background preloader

Mishael

Facebook Twitter

Mishael Assaf

כל מה שמתחת.

Photography

Texts, Books, Knowledge, Statistics. Google etc. Social. Download music, movies, games, software! The Pirate Bay - The galaxy's most resilient BitTorrent site. חורים ברשת. Movies & T.V. News. אגד - עמוד הבית. Free Ringtones for iPhone and Android. Free Online Ringtone Maker. סחים, הם בכל מקום. סחים, הם יודעים לפרגן אנחנו אוהבים אתכם ורוצים אתכם כאן, אבל גלריית “התקופה היפה בחיי" בחדר 404 היא בערך הדבר הכי שמח שיש עכשיו ברשת האינטרנט.

סחים, הם בכל מקום

איכשהו נרדמנו על המשמר, ולפני שהספקנו להרים גלריה משל עצמינו, עלה 404 עם העבודות המדהימות שנשלחו אליו ע"י הקוראים הזריזים. [עדכון: עידו קינן לא מרפה מהאובסס, ועכשיו אפשר גם להצטלם עם עדן אברג’ל לתמונת הפרופיל שלכם בטוויטר או פייסבוק. סחים, מה הם היו עושים בלי עידוק] דוגמאות: מה שכן… אין שום סיכוי שאנחנו נשארים בחוץ כשהשכן עושה מסיבה, במיוחד אם כבר קנינו חטיפים. התפוח המכני - הבלוג של נטע אלכסנדר. לחם ושעשועים - הבלוג של עמית קלינג. קראתי בעניין רב את רוב מה שפרסם עד כה הסופר האמריקאי הצעיר טאו לין: את קובץ הסיפורים Bed, את הנובלה Shoplifting from American Apparel, את הרומן Richard Yates וגם הרבה מאמרים, קטעי פרוזה, פוסטים בבלוג שלו וציוצים בטוויטר.

לחם ושעשועים - הבלוג של עמית קלינג

המעבר הזה מיצירות ספרותיות לציוצים אגביים עלול להיראות משונה לקורא שלא מכיר את טאו לין. אבל אצלו הם כולם כמקשה אחת, חלק ממה שיכול להיראות במבט אחד כפרסונה אינטרנטית מהודקת, מחושבת ומעוצבת היטב ובמבט אחר ככנות מטלטלת. לין פרסם מוקדם יותר השנה (בתחילת יוני) את הרומן השלישי שלו, Taipei. חופשי ברוח - הבלוג של אורי וייס. חינוך צבאי.

חופשי ברוח - הבלוג של אורי וייס

National-Socialists With Cats. להזדרז ולחיות - הבלוג של שי עדן. פוסט ראשון שלי. כבר בפעם הראשונה, מצאתי את עצמי מסתבך בשאלה: מה לכתוב הפעם? ומיד אחריה צצה שאלה נוספת: מה, מה לכתוב! אלא שהיא הגיעה עם סימן קריאה בסוף. בלוג באינטרנט הוא יצור מוזר. דעת מיעוט - הבלוג של אורי כץ. רשומה זו עוסקת בטענות מרחיקות הלכת של התנועה לשינוי מוניטארי והבלוג "הכלכלה האמיתית" אודות הצורך בשינוי השיטה המוניטארית.

דעת מיעוט - הבלוג של אורי כץ

הרשומה ארוכה ולכן, לשם נוחות, הכנתי גרסת PDF להורדה והדפסה. ברצוני להודות לפרופ' עומר מואב שקרא את הרשומה לפני הפרסום ותרם הערות מועילות, לד"ר אסף צימרינג שכתב את הפרק העוסק בתכנית שיקגו, במאמר של מייקל קמהוף ובספר של ענת אדמתי, ולאיתי סי, בעל הבלוג "תועלת שולית", שקרא גם הוא את הרשומה, תרם הערות מועילות ועזר באיסוף החומרים. צה"ל אנשים ברשת. ‫תמונות קאבר לגיטימיות. בנושאת המטוסים - הבלוג של רועי צ'יקי ארד. החודש יצאה לעולם ממותה תלת ראשית וגועשת בדמות החבילה של גיליון 9 של מעין ומערבון והנובלה 'הדוקומנטריסט'.

