималася ковдра, готова щомиті сповзти. Два рядки лапок, таких мізерних супроти звичайних ніг, безпорадно метлялися йому перед очима. "Що зі мною сталося? " Сторінки життя Франца Кафки. Узагальнення з теми Ф.Кафка. Творчість Ф.Кафка.