background preloader

Creative

Facebook Twitter

Motýlikové nástenné dekorácie. Domácí ekologická samotvrdnoucí hmota. Domácí modelína pro děti. Prošívaná deka – návod v 7 krocích. Venček "šípkový čaj" (ružovo-fialový) by magaela - SAShE.sk - Handmade Sponky / Gumičky. 11.7. teleráno 21.6. módna prehliadka vrámci Dyzajn Marketu v Prahe online článok máj 2014: Reportáž marec 2014.

Venček "šípkový čaj" (ružovo-fialový) by magaela - SAShE.sk - Handmade Sponky / Gumičky

Darčeky pre celú rodinku od Sheley / handmadebysheley » SAShE.sk - slovenský handmade dizajn. Kristína Č. » Tvorba / Pred 10 mesiacmi / 2 komentáre / 5 lajkov.

Darčeky pre celú rodinku od Sheley / handmadebysheley » SAShE.sk - slovenský handmade dizajn

Moderná lampa na olej ? Žiarovka. Moderná lampa na olej ?

Moderná lampa na olej ? Žiarovka

Žiarovka Tento kúsok je už trochu zložitejši, keďže treba vybrať vnútro žiarovky, ak by ste si s tým nevedeli rady skúste pohladať v starších príspevkoch, určite to nájdete Ďaľšia inštalácia je už pomerne jednoduchá, do žiarovky nalejete lampový olej a natlačite knôt. No a je už iba na Vás ako to zladíte. Artmama - ručné práce a tvorivé nápady. Postup možno nájsť aj na nete, ale ja som odfotila ten svoj.

Artmama - ručné práce a tvorivé nápady

Je to taká "kravinka", ale mne sa ovečky páčia. Potrebujete: 10 cm polystyrénovú guľu, ktorú rozdelíme na dve polovice, odličovacie tampóny - na jednu ovečku cca 35 ks, špendlíky, machovú gumu, na ozdobenie mašlička, zvonček, tavná pištoľ, nožnice, fixku. 10 vecí, ktoré vám uľahčia život video. To s vajickom pouzivam uz dlho, tie chipsy som pouzil a bol som sklamany, ze najprv to vyzera plne a potom to rychlo doslo to s tou ziarovkou neodporucam pocul som ze ked to zamastis alebo hentu vonavku tam das zmenis strukturu skla a ziarovka sa spali.

10 vecí, ktoré vám uľahčia život video

Gecmajs velebnosti, to sa pí*čoviny Hej, otvorím balík špagiet, aby som mohla zapáliť sviečku Na to ja mám taký dlhý pripaľovač Vedro si naplním aj vo vani. Vadia vám chemické osviežovače vzduchu? Vyrobte si vlastné a prírodné. Vadia vám chemické osviežovače vzduchu?

Vadia vám chemické osviežovače vzduchu? Vyrobte si vlastné a prírodné

Vyrobte si vlastné a prírodné Vadia vám chemické osviežovače vzduchu ? Handmade Bottle Brush Trees with Yarn, Twine, Garland, & Rope ‹ FYNES DESIGNSFYNES DESIGNS. DIY Bracelets Using Coral Beads and String ❥ 4U ... Tvorivá dielňa. Potrebujeme: špajdle krepový papier žltý a zelený plastelína nožnice Nastriháme si asi 5 cm široké pásy žltého krepového papiera a po okrajoch nastriháme ale nie prestrihneme.

Tvorivá dielňa

Potom šúľok rozbalíme a začneme napichovať na špajdlu a sem tam medzi previažeme kúsok zeleného krepového papiera. Opakujeme až do konca špajdle. Dobré rady a nápady. 33 úžasných nápadov, ktoré urobia Váš domov prekrásnym miestom 1.Posteľ v akváriu zdroj: acrylicaquariums.com 2.

Dobré rady a nápady

Kvetináč z pasteliek. Kvetináč z pasteliek Napadlo ťa niekedy vyrobiť kvetináč z pasteliek alebo ceruziek?

Kvetináč z pasteliek

Je to zábavné a ešte to aj dobre vyzerá. Podpor svoju kreativity zober si kvetináč pastelky, lepidlo a vyrob si originálny kvetináč. Reklama: