background preloader

Leason

Facebook Twitter

Leason

Leasing maszyn i urządzeń na korzystnych warunkach? Tylko z firmą Leason z Krakowa. Zapraszamy!

Cesja leasingu. Leasing maszyn drukarskich. Leasing jachtu. Wykup auta z leasingu. Leasing dla osób prywatnych. Śmierć leasingobiorcy. Leasing samochodu. GAP ubezpieczenie. Leasing maszyn budowlanych. Rynek oferuje szeroki asortyment maszyn budowlanych – od uniwersalnych koparko-ładowarek czy minikoparek po specjalistyczne dźwigi.

Leasing maszyn budowlanych

Z punktu widzenia leasingu maszyn budowlanych rozstrzał cenowy jest ogromny – od „skoczków” za kilka tysięcy złotych po specjalistyczne palownice, wiertnice czy dźwigi w cenie nawet kilka mln zł. Wszystkie te maszyny można leasingować. Leasing na maszyny budowlane Zakup maszyny budowlanej następuje zwykle z powodu zlecenia lub kontraktu, którego nie da się wykonać w wyznaczonym czasie obecnym parkiem maszynowym. Niekiedy ma na celu zastąpienie starej, wyeksploatowanej maszyny aby zniwelować przestoje potrzebne na ciągłe naprawy maszyny. Duże i średnie firmy budowlane sięgają zazwyczaj po nowe maszyny, małe firmy wybierają raczej używane.

Tymczasem nie musi tak być. Przykładowo jeśli: to prawdopodobnie napotkasz duże trudności z otrzymaniem leasingu, a jeśli się uda to będzie droższy od rynkowych warunków. Finansowanie maszyn rolniczych. Chcesz zmodernizować gospodarstwo lub unowocześnić produkcję?

Finansowanie maszyn rolniczych

Potrzebny Ci nowy ciągnik, kombajn lub inna maszyna? Jeśli nie masz potrzebnej gotówki, nie musisz sięgać po kredyt. Alternatywą dla finansowania z banku może być leasing lub pożyczka leasingowa. W artykule omówię najważniejsze zalety obu opcji. Odpowiem również na najczęstsze pytania, zadawane przez rolników rozważających sięgnięcie po zewnętrzne finansowanie. Leasing IT – laptopów, komputerów, oprogramowania, serwerów i sprzętu komputerowego. Leasing IT – pod pojęciem IT w leasingu kryje się cała infrastruktura informatyczna firmy – software i hardware.

Leasing IT – laptopów, komputerów, oprogramowania, serwerów i sprzętu komputerowego

Począwszy od małego sprzętu komputerowego jak myszka czy klawiatura poprzez komputery, monitory, tablety, drukarki, kopiarki, serwery a kończąc na oprogramowaniu (standardowym, jak i specjalistycznym lub CRMach). W przeszłości branża leasingowa wzbraniała się przed udzielaniem leasingu na tego typu urządzenia (chyba, że dla stałych, dużych klientów). Dziś leasing IT jest dostępny nawet dla najmniejszych firm i możesz wyleasingować tablet już od 500 zł netto. Nadal jednak oferują go tylko wybrane firmy leasingowe. Leason – Finansowanie Maszyn i Urządzeń. Leasing online. Leasing bez bik. Przez leasing bez BIK najczęściej mamy na myśli leasing, w którym nie będzie sprawdzana nasza dotychczasowa historia kredytowa.

Leasing bez bik

Na pytanie „ile kosztuje leasing bez BIK?” Większość osób odpowiada „dużo”. Przekonanie to sprawia, że niektórzy rezygnują z leasingu już na starcie. Sądzą, że dostaną leasing z lichwiarskim oprocentowaniem albo nie dostaną go wcale. W rzeczywistości można dostać leasing bez BIK w dobrej, rynkowej cenie. Jakie bazy sprawdzają firmy leasingowe? Firmy leasingowe zwykle weryfikują leasingobiorcę w co najmniej 2 bazach. BIK (Biuro Informacji Kredytowej) – gromadzi i udostępnia dane na temat wszelkich zobowiązań kredytowych klientów (indywidualnych oraz przedsiębiorców) banków, SKOK-ów i firm pożyczkowych. Pożyczka leasingowa. Co to jest pożyczka leasingowa?

Pożyczka leasingowa

Pożyczka leasingowa jest tanim i szybkim sposobem finansowania maszyn i samochodów oraz dobrą alternatywą dla kredytu bankowego. Pożyczki udziela firma leasingowa, nie bank. Podatkowo i księgowo rozliczana jest identycznie, jak kredyt. Leasing finansowy. Pożyczka leasingowa funkcjonuje na polskim rynku od kilku lat i w pewnych branżach szybko stała się hitem.

Leasing finansowy

Dlaczego? Jest korzystnie oprocentowana oraz formalności załatwia się bardzo szybko. Przyjrzyjmy się więc bliżej pożyczce leasingowej. Leasing operacyjny. Co to jest leasing operacyjny?

Leasing operacyjny

Leasing operacyjny jest tanim i korzystnym podatkowo sposobem finansowania maszyn i samochodów. W ramach umowy firma leasingowa kupuje wskazany przez Ciebie przedmiot i przekazuje Tobie do użytkowania. W zamian za to płacisz co miesiąc ratę leasingu będącą kosztem uzyskania przychodu. Na koniec umowy leasingu masz prawo odkupić przedmiot, zwykle za symboliczny 1% ceny początkowej. Leasing wózka widłowego. Wózki widłowe to jedne z najczęściej leasingowanych maszyn.

Leasing wózka widłowego

Czy możesz liczyć na leasing z niewielkim wkładem własnym lub leasing w procedurze uproszczonej? Zdecydowanie tak. W niniejszym wpisie przybliżę co rynek oferuje osobom zainteresowanym leasingiem wózka widłowego. Firma (nazwijmy ją Nowak) zajmująca się obróbką skrawaniem metalu potrzebowała leasingu.

