background preloader

Domy

Facebook Twitter

Dekorator amator: Bardzo biała kuchnia Ady. Bardzo biała i bardzo fajna.

dekorator amator: Bardzo biała kuchnia Ady

Białe minimalistyczne kuchnie nigdy specjalnie mnie nie zachwycały tymczasem ta… zwaliła z nóg! Mam wrażenie, że ten wpis okaże się jednym z najczęściej czytanych, bo teraz jest moda na tego typu zabudowę. Wszyscy nasi znajomi, którzy w ostatnim roku wykańczali swoje mieszkania z aneksem mają właśnie taką białą gładką kuchnię na wysoki połysk (mam na myśli trzy znajome pary, które pozdrawiam :) Wszyscy tłumaczą to tak samo – kuchnia miała się stapiać z salonem, nie wyróżniać, żeby nie było wrażenia że to nie pokój dzienny, a kuchnia z sofą.

Kuchnia Ady jest połączona z salonem tworzy i podłużne pomieszczenie o wymiarach 3,6 m x 7,6 m na końcu którego znajduje się duże 3-skrzydłowe okno balkonowe. Ada od początku wiedziała, że kuchnia będzie biała… bardzo biała :) Pani domu postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i kuchnię zaprojektować sama, w tym celu nauczyła się obsługiwać program Pro100. Sprzęty AGD Adriana wybierała razem z mężem. Plakat to cytat A. 1. 2. PolBud - Ścianka ONYX 130/90 cm. Instalacje WOD-KAN - INSALL Arkadiusz Supernak. Bauwit sp. z o.o. - Katowice Zawodzie. Lokalizacja: Katowice Zawodzie Szczegóły: Mogę dojechać w odległości 120 km Specjalizacje: Glazurnik, kafelkowanie, flizowanie · Cyklinowanie ·… więcej » Biały montaż · Montaż okien, drzwi · Sufity podwieszane · Fundamenty, wykopy · Cięcie betonu · Murarz · Elewacje · Izolacje, ocieplenia, docieplenia · Dachy, dekarstwo · Roboty ziemne, zbrojenia · Wyburzanie, wywóz gruzu · Elektryk · Instalacje CO, instalacje grzewcze · Ogrzewanie podłogowe · Hydraulik · Kanalizacja · Klimatyzacja, wentylacja · Projektowanie oświetlenia · Malowanie ścian · Posadzki · Tapetowanie · Stolarz, stolarstwo · Szklarz, usługi szklarskie · Schody, balustrady · Meble na wymiar · Układanie kostki brukowej · Bramy, ogrodzenia · Alarmy, domofony · Instalacje antenowe · Odkurzacze centralne · Instalacje gazowe · Spawanie · Kominy i kominki · Układanie paneli, układanie parkietu · Szpachlowanie, gipsowanie ścian · « mniej Ostatnio aktywny: 24 czerwiec 2016 14:35 Nasze usługi: • Remonty i wykończenia wnętrz: Map Data Map.

Bauwit sp. z o.o. - Katowice Zawodzie

Complebud! Nowa jakość usług. - Katowice Dąb. Drobne naprawy, kompleksowe remonty oraz wykonczenia wnetrz!

Complebud! Nowa jakość usług. - Katowice Dąb

Wełna otulina izolacja na komin ceramiczny fi 200 1mb - Systemowe Kominy. Paczka / opakowanie zawiera 1m Otulina zapobiega ochładzaniu się wkładu ceramicznego komina, posiada podłużne frezy, dzięki temu idealnie przylega do wkładu ceramicznego - nie powstają przerwy w izolacji (mostki termiczne).Ciepło nie przenika na zewnątrz do obudowy z pustaka keramzytowego lub cegły.Otulina frezowana jest elastyczna w przeciwieństwie do wełny łupkowej, która przy niewielkim nacisku łamie się.

Wełna otulina izolacja na komin ceramiczny fi 200 1mb - Systemowe Kominy

Jest łatwa w montażu i dobrze dopasowuje się do kształtu rury.Pasuje na rurę ceramiczną o średnicy wewnętrznej fi 200 mm (średnica zewnętrzna rury ceramicznej fi 230 mm).Na jedną rurę ceramiczną o wysokości 33 cm przychodzą 2 arkusze.W paczce jest 6 arkuszy na 1m wysokości komina. Właściwości: Klasyfikacja ogniowa: A1 (wyrób niepalny i nie rozprzestrzeniający ognia)Temperatura stosowania: do 800°CPrzewodność cieplna λ ≤ 0,036 W/mKGrubość: 25 mmŚrednica wewnętrzna po złożeniu 2 arkuszy: 23 cmŚrednica zewnętrzna po złożeniu 2 arkuszy: 28 cm. BALUSTRADY24 - balustardy i poręcze - Katowice, Bielsko Biala, Ustroń. Instalacje cz. 1, rekuperacja. Do takiego domu jak nasz, dobrany rekuperator musi spełnić wysokie wymagania dotyczące sprawności oraz zużycia energii.

