background preloader

Wycieczka

Facebook Twitter

Zabytkowa Kopalnia Srebra w Tarnowskich Górach. Zwiedzanie Zwiedzanie Kopalni Srebra odbywa się w podziemnych korytarzach położonych 40m pod powierzchnią ziemi.

Zabytkowa Kopalnia Srebra w Tarnowskich Górach

W Kopalni przez cały rok panuje stała temperatura ok. 10 C. Zwiedzanie odbywa się w grupach z przewodnikiem, trwa około 90 minut. Zalecamy ciepłe okrycia i obuwie sportowe lub na płaskim obcasie. Oprócz podziemnych korytarzy na powierzchni znajduje się muzeum oraz Skansen Maszyn Parowych. > więcej szczegółów. Wycieczka szkolna do Wrocławia - 2 dni. To miasto o wielowiekowej tradycji, przeplatające kulturę polską, niemiecką i czeską.

Wycieczka szkolna do Wrocławia - 2 dni

Jest miejscem, do którego przybywają wycieczki z całego świata, co doprowadziło do tego, że w 2016 r. będzie Europejską Stolicą Kultury. Polskie miasta skrywają wiele tajemnic i ciekawych atrakcji związanych z kulturą i historią naszego kraju i Europy. Odkryj je! Wycieczka Szkolna do Ogrodzieńca, Zwiedzanie Zamku w Ogrodzieńcu, Polska, wycieczki 1-dniowe, Wycieczki Szkolne, wycieczki szkolne 1-dniowe, wycieczki szkolne 1-dniowe, Biuro Podróży Ecotravel - wczasy kolonie obozy wycieczki szkolne. ODYSEUSZ - Biuro Podróży. Kłodzko Wycieczka Szkolna do Kotliny Kłodzkiej Polska Dolny Śląsk Wycieczki, Kolonie, Wyjazdy, Podróże - Biuro Podróży Index Katowice.

Szczawnica Wycieczka Szkolna w Pieniny Polska Małopolska Wycieczki, Kolonie, Wyjazdy, Podróże - Biuro Podróży Index Katowice. Ustroń wycieczka. To niezapomniane chwile z rodziną i znajomymi.

Ustroń wycieczka

Całoroczny kompleks rekreacyjny to jedyna w swoim rodzaju alternatywa do spacerów po górach czy wypraw na narty. Emocje na rollercoasterzePierwszy w Beskidach tor saneczkowy w Parku Extreme to nowoczesna konstrukcja, która umożliwia korzystanie z niego przez cały rok, bez względu na upał, deszcz czy mróz. Tor ma 200-metrowy podjazd, 600 metrów zjazdów i sporo emocjonujących zakrętów, gwarantujących duże emocje.

Sanki, wyposażone w hamulce, mogą jeździć z prędkością do 40km/godz.Pontonem po górachTor pontonowy (czynny w okresie wiosenno-letnim), na którym zjazd nigdy nie jest taki sam, to również niesamowita frajda! Wycieczki szkolne Katowice, wycieczki dla szkół śląsk i Jura. Bazując na naszym doświadczeniu oraz odpowiadając na coraz to częstsze zapytania aktywnych nauczycieli i dyrektorów szkół, którzy poszukują alternatywnych sposobów spędzania wolnego czasu na wycieczkach, przygotowaliśmy ofertę takich wyjazdów.

wycieczki szkolne Katowice, wycieczki dla szkół śląsk i Jura

Skupiliśmy się na okolicach Górnego Śląska i Jury – tych bliższych i dalszych. Nie wyczerpuje to co prawda pełni możliwości, ale daje pogląd na charakter oferowanych przez nas wyjazdów. Folder Aurora Wycieczki Szkolne 2015. ODYSEUSZ - Biuro Podróży. ODYSEUSZ - Biuro Podróży. ODYSEUSZ - Biuro Podróży. ODYSEUSZ - Biuro Podróży. Untitled Document.

Dębno (XV - w drewniany kościół), ruiny zamku Czorsztyn, Niedzica (zamek), wąwóz "Homole", wjazd wyciągiem na Palenicę, wejście na "Trzy Korony", rejs statkiem po Jez.Czorsztyńskim, Spływ Przełomem Dunajca do Szczawnicy lub piesze przejście po stronie słowackiej (konieczność posiadania paszportów).

Untitled Document

Koszty programowe: 25 - 48 zł CENA dotyczy sezonu wycieczkowego 2013 - grup min 40 osobowych , wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 80 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja. Opiekunowie grup szkolnych uczestniczą w wycieczkach nieodpłatnie. Wycieczka szkolna Survival w górach - 2 dni. Chatka Studencka na Adamach - Lachowice k.

Wycieczka szkolna Survival w górach - 2 dni

Suchej Beskidzkiej lub Chatka Studencka na Zagroniu - Beskid Żywiecki. 1-2 DZIEŃUczestnicy wycieczki pogłębiają wiedzę na temat trudnego życia w górach w atmosferze wspaniałej zabawy. Gry integracyjne uczą pracy zespołowej, rozwijają logiczne myślenie, poszerzają pole wyobraźni NAUKA/POKAZY- palenie i gotowanie w piecu kaflowym,- przygotowanie i rąbanie drewna, ognisko z kiełbaskami,- biegi na orientację, wycieczki górskie. Nocleg we własnych śpiworach, zespołowe przygotowywanie posiłków pod okiem instruktora. od 109 zł/os przy grupie powyżej 45 uczestnikówod 119 zł/os przy grupie powyżej 40 uczestnikówod 145 zł/os przy grupie powyżej 30 uczestników przejazd autokaremopieka pilota/przewodnikagratis miejsca dla opiekunów (1/15 uczestników)gry i zabawy integracyjne wg programuwszystkie opłaty drogowe i parkingipodatek VAT Cena nie zawiera wyżywienia. WYCIECZKI SZKOLNE - SZLAK JANOSIKOWY (PIENINY – TATRY) Wycieczki szkolne. Wycieczka Integracyjna - Wycieczki szkolne.

Naszym celem jest zintegrowanie klasy, na początku roku szkolnego Oferta skierowana do uczniów klas pierwszych szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponad gimnazjalnych.

Wycieczka Integracyjna - Wycieczki szkolne

Naszym celem jest zintegrowanie klasy, która spotyka się na początku roku szkolnego. Oprócz zajęć przygodowych, które same w sobie maja charakter integracyjny – specjalnie stworzony blok zabaw integracyjnych i gra terenowa pozwolą uczniom poznać się i nabrać do siebie zaufania, co na pewno wpłynie pozytywnie na ich naukę i samopoczucie w nowej szkole. oparty na współpracy, grach i zadaniach zespołowych i teambuldingu: bieg drużynowy na nartach wieloosobowych – wyścigislackilne – „równoważnia linowa” – przejście z zawiązanymi oczami po nisko nad ziemią zawieszonej taśmie. Poznajemy zasady posługiwania się kompasem i mapą, a nabyte umiejętności wykorzystamy w grze terenowej, przeprowadzonej w scenerii XVII-wiecznej twierdzy, lasów, wiaduktów Spora dawka adrenaliny i dobrej zabawy: Ceny zostały skalkulowane dla grup min. 20 os.