background preloader

Portale wnętrzarskie

Facebook Twitter

Sztuka Wnętrza - Strona Główna. Portale wnętrzarskie - e-mieszkanie.pl. Drodzy użytkownicy W związku z modernizacją, jakiej poddane zostały portale należące do Grupy e-budownictwo.pl, dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasi użytkownicy zyskali nowe udogodnienia.

Portale wnętrzarskie - e-mieszkanie.pl

Jednym z… 5 statuetek dla Grupy e-budownictwo.pl Portale e-mieszkanie.pl i forumbudowlane.pl zostały laureatami II edycji ogólnopolskiego konkursu Polski Internet. Trzy statuetki otrzymał portal e-mieszkanie.pl za najlepszą stronę… Wasz ranking portali o tematyce wnętrzarskiej - wzornictwo przemysłowe/meble/design/architektura - 473544. Szanowny Panie Jakubie, Oczywiście, nie można się całkowicie wyzbyć tego typu praktyk, lecz moje pytanie było skierowane do osób, które korzystają z takich portali i chcą podzielić się opinią na ten temat.

Wasz ranking portali o tematyce wnętrzarskiej - wzornictwo przemysłowe/meble/design/architektura - 473544

Nie podejrzewajmy każdego, że coś promuje i z czegoś żyje, bo popadniemy w swego rodzaju paranoję. Przynajmniej nie było to moim celem zakładając grupę, aby każdy coś promował. Jest oczywiście możliwość przybliżenia ciekawych produktów czy usług, ale bez nachalnej promocji.