background preloader

Lawrence_1

Facebook Twitter

הלורנס הוא מתחם אירועים הממוקם בין הסמטאות הציוריות של יפו העתיקה לשוק הפשפשים השמח. הייחוד של לורנס הוא במבנה העות'מאני והאותנטי שלו, העיצוב המודרני של החללים הפנימיים והגג הרחב שמלא בנוף משגע.

מתחם יפה לאירוע עד 250 איש במרכז - הלורנס. מחפשים מקום מוצלח לאירוע קטן?

מתחם יפה לאירוע עד 250 איש במרכז - הלורנס

לא רוצים להתפשר על היופי ועל השירות המוקפדים? לורנס! זה המקום. צפוי לכם אירוע שיותיר אתכם עם זיכרונות הכי מתוקים. כל אחד מאתנו עורך מידי פעם אירועים בחייו. היות ומדובר בדבר העיקרי והמהותי בכל מה שקשור לעריכת האירוע, חשוב מאוד לתת את הדעת כאשר באים לבחור את האולם המתאים. נעניק לכם מספר טיפים אשר אלו יסייעו לכם ויובילו אתכם לבחירה הכי כמה והכי נכונה עבורכם של האולם לאירוע.

מקום לאירוע חברה במרכז - להוציא את החברה מהשגרה ולהכניס אותם לאוירה יפואית אותנטית - הלורנס. אתם מחפשים אולם מיוחד לחגוג בו את האירוע שלכם?

מקום לאירוע חברה במרכז - להוציא את החברה מהשגרה ולהכניס אותם לאוירה יפואית אותנטית - הלורנס

חשוב לכם למצוא אולם שאינו שגרתי? הלורנס. אולם אירועים מיוחד, באווירה יפואית מקורית ואוטנטית. צפוי לכם אירוע שלא יישכח. עם כל ההתפתחות והמודרניזציה, נדמה כי כולנו אוהבים ושומרים בלב פינה של חיבה גם לעולם העתיק. אולם אירועים בתוך כל העולם הציורי הזה של יפו העתיקה. לורנס זהו מתחם האירועים שנמצא ביפו העתיקה בין הסמטאות שנראים ממש כמו לקוחים מציור מסתורי, קסום ומלא הוד. אין יותר חוויתי מאירוע אשר נערך במקום. חתונת שישי צהריים - שמחה גדולה כפליים - הלורנס. מעוניינים בחתונת צהריים ביום שישי?

חתונת שישי צהריים - שמחה גדולה כפליים - הלורנס

אנו במתחם האירועים “הלורנס” נשמח לארח אתכם ביום השמח בחייכם – צרו קשר למידע נוסף חתונות שישי בצהריים זה לא משהו חדש. מדובר במשהו שכבר היה בעבר כאשר נהגו לערוך את החופה בשעות הצהריים ולאחר מכן פנו כולם לביתם לצורך התארגנות לקראת השבת. לאחר סעודת השבת הגיעו כולם אל ביתם של הזוג שם חגגו עד שעות הלילה המאוחרות. היה זה בתקופות אשר בהם לא היו משופעים בכסף ולאנשים לא היה איךלשלם על אירועי חתונה המוניים כפי שהם נערכים היום.

אז היום, אנחנו לא ממש נמצאים במצב כזה ואפילו אם כן, נדמה שאין מי שרוצה לחגוג אירוע באופן שכזה. חתונה קסומה בזמן קסום מי לא רוצה שהחתונה שלו תהיה מיוחדת וקסומה באופן מיוחד? הרבה זוגות מוגיעים את מוחם איך וכיצד לעשות מהאירוע שלהם משהו ייחודי ויוצא דופן. גני אירועים מיוחדים במרכז - מקום שייתן לי אוירה שונה בכל עונות השנה - הלורנס. “הלורנס” – גן אירועים מיוחד שיהפוך את האירוע שלכם לייחודי ושונה.

גני אירועים מיוחדים במרכז - מקום שייתן לי אוירה שונה בכל עונות השנה - הלורנס

אירוע עם אווירה מיוחדת שמתאימה לכל עונות השנה. מגיע לו ובא היום הגדול. אתם עומדים להקים את ביתכם ולצאת לדרך חדשה כזוג וכמשפחה בישראל. ברור שאת היום הגדול אתם רוצים לציין בצורה הראויה. אתם רוצים לחגוג את האירוע של החיים בצורה מרשימה ומיוחדת שתותיר את הזיכרונות הטובים ביותר בלב המשתתפים. איך תצליחו ליצור אירוע שכזה? אירוע מרשים מתחיל באולם מפואר כולנו מושפעים מאוד ממראה עיניים. אוכל טוב אולם אירועים שמשקיע באורחים שלו, דואג לא רק לעיצוב של האולם. אך כאמור כבר ציינו כי אולם שרוצה להשקיע ולהציע את המיטב, משקיע בכל הפרטים. ניחוחות שמשפיעים על האווירה. אולמות אירועים ביפו - לצאת מהשגרה והעיר ולהתחתן באווירה אוריינטלית אמיתית - הלורנס. יש כל כך הרבה אולמות אירועים במרכז.