Instalacje cz. 1, rekuperacja

Parametry te musi mieć potwierdzone na piśmie; nie wchodzą w rachubę żadne własne konstrukcje. Graniczna sprawność temperaturowa odzysku ciepła ma wynosić dla naszej strefy klimatycznej (III) co najmniej 90% , a maksymalna wartość współczynnika poboru mocy i nakładu energii elektrycznej ma wynosić 0,4. Wymagana jest do tego automatyka sterująca umożliwiająca współpracę z Infrastrukturą Sieci Domowych w zakresie 60/100/150% wydajności, wyłączenie/ włączenie centrali oraz przejście w tryb letni, wyłączenie czasowe. Wykonanie całej instalacji musi być idealnie szczelne. Moje wstępne poszukiwania optymalnego rekuperatora naprowadziły mnie na następujące modele (nie sprawdzałam jeszcze ich zużycia prądu): Wycena - STUMET - schody i konstrukcje stalowe, ogrodzenia, zadaszenia, balustrady balkonowe. Wrocław, Wałbrzych, Kłodzko. Daszki, wiaty, wiatrołapy / Galeria zdjęć - Balustrady Nierdzewne Częstochowa. Schody, balkony. Poręcze, daszki, ogrodzenia, barierki.

OR-BUD S.C. - firma budowlana Mikołów. R.O.B.E. Sp. z o.o. - Projektowanie wnętrz,adaptacja poddaszy, wykończenie wnętrz, budowa i wykończenie domów, aranżacja pomieszczeń, instalacje wewnętrzne, Strona kontaktowa Stanex-Bud Katowice. ELEKTRYK - INSTALACJE - CHORZÓW - KATOWICE. KAMBEP - Rybnik - Instalacje elektryczne, projekt, kosztorys, wykonanie, nadzór. Knurów firma budowlana I projektowa DABO budowa domów - Kontakt. Firma budowlana. Ocieplenia budynków. Układanie glazury. Firma ogólnobudowlana. Firma KABOR istnieje na rynku od 2000 roku.

Firma ogólnobudowlana

Jesteśmy wszechstronną, elastyczną i prężnie rozwijającą się firmą ogólnobudowlaną. Od samego początku istnienia stawialiśmy na rozwój – doskonalenie swoich umiejętności , liczne szkolenia podnoszące kwalifikację pracowników oraz finansowanie profesjonalnego sprzętu za pomocą którego wykonujemy wszystkie nasze usługi. Dzięki temu staliśmy się solidną i cenioną firmą, która może sprostać każdemu zadaniu i spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Fima budowlana Polczyk / O nas - Oferta / Budowa domów w sysytemie tradycyjnym, kanadyjskim, ocieplanie budynków styropianem, wykonanie tarasów, chodników z gelbetonu, kostki brukowe.

Firma Budowlana "POLCZYK" powstała w 1994 roku, posiadamy duże doświadczenie co świadczy o wysokim poziomie realizowanych prac.

Fima budowlana Polczyk / O nas - Oferta / Budowa domów w sysytemie tradycyjnym, kanadyjskim, ocieplanie budynków styropianem, wykonanie tarasów, chodników z gelbetonu, kostki brukowe

Wykonujemy następujące usługi ogólnobudowlane: budowa domów w systemie tradycyjnym, kanadyjskim roboty wykończeniowe instalacje elektryczne instalacje wod-kan ocieplanie budynków styropianem roboty wyburzeniowe wykonanie tarasów oraz chodników z kostki brukowej adaptacja terenów zielonych: altany, ogrody, płoty zaopatrzenie w materiały budowlane i wykończeniowe sprzedaż więźby dachowej deski podbitki deski podłogowe krawędziaki bale łaty kontrłaty W naszych realizacjach wykorzystujemy szkło piankowe GEOCELL.

