background preloader

Mandry

Facebook Twitter

Mandry Club

I work as a blogger on a tourist site, I love to travel and look at the sea

Ласкаво просимо у світ подорожей Мандри-клуб! Що не варто купувати в аеропорту. Вважається, що магазини в зоні дьюті-фрі допомагають добре заощадити, і частково це, звичайно, правда.

Що не варто купувати в аеропорту

Однак є товари, купувати які в аеропорту категорично не рекомендується, оскільки ви не тільки не заощадите, але й втратите. Мандри-клуб розповідає про, про що мова. Парфумерія Ну як можна не спокуситися флаконом фірмових парфумів, та ще за такою симпатичною ціною? Але часи, коли в дьюті-фрі були низькі ціни на парфумерію, давно минули. Електроніка Націнка на електронні товари в аеропортах невиправдано велика. Валюта Висока комісія в аеропортах робить обмін валюти вкрай небажаним. Вода в пляшках Перше правило продавця — "заробляй на тому, без чого клієнт не може обійтися". Сувеніри Трапляється, що мандрівник згадує про необхідність купити милі дрібнички рідним і друзям тільки в аеропорту. Їжа Судячи із цінників на звичайні бутерброди в аеропорту, для їхнього приготування використовуються не сосиски середньої якості, а елітна ковбаса, що, на жаль, зовсім не так.

Подушки для шиї. Темппеліаукіо. Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Темппеліаукіо

Церковний вівтар — вид з балкона Церковний орган — вид з балкона Церква Темппелиаукіо (фін. Temppeliaukion kirkko. ; також Темпелплатс, швед. Tempelplatsens kyrka.) — лютеранська приходська церква у Тёёлё, однім з центральних районів Хельсинки. Temppeliaukio або Tempelplats (Храмова площа) була обрана для будівництва нової церкви в 1930-і роки, але план Й. Внутрішній простір церкви було вирубано в скелі, але в будівлі багато природного світла, що проникає через скляний купол. Церква Темппеліаукіо — одна з найпопулярніших визначних пам'яток в місті.

От Янтарного моря до родины викингов. Зима — это такая волшебная пора, когда исполняются все самые сокровенные желания и самые смелые мечты!

От Янтарного моря до родины викингов

Это пора, когда все ходят колядовать, когда падает снег. Можно лепить снежных баб, кататься на санках, мечтать и просто почувствовать себя ребенком. В странах Балтии и Стокгольме в Новый год сбываются мечты! Киев — Таллин Путь наш мы держали через Белоруссию. На границе мы должны были заполнить очень интересную мини-анкету, в шапке которой было напечатано следующее: Республика Беларусь, Российская Федерация. Таллин В Таллин мы прибыли в 7 утра. Узенькие улочки с множеством разнообразных лавок так и манят к себе. Таллин — Стокгольм В Стокгольм мы отправились на пароме. Больше всего понравились не шведские столы, которые ломились от разнообразия блюд (в основном это были рыбные блюда и суши), а совсем другое: восьмипалубный паром, а море настолько неспокойно, что волны доходили вплоть до 6-й палубы, сильный ветер прямо-таки сбивал с ног.

Стокгольм Стокгольм — очень чистый город. Рига. Mandry.club Нова Зеландія. Познань Польща. Норвегія від А до Я: відпочинок в Норвегії, візи, курорти, готелі. Земля фіордів, льоду і полярних сяйв, Норвегія, мабуть, сама «богатирська» країна на всій земній кулі.

Норвегія від А до Я: відпочинок в Норвегії, візи, курорти, готелі

Народжуються тут виключно вікінги і валькірії, яких не лякають: холод, непрохідні ліси, сувора північна природа. До того ж у норвежців наявності прямо-таки маніакальна тяга до небезпечних (і згодом славних) пригод. Фрітьоф Нансен, наприклад, в юному 27-річному віці, вийшовши на лижах з рідної країни, відмахав на своїх двох майже через всю Гренландію, після чого очолив експедицію до Північного Полюса і відкрив купу територій на шляху. А не менш знаменитий Тур Хейердал мало того, що цілий рік прожив Робінзоном на безлюдному острові в Маркізькому архіпелазі, так ще після цього переплив Тихий океан від Південної Америки до Полінезії (а це між іншим 8000 км!)

– і це на примітивному плоту з вітрилами. Всі авторські подорожі (500+) Регіони і курорти Норвегії Столиця Норвегії – Осло, що перемішала кращі риси мегаполісу і провінції. Трондхейм — місто університетів і технологій. Клімат Tax free.