background preloader

Мова

Facebook Twitter

Бородінський скарб - СПАДЩИНА ПРЕДКІВ. Бороді́нський скарб — скарб, знайдений у 1912 р. поблизу містечка Бородіно на Одещині.

Бородінський скарб - СПАДЩИНА ПРЕДКІВ

Датується 2 тис. до н. е. У складі скарбу вироби із золота, срібла, бронзи, рідкісних порід нефриту та тальку. Тепер скарб перебуває у Історичному музеї в Москві. Скарб має визначну історичну цінність як зв'язкова ланка між пам'ятками бронзового віку Середземномор'я та майже всієї Євразії. Влітку 1912 року один німецький колоніст вирішив добути для господарчих потреб кілька возів каміння, яке уподобав в одному з давніх курганів поблизу містечка Бородіно, що на Одещині. Враховуючи величезне наукове значення, колекцію передали на зберігання в Музей образотворчих мистецтв (Москва). Історики зброї знають про золоті й срібні кинджали, але срібні наконечники списів уперше знайдено в Бородінському скарбі. Колиба - портал про Закарпаття. · old russian documents ·:·: Головна · Главная · Home. В древней Руси жил народ, в жизни которого, как и в жизни любого народа, случались разные события, были свои радости и горести.

· old russian documents ·:·: Головна · Главная · Home

Обстоятельства жизни древнерусского народа описываются не только в летописях. К счастью, до нас дошли свидетельства живого прошлого из переписки князей и простых людей. Дошли их будничные дела, жалобы, грусть и шутки. Они пришли в форме вставленных в летопись княжеских писем, а также в виде берестяных грамот, большинство из которых нашли (и до сих пор находят) в Новгороде (Россия). Безкоштовні курси української мови. Featured post 6 липня 18:00 Презентація книжки поетки Олени Галети «Від антології до онтології».

Безкоштовні курси української мови

Книгарня «Є» (вул. Лисенка, 3). Вхід вільний. 19:00 Зустріч «”Налегке”: зліт бувалих мандрівників». Розповідатиме професійний мандрівник і член команди PaganelStudio Євген Цой. Читати далі Книга, яку не можна пропустити – «Поцілунок Елли Фіцджеральд» Олега Лишеги, автора із покоління сімдесятників. Лепетун допоможе вам вивчити українську мову швидко і весело. СловОпис. Вивчити українську мову просто. Правила української мови в картинках з Лепетуном. Циганик Влад — про інтернет, дизайн та рідну мову. UNLC Український мовно-інформаційний фонд НАН України. МОВОЗНАВСТВО - Е-Бібліотека - Українська книга. Топ сайтів - uCoz TOP100. Мовна політика в Україні та світі. Wikiwand. Історія української мови. Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Історія української мови

Див. також Українська мова. Украї́нська мо́ва (вимовляється [ukrɑ'jınʲsʲkɑ 'mɔwɑ]) — мова, поширена у південно-східній Європі, належить до слов'янської групи індоєвропейської мовної родини. Єдина державна мова в Україні, одна з трьох офіційних мов у Придністров'ї та одна з офіційних мов частини Сербії. Історично також була офіційною мовою Кубанської Народної Республіки. Українською мовою говорять в Україні, прикордонних територіях сусідніх країн, де здавна мешкають українці[1], а також у країнах, куди свого часу виїхало чимало українців (українська діаспора)[2]. 20.html. Експериментальна фонетика української мови. Почала зароджуватися на основі інтроспективного аналізу (спостереження над вимовою, суб’єктивне сприйняття мовлення тощо) ще в 19 ст. у працях класиків української лінгвістики П.Житецького, А.Кримського, К.Михальчука, О.Потебні, О.Шахматова та ін., які закладали фундамент вивчення всіх мовних систем, зокрема фонетичної.

Експериментальна фонетика української мови

Найперший опис звукових особливостей української мови здійснив О.Павловський у своїй “Граматиці малоросійського наріччя…” (1818). Власне фонетика як окрема лінгвістична наука почала формуватися на поч. 20 ст. завдяки працям учених нового покоління: В.Ганцов, М.Грунський, М.Йогансен, І.Зілинський, О.Курило, М.Наконечний, О.Синявський, Є.Тимченко, І.Троян та деякі інші. Експериментальне вивчення фонетики української мови засобами інструментального аналізу активно розпочато в середині 20 ст., коли з’явилися лабораторії експериментальної фонетики в Київському національному університеті ім.

Огляд методів і результатів досліджень етногенетичних процесів. Проведене дослідження передісторичних етногенетичних процесів ґрунтується на дедуктивному підході, широко використовуваним в інженерії для вирішення технічних завдань, коли на підставі загальних законів фізики проводиться проектування конкретних механізмів і машин.

Огляд методів і результатів досліджень етногенетичних процесів

Згідно з таким підходом на основі припущення існування закономірності взаємин споріднених мов за допомогою особливого графоаналітичного методу визначалося місце окремих мов як окремих елементів у загальній структурі мовних формацій – сімей і груп. Графоаналітичний метод дозволяє досліджувати походження і розвиток мов в доісторичні часи, з допомогою наявного лексичного матеріалу, зібраного в словниках різного типу.

Ідея методу полягає в геометричній інтерпретації взаємозв’язків споріднених мов на підставі кількісної оцінки спільних мовних одиниць в парах мов одної мовної сім’ї або групи. Отож, вибравши необхідні слова в усіх мовах досліджуваної сім’ї, приступаємо до роботи. На мапі населені пункти позначені зірочками. Словотвір. РІДНА МОВА - Від редакції. Strona 1 z 27 > >>

РІДНА МОВА - Від редакції

Іншомовні словники - Словопедія. Офіційний сайт Української мови - Все про Українську мову, правила української мови украинский язык укр мова. Каталог сайтів » Українська мова ] На початок каталогу | Додати сайт | Про каталог [Популярність: 9832/2594] [Оцінка: 9] [x] Прямий лінкУкраїнський ренесанс Мета акції не дискримінація китайської чи інших мов світу, а популяризація української, як мови спілкування в інтернеті серед українців.

Каталог сайтів » Українська мова ]

Мови без суржику, мішанини, покручів. Подібна акція серед інших народів визвала б сміх та непотрібність, у нас чомусь це сльози та необхідність. Зроби інтернет зрозумілішим, доступнішим для тебе, для українців! [Мова: Українська] [Регіональна приналежність: ] [Популярність: 0/1748] [Оцінка: 9] [x] Прямий лінкУкраїнський ренесанс Українська літературна мова. Посилань у поточній категорії: 8. Лінгвістичний портал MOVA.info. Kosyva. Категорія:Слов'янські мови. Українська Вікіпедія.