Opinie klientów – P.H.U Best-Bud – Budowa domów Tarnowskie Góry, Śląsk, Bytom, Piekary Śląskie, usługi remontowe, Firma budowlana Tarnowskie góry. Kontakt - Budowa domów Śląsk - PIKOM. Jaworzno, kompleksowy remont mieszkania. BudomontExport.pl - instalacje CO, alarmy, elektryka, remonty, izolacje, kanalizacja. Oferta OFERUJEMY KOMPLEKSOWE WYKONANIE instalacji oraz modernizację systemów grzewczych w obiektach budowlanych i mieszkalnych.

BudomontExport.pl - instalacje CO, alarmy, elektryka, remonty, izolacje, kanalizacja

Wykonujemy: Instalacje wodno-kanalizacyjne wody zimnej, ciepłej, hydrantowej oraz cyrkulacji, zapewniamy kompleksowe wykonanie instalacji kanalizacyjnych łącznie z przepompowniami, separatorami, studniami i oczyszczalniami ścieków. Świadczymy usługi z zakresu wykonawstwa instalacji przemysłowych, budowlanych oraz kompleksowe wykonawstwo prefabrykacji stalowych. Knurów firma budowlana I projektowa DABO budowa domów - Nasze budowy. Projektowanie i aranżacje wnętrz mieszkań, biur, restauracji. Projektowaniem i aranżacją wnętrz mieszkań, domów, biur, restauracji i innych lokali i instytucji zajmują się nasi przyjaciele.

Projektowanie i aranżacje wnętrz mieszkań, biur, restauracji

Nieograniczone możliwości ich wyobraźni, wiedzy i umiejętności, pozwalają na tworzenie niebanalnych projektów oraz wykonywanie niepowtarzalnych dekoracji ściennych. Projektowanie odbywa się przy ścisłej współpracy z inwes­torem, wsłuchując się w jego oczekiwania. Każde stworzone przez nas wnętrze jest dopasowane do potrzeb klienta i oddaje jego indywidualny charakter. Pierwsze spotkanie jest niezobowiązujące a ma ono na celu po wnikliwej rozmowie ustalenie oczekiwań klienta, a co za tym idzie określe­nie zakresu prac projektanta – co pozwala na wycenę projektu.

Projekt wymaga akceptacji na każdym etapie jego realizacji, a efekt końcowy jest wypadkową potrzeb klienta, doświadczenia i wyobraźni projektanta. Pracownia projektowa zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Remont z Pomysłem - Nasze Realizacje. Rafex - Wykończenia Wnętrz, Sufity Podwieszane, Sztukateria - Oferta. Czego w urządzaniu domu nie zrobilibyście ponownie? - Doświadczenia i rady, tych którzy już zbudowali.

Czego w urządzaniu domu nie zrobilibyście ponownie? - Doświadczenia i rady, tych którzy już zbudowali. Czego nie należy robić w domu/mieszkaniu?

Czego w urządzaniu domu nie zrobilibyście ponownie? - Doświadczenia i rady, tych którzy już zbudowali

Ewentualnie co należy zrobić? 1. dałabym jaśniejszą podłogę (mam lapacho ładnie wygląda ale nieładnie wyglądają na nim "koty") codziennie odkurzam 2. żadnej ciemnej podłogi, mam merbau i dzień w dzień likwiduje ślady białych stópek 3. nie zrobiłabym poddasza, tylko dom parterowy, mam dość latania po schodach w tą i z powrotem 4. w gniazdach antenowych brakuje czegoś co się nazywa podwójnym wyjściem, czy coś w tym rodzaju; chodzi o to, że satelitę mogę mieć podłączoną tylko do jednego telewizora, a ja mam 3 telewizory i przez te niedobre gniazdka nie mogę odbierać w dwóch pozostałych telewizorach programów z satelity 5. nie mam rurek w ścianach do przeciągnięcia kabli od sprzętu audio-video 6. oczywiście kable do kina domowego poprowadzone w ścianach lub wylewkach (ale tu uwaga, dobrze jest być pewnym co do aranżacji pomieszczenia albo najlepiej, położyć same rurki do 2 kombinacji żeby nie było problemu. Projekt domu jednorodzinnego Emil - Galeria Realizacji Pracowni Horyzont.

DOMY JEDNORODZINNE W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ WÓJTOWE POLE – OSIEDLE SIKORNIK- „PUNKT YAKI KHADAF” PRZY UL.KOLIBRÓW W GLIWICACH ETAP II. Planowana jest budowa trzech domów jednorodzinnych A, B i C w zabudowie szeregowej w Gliwicach przy ul. Kolibrów, na działce oznaczonej numerem 96 / 55. Powierzchnia użytkowa domów wraz z garażem będzie wynosiła od 121,2 m2 do 140,2 m2.

