background preloader

Spisok literaturi na 9 klass

Facebook Twitter

Тев'є-молочар — Шолом-Алейхем, читати повністю текст твору українською мовою онлайн. Джордж Бернард Шоу. Пігмаліон. George Bernard Shaw, Pygmalion, 1913 © Переклад Олександра Мокровольського (1999) © Українська асоціація викладачів зарубіжної літератури (УАВЗЛ) Вперше надруковано в журналі “Тема.

Джордж Бернард Шоу. Пігмаліон

На допомогу вчителю зарубіжної літератури”, 1999. - № 4. Текст розміщений з дозволу президента УАВЗЛ Ю.І.Ковбасенка Електронний передрук тільки з посиланням на Ae-lib.narod.ru Зміст Дія перша Дія друга Дія третя Дія четверта Дія п'ята Дія перша Лондон, 11.15 вечора. Дочка (стоячи між двома центральними колонами, ближче до тієї, що з лівого боку від неї). Мати (стоячи праворуч від дочки). Перехожий (що стоїть праворуч від дами). Мати. Пигмалион (1938) фильм. Ляльковий дім. Дія 2. АУДІОКНИГА слухати онлайн українською. Генрік Ібсен. Ляльковий дім. Дія 1. АУДІОКНИГА слухати онлайн українською. Генрік Ібсен.

Кукольный дом 1973. Ляльковий дім — Генрік Ібсен, читати повністю текст твору українською мовою онлайн. Шинель (фильм) Шинель — Микола Гоголь, читати повністю текст твору українською мовою онлайн. Ревізор — Микола Гоголь, читати повністю текст твору українською мовою онлайн. Гобсек — Оноре де Бальзак, читати повністю текст твору українською мовою онлайн. Герой нашого часу українською мовою. Лермонтов Михайло. В форматі txt, fb2, epub, jar, doc. Сучасні технології дозволяють вмістити на маленькому девайсі багато електронних книг і читати їх практично в будь-якому місці будь-коли.

Герой нашого часу українською мовою. Лермонтов Михайло. В форматі txt, fb2, epub, jar, doc

Для того щоб насолоджуватися літературним твором не потрібно більше шукати книги по бібліотеках, достатньо просто заглянути в інтернет і завантажити необхідний текст. На сайті зібрана література у форматах: jar,jad,txt,fb2,epub,doc, зручних для читання на мобільних пристроях(мобільних телефонах, смартфонах, кпк, планшетах, MP3-плеєрах, букрідерах). jar (Java ARchive) - це архівний файл, який можна використовувати в мобільних телефонах. В такому архіві можна закачати на телефон ігри, програми та книги. fb2 (FictionBook) - це формат електронних текстів у вигляді XML-документів, в яких кожен елемент і атрибут описується заздалегіть визначеним тегом.

Правильно підготовлений електронний текст у форматі FictionBook містить в собі всю необхідну інформацію про книгу - структурований текст, ілюстрації, назву, рік видання, інформацію про автора. Джордж Байрон “Мій дух як ніч...”, "Прометей", "Мазепа" Аналіз поеми Поему «Мазепа» Байрон написав під час перебування в Італії (у Венеції та Равенні) в 1818 чи 1819 рр.

Джордж Байрон “Мій дух як ніч...”, "Прометей", "Мазепа"

Інтерес Байрона до Мазепи був зумовлений тим, що поет сприймав його життя як гідний наслідування приклад героїчного служіння батьківщині. Саме так до Мазепи ставилися в Європі, де він став одним з найшановніших діячів української історії. На початку своєї поеми Байрон подав довідку, яка свідчила, що в її основу був покладений один із епізодів з «Історії Карла XII» французького письменника Вольтера про те, як шляхтич Мазепа в юності за зв’язки з дружиною одного польського вельможі був покараний — прив’язаний до дикого коня, якого потім відпустили на волю.

Ця легенда про Мазепу зародилася в Польщі й побутувала в кількох версіях. Тоді «Мазепа від страждань і з голоду трохи не вмер». Вольтер навів цю історію у своїй книзі, внісши доповнення про дикого коня, який примчав прив’язаного Мазепу за кілька днів на береги Дніпра. ...Розгніваний, хотів я враз, помститися за біль образ, Lord Byron - My soul is dark (in Ukrainian)

Книга пісень очима Генріха Гейне та сучасниками ХХІ століття. Г.Гейне «Книга пісень». Допомога учню - 9 клас - Зарубіжна література - Допомога учню і вчителю - Світ літератури. Загальна характеристика збірки «Книга пісень» (1816–1827 рр.)

Г.Гейне «Книга пісень». Допомога учню - 9 клас - Зарубіжна література - Допомога учню і вчителю - Світ літератури

Аналіз поезій "Коли розлучаються двоє", «На півночі кедр одинокий…», «Чомy троянди немов неживі», «Не знаю, що стало зі мною…», «Вечірні промені ясні», «Вмирають люди і роки», «Хотів би я в слово єдине…» Риси романтизму в поезіях Г. Гейне. Г. Гейне "Книга пісень". Завантажити презентацію Відео-урок Мухіна В.О. Вільшаний король. Ф.Шуберт - Вільшаний король (виконує К.Лукинюк)

Ода Ф.Шиллер «До Радості». Анкета твору - 9 клас - Зарубіжна література - Допомога учню і вчителю - Світ літератури. В оді «До Радості» Ф.Шиллер зумів передати душевний підйом, який виражав не лише очікування царства розуму і свободи, а й споконвічне прагнення людства жити в радісній згоді й мирі.

Ода Ф.Шиллер «До Радості». Анкета твору - 9 клас - Зарубіжна література - Допомога учню і вчителю - Світ літератури

Експрес-урок О.Ніколенко: Фрідріх Шиллер і гімн Євросоюзу Є.Кашуба. Ода "До Радості" Ф. Шиллера як втілення його вчення про красу Додаткові матеріали з теми Йоганн Крістоф Фрідріх Шиллер (1759-1805). Презентація. Ода к Радости (Фридрих Шиллер).Фильм из цикла "Библейский сюжет". Фридрих Шиллер. "Ода до Радості"

Ода до Радості. Гімн ЄвроСоюзу (український переклад) Д.Свіфт. Мандри Гуллівера. Подорож до Ліліпутії. 1.(1-2) Мандри Гуллівера □□‍♂️ АУДІОКНИГА - українською мовою (Джонатан Свіфт) Мандри Гуллівера — Джонатан Свіфт, читати повністю текст твору українською мовою онлайн.