background preloader

Виникнення та становлення Русі -України

Facebook Twitter

Перші князі,князь-воїн,династія Рюриковичів,літопис,Руська земля

Історія України 7 клас. Результати навчально-пізнавальної діяльності. Орієнтовні завдання для практичних і творчих робіт: Програма з історії 5-9 клас. Електронний атлас "Історія України 7 клас" Підручник з історії України. Урок 1. Алгоритм вивчення теми. Урок 1-3. Карта. Історичний портрет князя Святослава. <h1>Історичний портрет князя Святослава</h1><h2>історичні джерела</h2><h3>риси характеру князя</h3><h4>Лев Диякон про Святослава</h4><p>«Ось якою була його зовнішність: середнього зросту, не надто високого і не дуже низького, із кошлатими бровами і ясно-синіми очима, кирпатий, безбородий, із густим, дуже довгим волоссям над верхньою губою.

Історичний портрет князя Святослава

Голова в нього була зовсім гола; але з одного її боку звисало пасмо волосся — ознака знатності роду; міцна потилиця, широкі груди та всі інші частини тіла були цілком співмірні, однак виглядав він похмурим і диким. В одне вухо була втягнута золота сережка, прикрашена карбункулом в обрамленні двох перлин. Одяг був білий і відрізнявся від одягу його наближених тільки чистотою». </p><h4>Картина Ф. Урок 1-3. Навчальне відео. Аскольд, Дір і Олег. Князь Святослав Ігорович (Хоробрий). Біографія. Князь Святослав Ігорович (Хоробрий). Чому він постійно воював? Карта 1.1 - Google Drawings. Зображення 1 - Google Drawings. Перші київські князі. ІСТОРИЧНІ ПОМИЛКИ - Google Drawings. Творче завдання - Google Drawings.

Стрічка часу. Перші князі Русі. Share This Crossword Puzzle CopyShare Focus Mode URL.

Перші князі Русі

Князі Русі. Історична гра-квест "Князі Русі-України" (Код: 4яая) Маршрутний лист квесту для учнів. Історична гра-квест "Князі Русі-України" Алгоритм роботи з картою знань. Карта знань. Заповніть інформацію, якої не вистачає. Classtime: пройдіть тестування за вивченою темою. Mentimeter: вислови свою думку. Введіть код hhf69658.