JW Budownictwo: Nowy dom, projekt domu Majka, budowa domów Kraków, Katowice, Śląsk. Czym są cookies? Cookies z angielska zwanymi ciasteczkami to nic innego jak niewielkie dane informatyczne zapisane w formacie tekstowym, wysyłane przez serwer www i zapisywane na urządzeniu końcowym czyli komputerze, tablecie itp. Do czego są wykorzystywane? Pliki cookies zawierają różnego rodzaju dane na temat użytkownika danego urządzenia odwiedzającego określoną stronę internetową. Najczęściej służą do automatycznego zapamiętywania danych użytkownika przy wielokrotnych odwiedzinach, dostosowania strony do preferencji użytkownika, optymalizacji korzystania z nich oraz anonimowych statystyk. Możliwe rodzaje plików cookies w ramach strony. Projekt budynku jednorodzinnego z przeszkleniem wertykalnym - JMS Studio Kraków. Dom na sprzedaż, Toruń M. Toruń Stawki, 699 000 zł, 240 m2, morizon-CLA-DS-338.

253567_b612283e-d699-434f-8b0f-cd6013ee3a0d_crop_390_300_dom-jednorodzinny-w-gliwicach-domy-styl-nowoczesny.jpg (JPEG Image, 390 × 300 pixels) Projekt domu Andrzej segment skrajny prawy (TGR-268) - 96.3m² Projekt Zaawansowany - projekty jednorodzinne, piętrowe, bez piwnicy, TwojProjekt. Opis: Ciekawa propozycja piętrowego domu na bardzo wąską, ale długą działkę. Geometryczna bryła z płaskim dachem, ożywiona drewnianą okładziną kontrastującą z szarym i kremowym tynkiem, będzie dobrze współgrała z miejskim otoczeniem. Na elewacji ogrodowej wyróżnia się balkon wkomponowany w oryginalny wykusz – efektowne i zarazem praktyczne rozwiązanie zapewniające intymność wypoczywającym na nim osobom. Niedogodności wąskiej parceli zrekompensuje przemyślany program mieszkalny. Projekt domu Alfa segment skrajny prawy (Horyzont Autorskie Projekty Domów) Autor: Lidia Słowińska, Pracownia: Horyzont Autorskie Projekty Domów Parametry Powierzchnia użytkowa:99,20 m² + garaż:17,00 m² + piwnica:m² + strych:20,10 m² + kotłownia / pom. gospodarcze:m² Pow. netto:m² Powierzchnia zabudowy:89,20 m² Kubatura:m³ Wymiary budynku:7,11 m × 12,56 m Minimalna działka:10,11 m × 20,56 m Wysokość budynku:10,75 m Główny kąt dachu:45° Parter 1.

Wiatrołap6,20 m² 2. Poddasze 1. Projekt Lakeland DCS19 - KUP U ŹRÓDŁA !! Dom Lakeland, Projekty domów Lakeland. Projekt Miltown LMS12 - KUP U ŹRÓDŁA !! Dom Miltown, Projekty domów Miltown. Projekt domu Emil segment środkowy szeregówka - Domiporta.pl. Koszt budowy domu Orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji: 123 475 zł. Technologia budowy domu. Certyfikaty i wyróżnienia - Domikon. Apartament , skandynawskie wnętrza.

Wandaufbau. Als angehender Häuslbauer muß man sich mit allerhand Entscheidungen herumschlagen. So auch mit der Frage, welchen Wandaufbau man wählen soll. Hier sind ein paar Wandaufbauten zum Vergleichen. Stand: Ende2006. Katowice Podlesie. Katowice Murcki. Katowice Katowice, Podlesie. Katowice Zarzecze ul. Sandacza 58. Katowice Centrum ul. Mikołów. Marzenia o własnym domu stają się rzeczywistością, która jest w zasięgu Twoich możliwości. Nowy Dom - budowa domów Śląsk, Kraków, Wrocław, Opole. Wyceń swój dom - pref-bud oferty indywidualne domów - tradycyjny dom w 3 miesiące. Dane kontaktowe. Wyceń swoj dom. Biuro projektowe częstochowa, ile kosztuje adaptacja projektu gotowego częstochowa, kierownik budowy. MARBUD - DOMB. Dachbud - Śląskie centrum dachów. - Kontakt. Firma budowlana Mar-Bud - domy jednorodzinne domy pod klucz budowa domów Bielsko-Biała śląsk.

