background preloader

Інтернет-маркетинг та інтернет-банкинг. Системи електронного урядування.

Facebook Twitter

Word Art 7. Інтернет-маркетинг та інтернет-банкінг. Інтернет-банкінг. Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Інтернет-банкінг

Інтерне́т-ба́нкінг (англ. Online Banking) або веб-банкінг — один із видів дистанційного банківського обслуговування, засобами якого доступ до рахунків та операцій за рахунками забезпечується в будь-який час та з будь-якого комп'ютера через Інтернет. Для виконання операцій використовується стандартний браузер (Google Chrome, Internet Explorer, Opera, Mozilla тощо). Таким чином, необхідності встановлювати додаткове програмне забезпечення немає.

Як правило, послуги Інтернет-банкінгу включають: Термінал. Маркетинг. Електронна комерція. Електронний маркетинг. Електро́нний ма́ркетинг, е-ма́ркетинг, також Інтернет-маркетинг — ведення маркетингу на основі електронних технологій.

Електронний маркетинг

Практично це стосується інтернет-технологій продажу: електронної комерції наприклад та традиційної комерції, яка використовує засоби Інтернет, як допоміжну технологію. Якщо маркетинг — це залучення і утримання клієнтів, то Інтернет-маркетинг — залучення і утримання клієнтів в Інтернеті. Етапи інтернет-маркетингу[ред. | ред. код] Це цікаво!

Електронне урядування. Електро́нне урядува́ння — спосіб організації державної влади за допомогою систем локальних інформаційних мереж та сегментів глобальної інформаційної мережі, що забезпечує функціонування органів влади в режимі реального часу та робить максимально простим і доступним щоденне спілкування з ними громадян, юридичних осіб, неурядових організацій.

Електронне урядування

Основні напрямки[ред. | ред. код] Головною складовою електронного урядування є електронний уряд — єдина інфраструктура міжвідомчої автоматизованої інформаційної взаємодії органів державної влади та органів місцевого самоврядування з громадянами та суб'єктами господарювання. Він не є доповненням або аналогом традиційного уряду, а лише визначає новий спосіб взаємодії на основі активного використання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) з метою підвищення ефективності надання державних послуг.

На сьогодні в світі поширені дві основні моделі електронного урядування - e-Government 1.0 та e-Government 2.0. Складові[ред. | ред. код] В Україні створено та функціонують такі онлайнсистеми електронного урядування: Виконайте практичне завдання. Звіт про виконання практичного завдання. Інтернет-маркетинг та інтернет-банкинг. Системи електронного урядування. Тест. Інтернет речей. Інтернет-маркетинг та інтернет-банкінг. Інтернет-комерція. Електронне урядування.