background preloader

Fashion

Facebook Twitter

Ballerinas shoes – good or bad? Ballerinas - comfortable and practical shoes. New shoes are for every woman one of the. Balerínky – pohodlná a praktická obuv. Shoes from a magazine. 15 cm bližšie k nebu – Milujem Topánky. Lodičky – vždy tu boli, sú a budú.

15 cm bližšie k nebu – Milujem Topánky

Hoci sa z času na čas mení typ špičky a podpätku, v podstate je to nestarnúci typ obuvi vhodný na akúkoľvek príležitosť. Stále sú to najpopulárnejšie dámske topánky. Vo svojej najzákladnejšej podobe majú lodičky uzatvorenú špičku i pätu, zhora sú vykrojené okolo priehlavku, a majú vysoký, väčšinou úzky podpätok. Jednoducho LODIČKY. Každá topánka hovorí príbeh. Od prvých detských topánočiek až po ortopedické sandále, väčšinu nášho života trávime v topánkach a všetky hovoria nejaký príbeh.

Každá topánka hovorí príbeh

Môžeme sa z nich dozvedieť niečo o kultúre, histórii a o nás. Hovorí sa, že naše srdcia sú v našich chodidlách. Topánky najlepšie odrážajú aj pocity ľudí – hovorí to anglická historička topánok June Swan. Nosiť dámske čižmy so šatami? (časť prvá) Mnoho žien, ak chce outfit kombinovať s vysokými čižmami, má tendenciu obliecť si bez rozmýšľania nohavice.

Nosiť dámske čižmy so šatami? (časť prvá)

Realita je však taká, že dámske čižmy kombinované so šatami a sukňami, otvára nové možnosti použitia takých kúskov oblečenia z vášho šatníku, o ktorých ste už dlho možno ani nevedeli. Takto môžete rozšíriť svoju zónu pohodlia v štýle. Ak už vysoké dámske čižmy nosíte so šatami, tak nepotrebujete ďalšie presviedčanie o tom, že tento vzhľad je pre ženu v chladných mesiacoch priam ideálny a vyzerá výborne.

Ale ak patríte do skupiny žien, ktoré sú presvedčené, že k šatám patria len lodičky, tak si prečítajte tento článok, kde vám „ukážeme“ niekoľko dôvodov, prečo by ste mohli zmeniť názor. Milujem topánky. Nosiť dámske čižmy so šatami? (časť druhá) V prvej časti som vás oboznámila s niektorými možnosťami, ako spestriť váš šatník kombinovaním vysokých čižiem spolu so šatami a sukňami v chladnejšom počasí.

Nosiť dámske čižmy so šatami? (časť druhá)

V tejto druhej časti vám ponúkam zopár skvelých tipov, hlavne pre nováčikov – dámy, ktoré stále nie sú presvedčené o tom, že čižmy patria k šatám. Tipy, ako správne kombinovať čižmy s oblečením. Večná dilema – balerínky. Existujú ženy, ktoré si nevedia predstaviť život bez vysokých podpätkov a sú také, ktoré uprednostňujú zásadne len nízke topánky a balerínky.

Večná dilema – balerínky

Aj keď častokrát toto rozhodnutie závisí od výšky danej ženy, nie je potrebné riešiť to drastickým a extrémnym spôsobom a rozhodnúť sa len pre jeden typ topánok. Aj keď si mnohí myslia, že balerínky nie sú veľmi atraktívna obuv, ja si myslím, že aspoň jeden pár by mala mať v šatníku každá z nás. Ak sa totiž nosia správne, môžu vyzerať veľmi štýlovo. Zároveň majú jednu obrovskú výhodu oproti akýmkoľvek vysokým podpätkom – pohodlie. Konečne letné topánky. Čierne lodičky s bielou mašľou na špici. Článok o topánkach. Aj papuče sú topánky. Topánky z magazínu. Topánky boli, sú a vždy budú mojou súčasťou. Výber obuvi už od mladého veku.

If you love shoes,  I bought these - Outdoor-Fashion. Article about shoes. Products-reviews. Products-reviews. Summer is in. The most beautiful women's shoes. Slippers are shoes too. Online shoes store for ladies - Milujem Topanky. Moja nová internetová predajňa. Ženy a topánky: príbeh lásky. Najskôr to bola Popoluška, dnes Carrie Bradshaw.

Ženy a topánky: príbeh lásky

Okrem meniacej sa módy a rôznych trendov, topánky vždy boli, sú a budú najlepšou priateľkou ženy. V tomto článku vysvetlíme fascinujúce dôvody, prečo obuv zvádza naše predstavy a vyprázdňuje naše peňaženky viac ako čokoľvek iné. Ešte dlho pred tým, ako sa dbalo na špicaté, tenké podpätky a sledovali sa iné detaily, topánky sa stali objektom túžby, takmer všetky ženy boli nimi posadnuté. Ale len v ostatnom čase sme zistili ako veľmi. Zatiaľ čo predaj väčšiny vecí padol vďaka recesii, predaj obuvi vzrástol v porovnaní s rovnakým obdobím minulého roka. Topánky - Party time. Dejiny obuvníctva a dámske topánky. Prvé topánky Kedysi bola obuv určená a vyrábaná len pre vyvolených.

Dejiny obuvníctva a dámske topánky

Bol to luxusný doplnok, ktorý si mohlo dovoliť len panstvo. Kupujeme zimné čižmy - Party-time. Na topánkach nešetríme. Prišlo zimné obdobie, viacerí sa púšťajú do vianočných nákupov a snáď sa čosi to zvýši aj pre nás samých.

Na topánkach nešetríme

Pri mojom osobnom prieskume som zistila, že Slováci sú schopní šetriť na všeličom, dokonca aj na potravinách, no najmenej šetríme na obuvi. Obuv je pre nás natoľko dôležitá, že na jeden pár kvalitných topánok sme ochotní minúť aj polovicu našej výplaty. Topánky online. Prišla ku mne na návštevu kamarátka.

Topánky online

„Kúpila som si ďalší pár topánok.“ – hovorí. „Vedela som, že môj muž bude frflať, ale neodolala som. Do mojej obľúbenej predajne došiel nový tovar aktuálnej sezóny a keď som videla tie krásne, zemité, jesenné farby a tie zaujímavé vzory, cítila som sa ako v raji. Samozrejme, že som pokukovala aj po novej kabelke, ale tých mám dosť. Nemôžem však chodiť bosá! Najvhodnejsie topanky na leto. Leto je v plnom prúde, moje dámske čižmy sú odpratané a schované a ja celé dni nosím obuté len žabky, balerínky a sandále.

Najvhodnejsie topanky na leto

Zbožňujem leto a 40 stupňové teploty keď nemusím nosiť svetre a kabáty, ťažké čižmy atď. Človek sa tak cíti každý bežný deň ako na dovolenke. Hovorí sa, že ženy viac nakupujú v lete a keď je vonku teplo. Zásadne nesúhlasím. Správny výber detských topánok. Dámske topánky – nákupná horúčka. Ako vyzerá váš vysnívaný deň? Oddych, relax, nákupy…? Je takmer jasné, že ak ste sa narodili ako nežnejšie pohlavie, skôr, či neskôr sa z vás stane nenapraviteľný shopoholik. Je to neškodná diagnóza, s ktorou sa musíte zmieriť. Topánky sa predávajú samé.