אולמות אירועים ביפו - לצאת מהשגרה והעיר ולהתחתן באווירה אוריינטלית אמיתית - הלורנס

אך אם אתם מחפשים אולם מיוחד באמת עם אווירה שונה – אנו מזמינים אתכם להתרשם ממתחם האירועים “הלורנס”. צרו קשר למידע נוסף. אולם אירועים שכובש את הלב כולנו רוצים שהאירוע שאנחנו עורכים יכבוש את לבכל המוזמנים, יגרום להם להתרגש וישמח אותם באמת. מי לא רוצה כי כבר בכניסה לאולם תיווצר תחושה טובה ונעימה בקרב כל האורחים? אולמות אירועים אמורים ליצור חוויה חושית מענגת כבר ברגע הכניסה. כאשר ישנה מוסיקת רקע נעימה היא יוצרת תחושה טובה כי נעים להיות במקום. חוש הטעם וחוש הריח נהנים ומושפעים שניהם מהאוכל אשר מוגש לאורחים כאשר הטריות שלהם, התיבול המוצלח והבישול המקצועי שלהם יוצרים את התמהיל המושלם.

הפרטים הקטנים שמרכיבים את האירוע הגדול חתונות הם ללא ספק אירועים גדולים מאוד. אך המצב בו אנחנו נמצאים כרגע לא אמור למנוע מאתנו לחלום על חתונה מיוחדת בדיוק כפי שהיה עד לפני ימים ספורים בלבד. אולמות לאירועים מיוחדים - הלורנס ביפו העתיקה. מחפשים אולם מיוחד לקיים בו את האירוע שלכם?

אולמות לאירועים מיוחדים - הלורנס ביפו העתיקה

זה יכול להיות חתונה, בר או בת מצווה, אירוע עסקי או כל אירוע אחר. אנחנו במתחם האירועים “לורנס” נשמח לסייע לכם לעשות את הבחירה הנכונה. מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום! יש לכם אירוע בקרוב ואתם מתחילים לחשוב על איך הוא ייראה, איך להפיק אותו ומה יהיה בו. אתם רוצים שזה יהיה אירוע שיקי, אירוע מיוחד ואותנטי, מדויק ולא מתנשא. לא עוד אולם אירועים בנאלי עם רחבת ריקודים גדולה, שולחנות שמסודרים בסדר מופתי ועיצוב מעייף. ההשפעה על האוירה מתי הייתם בפעם האחרונה באירוע כמו חתונה, בר מצווה, אירוע עסקי או כל אירוע אחר?

כמה שיק היה במקום ואיך הוא השפיע על התחושה שלכם? המבנה והשפעתו על האירוע גם המבנה עצמו הן החללים הפנימיים שלו והן החללים החיצוניים שלו משפיע על התחושות של המוזמנים. השפעה על צורכי הצילום אנחנו חיים בעולם בו הכול מתועד בין אם על ידינו ובין אם על ידי אחרים ובאירוע, יש לתיעוד הזה השלכות לשנים רבות קדימה בכל מה שנוגע למזכרת ממנו. מהו אירוע בוטיק וכיצד נמצא מקום מושלם לאירוע המיוחד שלנו? - הלורנס. יש לכם אירוע כלשהוא בקרוב?

מהו אירוע בוטיק וכיצד נמצא מקום מושלם לאירוע המיוחד שלנו? - הלורנס

מזל טוב! זה יכול להיות כל אירוע כמו חתונה, ועכשיו אתם מתחילים להפיק אותו. יש לכם המון מה לעשות, אם זה למצוא את הביגוד שיבטא את מי שאתם, אתם צריכים למצוא אנשי מקצוע שונים כמו צלמים, תקליטן, מעצבת אירועים ואחרים, אבל רגע לפני כל אלו אתם צריכים לסגור על מקום מיוחד. חתונות במתחם אירועים אותנטי – "הלורנס" – שיק תל אביבי עם ניחוח יפואי - הלורנס. חתונה היא לא עוד אירוע.

חתונות במתחם אירועים אותנטי – "הלורנס" – שיק תל אביבי עם ניחוח יפואי - הלורנס

עם כל הכבוד לימי הולדת, לבר או בת מצוות ואפילו לאירוסין או אירועים עסקיים שנחגגים במקומות מכובדים, לחתונה יש וויב אחר. חתונה היא האירוע המרגש ביותר בחיים, האירוע המשמעותי ביותר בחיים (טוב נו, אולי לידות משמעותיות יותר) ומה שבטוח הוא שזה אירוע שמושקעות בו אנרגיות רבות, אירוע שחושבי עליו לא מעט וכן, גם מוציאים עליו בדרך כלל סכומי כסף נכבדים. חתונה היא אירוע שדורש שיתוף פעולה של לא מעט אנשי מקצוע. אלו האנשים שמנהלים את המקום בו מתקיים האירוע, זה צוות הצילום, הקייטרינג, המעצבת, התקליטן ואחרים ובסופו של דבר היא צריכה להיות ניגון אחד שמתואם בין כל הצדדים בהרמוניה מושלמת. אבל הכנות לחתונה מתחילות עם בחירת הלוקיישן בו היא תהיה, עם בחירת האולם או גן האירועים בו יתקבצו המוזמנים לאירוע.