background preloader

Citované

Facebook Twitter

Duffack j j dr joseph goebbels poznani a propaganda1. STARÁ VIERA NAŠICH PREDKOV SLOVIENOV. Sednout na lep | KOSA NOSTRA zostra aneb NAŠE VĚC zostra ! Prostě Kosa zostra! Napsal Leo K Zeptá-li se vás někdo zcela nečekaně na něco choulostivého, je dobré získat čas protiotázkou: „A proč se ptáte? “ – a to i tehdy, když je důvod otázky zcela jasný. Někdy dokonce nejde ani o otázku. Přečtete si článek a po přečtení si uvědomíte, že jste utrpěli kázání. Místo uspokojení své neznalosti se vám dostalo řádné porce čehosi, co vás znejistilo. Co vás nutí se ptát: „A je to opravdu tak? Princip, který musíme hájit. Často se ozývá, že se zbytečně vracíme uvažováním do studené války. Když boxujete v ringu podle pravidel a ten druhý najednou odpíská ta nejzákladnější pravidla (že si státy už nepřivlastňují silou) a vytáhne nůž, máte dvě možnosti.

Říkejte tomu „válečné štváčství“. Inu, co Putin zahodil a Obamův restart…. Strach z agresivity Ruska… Když se podíváme jaké procento hrubého domácího produktu různé státy věnují na zbrojení, zjistíme, že Spojené státy nebo Severoatlantická aliance zbrojí dvacetinásobek toho, co zbrojí Rusko. Chce dětem vymýt mozky; Vlkův vstup: Bude v USA po 150 rokoch znova občianska vojna? – MEDZIČAS. Dostala sa mi do rúk esej amerického analytika v českom preklade.

Súhlasím s ním, neustála polarizácia krajiny a politického života je skôr skodlivá, je dôležité mať vzťahy s ľudmi aj mimo zvyčajnú bublinu sociálneho života. Je to výstraha aj pre nás, aby sme si nedávali klapky na oči voči ľudom s iným názorom John Doe: Bude v USA občanská válka? Poněvadž jsme u nás neměli občanskou válku už nějakých sto čtyřicet let, lidé si myslí, že je v podstatě vyloučeno, aby vypukla. Nicméně pokud pomineme zeměpisný aspekt, od dob vedoucích k občanské válce v šedesátých letech devatenáctého století jsme nikdy nebyli tak stejnoměrně rozděleni nenávistnou politickou rétorikou. Ale každý racionální pozorovatel musí vidět, že levice s pravicí se neustále častují těmi nejpodlejšími obviněními. Celá tato věc však jde ještě dál a hlouběji. Je v lidské povaze považovat za příčetné ty, kdo sdílejí světonázor s většinou společnosti. Vede to nevyhnutelně k občanské válce? Nátlak nabývá všech dostupných podob.