Interesował ich leasing nowej tokarki a wcześniej zamierzali sprzedać dotychczasową, 12-letnią tokarkę. Znaleźli kupca, małą firmę (nazwijmy ją Jan Kowalski ) mającą zdolność leasingową, działającą od 3 lat na rynku. Mimo to już 2 firmy leasingowe odmówiły Janowi leasingu tokarki. Stara tokarka wstrzymywała Nowaka z zakupem nowej. Wcześniej leasingowałem dla nich maszyny, postanowili więc wspomóc Jana Kowalskiego kontaktując go ze mną. Krok pierwszy Zacząłem od zapoznania się z sytuacją Jana Kowalskiego. Krok drugi Po skończonym wywiadzie wiedziałem już, że Firma A odmówiła ze względu na sprzedawcę tokarki – Nowaka.

Leason – Finansowanie Maszyn i Urządzeń. Www.leason.pl. Obok maszyn budowlanych maszyny CNC, czyli sterowane numerycznie, są jednymi z najczęściej leasingowanych.

www.leason.pl

Firmy leasingowe chętnie je finansują. Jest ku temu wiele powodów – są długowieczne i dobrze trzymają wartość, cechuje je duży rynek wtórny. Czego możesz się zatem spodziewać ze strony leasingodawców, jeśli zależy ci na leasingu maszyny CNC? Leasing komputerów. Auto w leasingu a wyjazd zagranicę. Czy potrzebujesz zgody firmy leasingowej, żeby wyjechać leasingowanym samochodem zagranicę? Przepisy stanowią, że tak. Są to jednak przepisy „martwe”. Jeśli planujesz podróże zagraniczne – możesz poprosić swojego leasingodawcę o stosowne upoważnienie zaraz po odbiorze samochodu. Wydawane jest najczęściej nieodpłatnie (niekiedy za niewielką opłatą) na cały okres trwania leasingu.

Większość firm leasingowych nie przywiązuje wagi do wydawania takich pozwoleń. W niektórych krajach wymagana jest Zielona Karta. Warto też pamiętać o ubezpieczeniu na czas wyjazdu zagranicznego dla siebie i swojej rodziny. Leasing maszyn drukarskich. Drukarnie są stałymi klientami firm leasingowych. Leasingują maszyny do druku offsetowego, druku cyfrowego oraz maszyny do preprintu i postprintu. Na jakie warunki możesz liczyć jeśli chcesz wyleasingować maszynę drukarską? W przeszłości drukarnie przynosiły właścicielom wysokie dochody a wysokie koszty maszyn do druku offsetowego były skuteczną barierą dla nowy konkurentów.

Wraz z rozwojem technologii druku cyfrowego oraz licznie przyznawanymi dotacjami na zakup maszyn drukarskich koszty otwarcia drukarni spadły. Leasing samochodu sprzedawanego przez osobę prywatną. Zgłosił się do nas przedsiębiorca zainteresowany leasingiem samochodu kupowanego od osoby prywatnej. Co jakiś czas otrzymujemy tego typu zapytania dlatego w tym wpisie omówię jak można wyleasingować samochód będący własnością osoby prywatnej, jak wygląda procedura i na co należy zwrócić uwagę. Na wstępie chcę zaznaczyć, że na rynku tylko kilka firm leasingowych może kupić samochód bezpośrednio od osoby prywatnej. Pozostałe będą wymagać sprzedaży na podstawie faktury. Jeśli sprzedawcą auta jest osoba prywatna to kupujący (firma leasingowa) płaci 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC). Dlatego na umowie leasingu cena samochodu zostanie powiększona o owe 2% PCC i dopiero od tej kwoty naliczane są odsetki.

Leasing zwrotny jak uzyskać. Co można wziąć w leasing zwrotny? Jakie są wymagania? Jak wygląda procedura zorganizowania finansowania? Czy mam szansę dostać leasing zwrotny? Jeśli jesteś właścicielem środka trwałego, zastanawiasz się nad możliwością jego zrefinansowania to leasing zwrotny może być właściwym rozwiązaniem. Co to jest leasing zwrotny? Leasing zwrotny to transakcja, w której będąc właścicielem środków trwałych sprzedajesz je do firmy leasingowej i uzyskujesz w ten sposób gotówkę. Leasing umowa. Leasing zarówno ze względów podatkowych, jak i z tytułu łatwości jego uzyskania jest jedną z najkorzystniejszych form finansowania dla firm. Polscy przedsiębiorcy coraz chętniej wspierają się leasingiem w trakcie inwestycji. Umowa leasingu trwa przeciętnie od 2 do 5 lat. Część z nich zamykana jest wcześniej, niż przewiduje harmonogram. Leasing samochodu osobowego? Wiele osób kupujących samochód osobowy w leasingu zadaje sobie pytanie, co można odliczyć od podatku? Leasing zwrotny maszyn.

Dzisiaj chciałem Ci opowiedzieć o kolejnej bardzo ważnej możliwości finansowania zakupu maszyny, jaką jest Pożyczka Pod Dotacje Unijne. Leasing maszyn stolarskich. Standardowym zabezpieczeniem leasingu jest weksel wraz z deklaracją wekslową. Jeśli prowadzisz firmę w formie jednoosobowej działalności lub spółki cywilnej i chcesz zawrzeć umowę leasingu to żona lub mąż poręczają ją swoim podpisem na wekslu i deklaracji wekslowej.

Co w sytuacji gdy żona lub mąż nie chce złożyć podpisu? Finansowanie Maszyn i Urządzeń, Leasing Maszyn i Urządzeń.