background preloader

Crafts

Facebook Twitter

DigiKey Electronics - Electronic Components Distributor. Весільний рушник - символи та їх значення Hand Made - все про рукоділля. Весільний рушник – це оберіг, що має своєрідну магічну дію: він покликаний оберігати новостворену родину від впливу зовнішніх негативних факторів та захищати її майбутніх дітей.

Весільний рушник - символи та їх значення Hand Made - все про рукоділля

Тому до вибору орнаменту рушника потрібно віднестись досить зважено, навіть якщо ви ставитесь до цього достатньо скептично. В народі кажуть: «Береженого – Бог береже!» , а тому дослухатись до порад наших предків, думаю, буде незайвим. Вишите полотно – означає життєву дорогу. І разом із вибраними елементами вишивки рушника, можливо, ви закладаєте підвалини майбутнього подружнього життя та своєї долі загалом. Горнятко (Вазон) та Берегиня – це український етнічний обереговий знак. Калина – дерево українського роду, що символізує вірність, відродження, надію, а ще – це символ жіночої вроди, сили та здоров’я.

Дуб – символ чоловічої сили, оберіг життєдайної сили свого роду. Виноград – це символ достатку, працьовитості, благополуччя та душевного спокою. How To Videos. Пишемо писанки / Рукотвори. Розписують яєчка не тільки до Великодня, а й опісля.

Пишемо писанки / Рукотвори

Починають писанкувати від Стрітення (15 лютого). Триває це магічне дійство до Зелених свят, або Трійці, яка цього року припадає на 23 травня. Авторська та етнічна вишивка Tana Sribna - Дерево життя на рушниках (за лекцією Юрія Мельничука) Кожен віднайде своє раціональне зерно.

Авторська та етнічна вишивка Tana Sribna - Дерево життя на рушниках (за лекцією Юрія Мельничука)

Прошу до Якийсь час тому у Музеї Івана Гончара проходила лекція «Дерево життя» Юрія Мельничука. Я от це тільки зараз добралась до матеріалів :) Наводжу приблизний конспект лекції зі своїми вкрапленнями) Слово Рушник за своїм значенням означає відрізок дороги,шляху. Тому вишиваючи, краще робити позначки для визначення боків. Весільний рушник - Весілля - egoistka.if.ua. ОРІЯНКА: Українські шви МК.

Трудове навчання 6 кл. для дівчат 2014. Cross Stitch Art. Весільний рушник - Рушник - Українська вишивка - Каталог файлов - Персональный сайт. Якщо наречена захотіла сама вишити собі рушник на весілля, то в цій статті вона знайде багато необхідного для того, щоб знати як правильно його оформити.

Весільний рушник - Рушник - Українська вишивка - Каталог файлов - Персональный сайт

Весільний рушник - програма майбутнього подружнього життя. Від нього залежать щастя молодої сім’ї, доля майбутніх дітей та добробут родини. Перш, ніж узятися за вишивання, дівчина постилася, молилася, мила руки, щоб позбутися не лише фізичного бруду, а й негативної інформації на пальцях. І лише тоді майстриня починала творити на полотні узор, як своєрідну медитацію. Журналы. Вышивка. - Украинская вышивка. - Смотреть все фото Журналы. Вышивка. Украинская вышивка. онлайн на Мета Фото бесплатно вышивка, журналы.

Cross stitch charts

Золоті правила вишивання весільних рушників. Золоті правила вишивання весільних рушників Не можна прикрашати рушники мережками - життя буде дірявим.

Золоті правила вишивання весільних рушників

Не можна вишивати весільні рушники вночі - в цей час доби вишивають тільки магічні речі. Рушник - це дорога життя, тому полотно повинно бути цілим і безперервним, як життя (не вставляйте в середину рушника ніяких мережив, тасьм - цим ви тільки нашкодите, розрізане життя вже не зшиєш, як би не намагався). На весільних рушниках вишивають пари таких птахів, як сокіл, індик, павич, півень (тільки не в бойовій стійці). Не вишивають зозуль - вдовиний символ, солов'їв - символ неодружених хлопців (щоб чоловік не зраджував). Всі розміри рушника ширина, довжина повинні ділитись на 7. Вишивкою повинна бути заповнена 1 / 4 кожної половини рушника. Центр рушника обов'язково повинен бути пустим, без вишивки, - Боже місце.

Рушники, особливо під ноги, використовують один раз!

Cross stitch supplies

Українська вишивка [Журнал; Підшивка; 27 номерів та 3 спецвипуски] (2012-2014) [pdf] — Друкована література. Українська вишивка » Журналы онлайн / читать онлайн / журналы август 2014 бесплатно. З вишивкою по життю... Без заголовка. Обсуждение на LiveInternet - Российский Сервис Онлайн-Дневников. All Natural Easy DIY Beauty Products. OrigamiUSA. Геометрія. Правила вишивання весільного рушника власними руками. Про роль вишитих рушників в українській традиції відомо чимало.

Правила вишивання весільного рушника власними руками

А їх значення у весільних обрядах взагалі важко переоцінити. Тоді чому б і в сучасному космополітичному світі не додати до цієї незабутньої події національного характеру? Спробуємо дізнатись, чому саме вишитий рушник посідає таке важливе місце у весільному обряді, та як правильно потрібно готувати та вишивати рушники до весілля. В давнину загалом на весілля готували аж до 40 рушників різноманітного призначення. У весільному обряді на Київщині початку ХХ ст. дослідники нараховують близько 20 рушників, що теж немало.

Сучасний обряд звужує це коло до декількох: основний стелять молодим під ноги, ще один під коровай, один під Євангеліє в церкву, два рушники на ікони Ісуса Христа та Богоматері, якими благословляють молодих, рушники для перев'язування старостів, а також чотири серветки для утримання свічок та вінців. Рушник, на якому благословляють молодих, є основним. Here's every kind of craft class you might want to take in Brooklyn. The craft industry has been boomin’ in the last few years with throwbacks to crafts that your grandma probably did, but brands like Subversive Cross Stitch have been doing a good job of reinventing them with a sly wink and a dose of pop culture.

Here's every kind of craft class you might want to take in Brooklyn

TLC recently announced its new Craft Wars reality show, hosted by Tori Spelling, which is set to premiere on June 26. Spelling now also has her own line of craft products, and in May, my favorite DIY artist and overall designer extraordinaire Todd Oldham (anyone remember House Of Style?) Drops his line of kid’s craft kits at Target.

But this is Brooklyn, and we don’t need Tori Spelling telling us how to make things. Etsy started in Dumbo and the Brooklyn Flea is filled with new talent every weekend. Brooklyn Brainery515 Court St.The Brainery features a rotating list of classes in knitting, stationery making, calligraphy, friendship bracelet making, origami and more. Other places to find sewing and needlework classes Also Check Out.

Sewing