background preloader

Wiosna

Facebook Twitter

Tekst piosenki: - Tekstowo.pl. Wiosna ma smak tęsknoty I blado-żółtych liści Miejskiego kurzu zapach Piwa w podziemnym przejściu Wiosna się ciągle waha I spóźnia się jak tramwaj I niespokojną zimę Odsypia w miejskich parkach Wiosna ma zapach żalu I spalin na ulicach I spóźnia się jak tramwaj I ciągle każe czekać Na pierwszy dotyk Słońca Na kolor na ulicy I na wiewiórki w parku I szepty ciche A ja mam dość, Ja tańczę po niebieskim niebie I szlaki już przecieram Ode mnie do Ciebie I niecierpliwie myśli zbieram do podróży Żeby w podróży wolnością je odurzyć Wiosna ma smak tęsknoty I blado-żółtych liści Miejskiego kurzu zapach Piwa w podziemnym przejściu Wiosna się ciągle waha I spóźnia się jak tramwaj I niespokojną zimę Odsypia w miejskich parkach Słowom uchylam cicho przeogromną przestrzeń By jeszcze nie zasnęły, nie zasnęły jeszcze I żeby tańczyć mogły po niebieskim niebie Już im szykuję drogę ode mnie do Ciebie Poznaj historię zmian tego tekstu.

Tekst piosenki: - Tekstowo.pl

T.Love - Warszawa. Za oknem zimowo zaczyna się dzień Zaczynam kolejny dzień życia Wyglądam przez okno, na oczach mam sen A Grochów się budzi z przepicia Wypity alkohol uderza w tętnice Autobus tapla się w śniegu Zza szyby oglądam betonu stolicę Już jestem na drugim jej brzegu Gdy patrzę w twe oczy, zmęczone jak moje To kocham to miasto, zmęczone jak ja Gdzie Hitler i Stalin zrobili, co swoje Gdzie wiosna spaliną oddycha Krakowskie Przedmieście zalane jest słońcem Wirujesz jak obłok, wynurzasz się z bramy A ja jestem głodny, tak bardzo głodny Kochanie, nakarmisz mnie snami Zielony Żoliborz, pieprzony Żoliborz Rozkwita na drzewach, na krzewach Ściekami z rzeki kompletnie pijany Chcę krzyczeć, chcę ryczeć, chcę śpiewać Jesienią zawsze zaczyna się szkoła A w knajpach zaczyna się picie Jest tłoczno i duszno, olewa nas kelner I tak skończymy o świcie Jesienią zawsze myślę o latach Tak starych, jak te kamienice Jesienią o zmroku przechodzę z tobą Przez pełne kasztanów ulice.

T.Love - Warszawa

TABB & Sound'N'Grace - Na pewno - tekst piosenki ... Na Pewno Spróbuj znów, gdy idzie źle Ja choć dwoje, troję się, Słyszę wciąż, ty to masz rzadki dar Wspinasz się, a lecisz w dół Stawiasz sto, dostajesz pół Zamiast rozbić bank rozbijasz bar Teraz będzie dobrze, nigdy już na gorsze nie pozmienia się kolejny dzień.

TABB & Sound'N'Grace - Na pewno - tekst piosenki ...

Uczę się na błędach, może zapamiętam. Koniec końców musi udać się. Nie rozdrapuj starych ran Przyjdzie wiosna będzie plan. Nie zmusza mnie do tej wiary nikt Tę wiarę w sercu mam Nie zmusza mnie do tej wiary nikt to naturalny stan. Zapamiętać chcę (Tego chcę) Musi udać się (Udać się) Nigdy nie wiesz co przyniesie ci czas Możesz dalej iść (Możesz iść) W tej energii być (Możesz być) Ani przez minutę nie jesteś sam. OT.TO - Wakacje. Chodzę do szkoły, różne stopnie zbieram: szóstki i piątki, i jedynki nieraz.

OT.TO - Wakacje

Uczę się dzielnie od niedzieli do soboty, Lecz ciągle po głowie mi chodzi taki motyw, że jeszcze tylko Wrzesień, październik, listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec i... Ref.: Wakacje, znów będą wakacje, Na pewno mam rację wakacje będą znów! Chodzę do szkoły tydzień za tygodniem, Często jest mi dobrze, czasem niewygodnie... Niewygodnie wtedy, gdy się nauczyć trzeba, Lecz ciągle po głowie mi chodzi taki temat, że jeszcze tylko listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec Kwiecień, maj, czerwiec i... Chodzę do szkoły miesiąc za miesiącem. Chodzę do szkoły i chodzę z Agatą, Wiosna już przyszła, nie ma rady na to... Słowa piosenek. Marek Grechuta - Wiosna, ach to ty. Ania Dąbrowska- Wiosna. Skaldowie - Wszystko kwitnie wkoło(Wiosna) Paraliż band - wiosna. Antonio Vivaldi - Wiosna.