background preloader

Dziecko miejsca

Facebook Twitter

Rozkminki. Harmonogram. Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie. Muzeum Ewolucji. Www.bawialnia.waw.pl. Zatoka Empatii. Klockownia: Centrum Edukacji i Zabawy - Accueil. Pompon - Klubokawiarnia dla Małych i Dużych - Accueil. Hopsaska - Accueil. Spacerówka - Accueil. Szumiś Cafe - Accueil. ChustoBaby - Accueil. Mamove & Dzieciove by SCW - Varsovie. Se connecter à Facebook. Spacerownia – zapisy. Znudził Ci się plac zabaw pod domem, ale nie wiesz dokąd mogłabyś pójść z maluchem?

Spacerownia – zapisy

Chcesz poznać innych rodziców lub znaleźć kolegów dla Twojej pociechy? A może chcesz nauczyć się w jaki sposób bawić się z dzieckiem, by rozwijać jego wrodzony potencjał? Zapraszamy na wspólne spacery!!! Będziemy wymieniać się doświadczeniami, uczyć jak wykorzystać przestrzeń publiczna do rozwoju dziecka, poznawać ciekawe miejsca na spacer, nawiązywać nowe znajomości oraz świetnie się bawić. Spotykamy się w każdy przez całe wakacje o 10.00. Więcej informacji Zapisy. Towarzystwo Rozwijania Aktywności Dzieci „Szansa” Oddział Terenowy Warszawa Ochota.

Spotkania dla mam z dziećmi i mam w stanie błogosławionym. Kolonia. Kawiarnia - warsztaty, zajęcia dla dzieci, imprezy dla firm - Warszawa. Klub Mam z Warszawy. Mazowieckie - Mam spotkanie - spotkania dla kobiet. Klub dla Rodzin. Lub dla Rodzin na Woli(a później również na Białołęce) powstał z pasji do ludzi dużych i małych oraz z potrzeby wspierania rodziny na każdym jej etapie.

Klub dla Rodzin

Dzisiejszy rytm życia, nadmiar obowiązków, wyzwania jakie stawia życie przed młodymi rodzicami, brak czasu i pomysłów na mądre i aktywne spędzenie wolnych chwil z dzieckiem sprawiło, że postanowiliśmy stworzyć na Woli miejsce wyjątkowe, bezpieczne i przyjazne dla każdej rodziny. Jest to miejsce spotkań, wymiany doświadczeń i wsparcia rodzin z dziećmi w wieku 0-6 lat i rodziców oczekujących na dziecko. Klub dla Rodzin jest miejscem otwartym dla wszystkich rodzin, gdzie rodzice mogą przyjść zarówno na spotkania tematyczne jak i w celu spędzenia wolnego czasu z innymi rodzinami. W Klubie działa Kawiarnia Mamy i Taty jako miejsce luźnych spotkań całych rodzin oraz czytelnia i biblioteka, z której rodzice bezpłatnie mogą wypożyczyć książki dotyczące rozwoju dzieci, ale też literaturę popularną i książeczki dla dzieci. Zwalcznude.pl Krystyna Radkowska. Warszawskie Dni Rodzinne Prudential. Fundacja Sto Pociech - Witamy.

Klub Integracji Rodzinno-Sąsiedzkiej: Klub Mam. Zapraszamy na najbliższe spotkanie czwartkowe do Klubu Mam.

Klub Integracji Rodzinno-Sąsiedzkiej: Klub Mam

Podczas spotkania porozmawiamy o planowaniu domowego budżetu i zabezpieczaniu finansowo swojej przyszłości. Podpowiemy jak inwestować odłożone pieniądze. A z racji ostatnich wydarzeń porozmawiamy również o kredytach walutowych. 29 stycznia 2015 r. Przedszkole, żłobek dla mojego malucha. Twoje dziecko skończyło trzy lata, chcesz wybrać mu przedszkole. Strona żoliborskiego klubu ojców i mam. Kawiarnia dla małych i dużych. Mama w centrum - Krąg Matek, macierzyństwo, rodzina, zajęcia dla mam i dzieci - Strona główna. <strong>Harmonogram zajęć</strong> - KLUB Mamy i Taty. Klub Mam i Tatusiów na Bielanach. Ośrodek Terapeutyczno-Edukacyjny. Klub Mam na Służewcu: Klub Mam. Bezpłatne spotkania i zajęcia dla rodziców z dziećmi. Stowarzyszenie „Rodzice Razem” Rodzinnie z Ochotą: Zajęcia dla rodziców. Właśnie startuje największa tegoroczna inicjatywa społeczna skierowana do wszystkich mam –„Mama idzie na kawę”.

Rodzinnie z Ochotą: Zajęcia dla rodziców

Akcja powstała, aby zachęcić mamy do wyjścia z domu, złapania oddechu, odkrycia przyjaznych miejsc i młodych polskich firm, i być może do podjęcia odważnych decyzji w życiu zawodowym. „Mama idzie na kawę” już połączyła ponad 100 młodych polskich firm i kawiarni, przyjaznych mamom i otwartych na pozytywne, świeże pomysły. Codziennie dołączają nowe. Macierzyństwo to piękne i wzruszające chwile, ale równie często trudne i zaskakujące doświadczenie. Wiele młodych mam miewa podobne rozterki, jak połączyć bycie dobrą mamą z realizowaniem ambicji zawodowych oraz jak i gdzie spędzać czas z małym towarzyszem u boku.

„Sama mam 3 letniego synka. „Mama idzie na kawę” to akcja społeczna skierowana do wszystkich mam (i tatusiów). Akcja "Mama idzie na kawę" połączyła już 50 pozytywnych miejsc przyjaznych mamom w Warszawie. Strona główna - Fundacja Mama. Mamyczas.waw.pl - O nas. Se connecter à Facebook. Fundacja Dzieci Niczyje. Ważne tematy dla mamy i taty to dwugodzinne spotkania tematyczne dla rodziców dzieci do lat 3, podczas których rodzice razem z osobą prowadzącą szukają odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące wybranego zagadnienia.

Fundacja Dzieci Niczyje

Spotkania odbywają się w poniedziałki w siedzibie FDN przy ulicy Walecznych 59 w godz. 17:00-19:00. Udział w nich jest bezpłatny. Spotkania mają charakter otwarty, jednak z powodu ograniczonej liczby miejsc prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa. Zapisy rozpoczynają się na tydzień przed datą spotkania. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 22 616 16 69. W tej edycji planujemy następujące spotkania: Spotkania są organizowane w ramach projektów: Projekt „To be a dad” finansowany ze środków World Childhood Foundation Projekt „Wzmacnianie kompetencji rodziców małych dzieci zagrożonych przemocą” finansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawy.

Aktualności ‹ Fundacja RoRo. Klub Osiedlowy Surma.