בנושאת המטוסים - הבלוג של רועי צ'יקי ארד

סך הכול משתתפים במסיבת הדיו לא פחות מ-70 יוצרות ויוצרים הפרושים על פני כ250 עמודים. וגם אוסף בולים - הבלוג של אסף לבנון. "הדבר הכי חמוד בזה שאתם מתלהבים משיר של שלומי שבן זה שבשאר ימי השנה אתם ממש מתעקשים שיש לכם טעם כלשהו", כתב בפייסבוק שי רינגל.

וגם אוסף בולים - הבלוג של אסף לבנון

שטח הפקר - הבלוג של ורד לי. "הגדה ועזה הפכו למעין שני כוכבי לכת נפרדים ורחוקים אחד מהשני, בלי שיש יכולת לעבור מכוכב לכת אחד למשנהו", כך מתארת מהא אווי'חיג שנולדה ברצועת עזה וגרה עם בעלה וילדיה בשכם, את תחושתה בשל הניתוק ממשפחת המוצא שלה וההפרדה בין ילדיה ובין משפחתם המורחבת שגרה ברצועת עזה.

שטח הפקר - הבלוג של ורד לי

דבריה מתפרסמים בדו"ח "מעבר להרי החושך – השלכות בידודה של רצועת עזה בידי ישראל על זכותם של הפלסטינים לחיי משפחה" המשותף לבצלם ולמוקד להגנת הפרט. לאחר כיבוש השטחים, אפשרה ישראל לפלסטינים תנועה חופשית יחסית בין רצועת עזה, הגדה המערבית וישראל. מדיניות זו פתחה פתח לחידוש קשרי משפחה וליצירת קשרים חדשים – של נישואין, עבודה ועוד. כביש מקורצף - הבלוג של דני בר-און. "גלגל המזל טוב" – זו היתה הכותרת הססגונית שקידמה את פני בכפולת האמצע של העיתון של המדינה שלקחתי לידי ביום רביעי שעבר, כמה דקות אחרי השעה חמש בבוקר.

כביש מקורצף - הבלוג של דני בר-און

שיח אסטרטגי - הבלוג של שמואל מאיר. ישנה אמירה ישנה הטוענת כי האמת היא הקורבן הראשון של המלחמה.

שיח אסטרטגי - הבלוג של שמואל מאיר

ב"מקרה האיראני" שנתאר להלן, קרה דבר משונה: הספין נפל קורבן. עדין לא ברור אם וכיצד ישפיע העימות באוקראינה – המשבר החמור ביותר באירופה מאז המלחמה בבלקנים – על המהלך הדיפלומטי לפתרון משבר הגרעין האיראני. משגב לעם -הבלוג של אורי משגב - עיתון הארץ. היסטוריה מתמשכת - עופר אדרת. דרמה.

היסטוריה מתמשכת - עופר אדרת

כל העוולות אחת הן והמחשבה שלא כך הדבר, היא מקור כל העוולות. חייבים לדבר על זה - תומר מיכלזון. מתוקף עבודתי היומיומית יצא לי לערוך השבוע את אחד העמודים המשמימים בעיתון, שבמרכזם ידיעה ארוכה על כך שהממשלה אישרה את עידכון כלל ההוצאה בתקציב (שהולך לקטון, מה שאומר שהממשלה תהיה עוד יותר רזה בשירותיה לאזרח. כלומר פחות בריאות, חינוך ועוד כל מיני דברים שאיזה מחאה שהיתה פה פעם, ושעליה דהר שר האוצר הנוכחי, דיברה עליהם). Discover The Best Free Downloads Online. ישראל דוס קום - הבלוג של דניאל ינאי. הטיעונים הנפוצים להסברת העמדה החרדית נגד שירות צבאי קלושים כל כך, עד שנראה שהחרדים כלל לא רוצים להסביר את עצמם.