Home Creations by Magda Z. Powiew wiosny w powietrzu. Ostatnie słoneczne dni tak naładowały moje baterie, że niech i nawet śniegi wracają – nic mnie nie ruszy! Uwielbiam tę porę roku (zapewne jestem bardzo oryginalna;)) a ona niewątpliwie zbliża się wielkimi krokami. I coś mi mówi, że będzie piękna. Zainspirowana pierwszymi oznakami wiosny i pierwszymi prawdziwie ciepłymi promykami słońca – poruszam ten temat. Kto z Was w tym roku planuje prace związane z ogrodem bądź tarasem? Anbud Andrzej Karaś - firma budowlana Tychy, Katowice, Śląsk. Promocje. Wysyłanie wiadomości. JUL STAR - WYTWÓRNIA DOMÓW GOTOWYCH. Wolf Haus - domy energooszczędne, domy prefabrykowane, budowa domów. TimberBood - projekty domów.

Kontakt. Dział sprzedażytel.: +48 33 496 54 44e-mail: biuro@domymax.pl inż. Aleksandra Mędrzak - specjalista ds. sprzedaży domówtel: +48 608 491 945e-mail: aleksandra@domymax.pl mgr Katarzyna Kamińska - specjalista ds. sprzedaży domówtel: +48 668 009 330e-mail: katarzyna@domymax.pl Prosimy o przesłanie nazwy miejscowości w celu wyceny budowy ! Serwis gwarancyjnytel.: +48 33 496 54 44 wew. 102tel. kom.: +48 668 009 329e-mail: serwis@domymax.pl Zapoznaj się z regulaminem serwisu. Twój dom pod klucz - kontakt. ~~ Niespotykane dwupoziomowe...nowe :) ~~ TARAS 72,5m - Sprzedajemy.pl. Bright-9-scandinavian-attic.jpg (JPEG Image, 622 × 415 pixels) Cozy-13-scandinavian-terrace.jpg (JPEG Image, 622 × 415 pixels) Projekt Lakeland DCS19 - KUP U ŹRÓDŁA !! Dom Lakeland, Projekty domów Lakeland. Projekt domu Alfa segment skrajny prawy (Horyzont Autorskie Projekty Domów)

Projekt domu Andrzej segment śródkowy (Horyzont Autorskie Projekty Domów) 1269 dom Sielankowa 132 4 1130000 - Vezun Property. Projekt NEVADA segment skrajny lewy. Witam! 1928755293.jpg (JPEG Image, 442 × 720 pixels) Segment skrajny, 4 pokoje, 194 m2, 2-piętrowy, Warszawa, Wilanów, Przyczółkowa 231, Powiat Warszawa, Gmina Warszawa. Urządzenie salonu z otwartymi schodami. We współczesnych aranżacjach wnętrz schody wewnętrzne rzadko są umiejscawiane w osobnej klatce. Na ogół stanowią element wyposażenia salonu, a nawet dekorację. Najlepsze projekty LIPIŃSCY. DELTA Nieruchomości Słupsk - mieszkania Słupsk, domy Słupsk, działki, pas nadmorski. Architekt wnętrz Łódź projekt mieszkania 80m kw.

Projekt domu DOM JAŚMINOWY 1 bliźniak - DOM JA1-28. Pow. użytkowa (m2):(?) 118,55 Pow. zabudowy (m2):(?) 77,40 Kubatura (m3):(?) Projekt Flamingo LMS16 - KUP U ŹRÓDŁA !! Dom Flamingo, Projekty domów Flamingo. CYKL: Nowoczesny Projekt Domu, jak indywidualny - odc. 4. Projekt domu BC14 Przez ścianę (bliźniak) - projekty.muratordom.pl. Projekt wąski bliźniak. Projekt Zb15 Projekt domu bliźniaka z garażem i użytkowym poddaszem. - IMPROJEKTY. Domy wybudowane - budowa domów jednorodzinnych - www.riserdomy.pl. Bliźniak z poddaszem >> ADAM. Projekt domu Szarotka - Kategorie: Z poddaszem użytkowym, Nowoczesne, Bliźniaki i szeregówki - Domowe Klimaty. Szeregowy z poddaszem >> EMIL. Biuro Architektoniczne ARKAT Dieter Paleta s.c.

Projects__11351ac_2951__1_51ac5e1fa7bb9.jpg (JPEG Image, 950 × 611 pixels) Projekty domów jednorodzinnych w zabudowie blizniaczej i szeregowej. Katowice sprzedaż dom ligota panewniki jakuba szojdy 177.0m2 - Morizon.pl. Katowice Brynów ul. Kępowa.