background preloader

Photo

Facebook Twitter

Photogrphy. Photos of the World. Jak nastavit fotoaparát krok za krokem – CEWE FOTOLAB. Martin kozak photoblog » Dálková spoušť Pixel TW-282. Rádiová dálková spoušť Pixel TW-282 ve verzi N3 (N3 značí typ konektoru pro Canon řady xD a xxD) patří do nejvyšší kategorie podobného zboží nejen díky možnosti bezdrátového odpalování, ale zejména díky velkému množství funkcí.

martin kozak photoblog » Dálková spoušť Pixel TW-282

Některé z nich nejsou úplně dotažené do konce, ale k tomu se postupně dostaneme. Napřed si pojďme popsat samotnou spoušť. Steampunk sculptures of photographer Andrew Chase. PHOTOGRAPHY on Photography Served. Picturenaut. Najlepšie fotky týždna. Pozrite si najlepšie agentúrne fotografie uplynulého 20. týždňa z celého sveta v našom výbere.

Najlepšie fotky týždna

Väzni mimo svojich ciel v honduraskej väznici San Pedro Sula. Väznica je jednou z najnebezpečnejších v Hondurase, cely sú preplnené a väzni medzi sebou obchodujú so všetkým od iPhone-ov až po prostitútky. Photography. SW.cz - Digitální fotografie. HDRI News. If you haven't seen Tim's Vermeer yet, go see it!

HDRI News

It's about using technology to make great art. It's about persistence and plowing through an insane project one day at a time. . HDR fotografie . Picturenaut. Akihiro Hamada Photography. BLACK -Espace Culturel Bertin Poirée présente- Fotorozcestník - průvodce internetem pro fotografy. O fotografování víme vše. Photography community, including forums, reviews, and galleries from Photo.net. Fotoklub R9. Digital exposé. Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi. Fotografie zvířat a přírody, články o fotografování. FotoAparát.cz. Fotoportál ephoto.sk - foto, fotografie, fotoaparáty. Formát fotografie I. - pomer strán - Fotoškola. Kompozícia je základným stavebným kameňom fotografie (a iných umeleckých foriem).

Formát fotografie I. - pomer strán - Fotoškola

Má nespočet podôb, ale do určitej miery je limitovaná práve obdĺžnikovým formátom fotografie, najmä pomerom strán, o ktorom si viac povieme v tomto dieli našej fotoškoly. Pre zjednodušenie budem v tomto článku pod pojmom formát myslieť formát fotografie s určitým pomerom strán. Hromadné zmenšovanie fotografií - Fotoškola. Potrebujete čo najefektívnejšie zmenšiť niekoľko desiatok, ba možno stoviek vašich fotografií?

Hromadné zmenšovanie fotografií - Fotoškola

Pre skúseného užívateľa to nie je vôbec žiadny problém, ale pre človeka, ktorý práve nafotil svoju prvú dlhšiu sériu fotografií to môže byť ťažký oriešok. K dispozícií je množstvo grafických programov, správcov a konvertorov čo to dokážu. Ktorý program si vybrať a ako potom zrealizovať hromadné zmenšenie fotografií, vám pomôže nasledujúce video. Uvidíte použitie v programoch Adobe Photoshop CS5, Zoner Photo Studio 14, ACDSee PRO 5, FastStone Image Viewer 4.6, XnView 1.98 a Jpeg Resampler 2010.