אז מדוע בעצם ההנהגה החרדית מתנגדת לשירות צבאי ומדוע אני לא שירתי בצבא. המוסכמה החרדית קובעת שתלמידי הישיבות אינם משתמטים, אלא נושאים בנטל בעצם התמדתם בלימוד התורה. כלומר אנחנו מכירים בנחיצותו של הצבא, אלא שעל פי תפישתנו לימוד התורה הוא מרכיב עיקרי ונחוץ להצלחת המשימות הצבאיות. חיים בניו יורק - הבלוג של חיים הנדוורקר. הזמר אל סטיוארט הוא חלק מהנוסטלגיה הפרטית שלי. במשך שנים אהבתי את The Year Of The Cat וגם את On The Border שהושמעו ברצועות השידור של המוסיקה השקטה ברשת ג' ובגלי צה"ל. למשל, ביום שישי אחר הצהריים. על המשמר - הבלוג של אור קשתי. ציון, בבית המשפט בבאר שבע, בשבוע שעבר. צילום: אלי הרשקוביץ הנה סיפור, שעשוי להדגים כיצד "המחלקה לחקירות שוטרים" (מח"ש) עובדת.

בשבוע שעבר כתבתי (כאן וקצת כאן) על אלדד ציון, פעיל השמאל אשר הוחזק במעצר במשך שבועיים וחצי, עד ששוחרר למעצר בית בתנאים מגבילים. ציון מואשם, בין היתר, בתקיפת שוטר בתחנת המשטרה, לאחר שעוכב על ידי שוטרים בהפגנה נגד תוכנית פראוור בחורה, ב-30 בנובמבר. על פי המשטרה, ציון תפס בחולצתו של אחד השוטרים, ודחף שוטר אחר, אשר ניסה לכבול אותו. הבלוג של חנה פנחסי. לונדון אנדרגראונד - הבלוג של לימור טבת. דן בתקשורת - הבלוג של דן כספי. RoughTradeRecordsUK. Just can't get enough // music blog. PMA – Pretty Much Amazing. Lil' Chief Records. ALTERED ZONES. ‫בן ארי ואלדד מגנים את כל הצדיקים ומברכים את כל רשעים‬‎ Pitchfork. עונג שבת (עונ"ש) ‫ספר של רסלינג ביום.

שירונט - מילים לשירים מוזיקה ישראלית ולועזית. זמרשת - פרוייקט חירום להצלת הזמר העברי המוקדם. Top 100 - Classical Music Best Famous Popular Kickass. It's the top Classical Music from movies, songs, commercials, cartoons, video games and ringtones. Scroll down for the Kickass Classical Top 100 Countdown - all the hits from #100 to #1 without all the clicking. Sort this list. Click the header to sort by Composer, Title, Year, or Keyword.

On this site, click to hear the piece. iTunes and Amazon. Buy the brand new Kickass Classical Album. 100 tracks, over 9 hours of classical music. YouTube to mp3 Converter.

Playlist Music

ירושמיים - תחזית ומזג-האוויר בירושלים בזמן אמת. הצייטגייסט הגלובאלי - הבלוג של לי-און הדר. בלוג ירושלמי - הבלוג של ניר חסון. AllMusic : Music Search, Recommendations, Videos and Reviews. דיפלומאניה - הבלוג של ברק רביד. משגיח כשרות - הבלוג של שחר אילן. הפלוג - הבלוג של טל שניידר. בלוגים-עיתון הארץ. אשה עובדת - טלי חרותי-סובר. בנק לאומי. Ear Porn, Filth, and Tits. Sports.