background preloader

Ticība

Facebook Twitter

Mindfulness. Mindfulness (Pali: sati,[1] Sanskrit: smṛti; also translated as awareness) is a spiritual or psychological faculty (indriya) that, according to the teaching of the Buddha, is of great importance in the path of enlightenment.

Mindfulness

It is one of the seven factors of enlightenment. "Correct" or "right" mindfulness (Pali: sammā-sati, Sanskrit samyak-smṛti) is the seventh element of the noble eightfold path. File:Rabbi Amar and Rabbi Metzger (29).JPG. File:William Blake - Sconfitta - Frontispiece to The Song of Los.jpg. Pilota memuāri. - Komentāri. Jjeettee - MemlingJudgmentCentre.jpg (JPEG attēls, 843x1200 pikseļi) - Mērogots (53. Guardia Sanframondi. Guardia Sanframondi is a town and comune in the Province of Benevento, Campania region, Italy.

Guardia Sanframondi

It is best known for the penitential rite held every seven years. Geography[edit] The town is dominated by a medieval castle. Most of the old section of town is accessible only by foot along stepped streets. Much of the old town is vacant, as citizens prefer the new homes and shops that ring the old town, because they are accessible by automobile. Vilks - - - - - - - - - - - - - Spēle. Sākums. GRĒKA SLIMĪBAS DZIEDINĀŠANA. Pirmkārt, lai taptu dziedināts, tev jāzina, ka esi slims; un, otrkārt, tev jāzina, ka Kristus dziedināšanas būtība ir grēku piedošana.

GRĒKA SLIMĪBAS DZIEDINĀŠANA

Apspriedīsim šīs divas atziņas, domājot par Bībelē aprakstītajām dziedināšanām. Svētie Raksti mums liecina par daudzām slimo dziedināšanām: tās veica senie pravieši, Kristus un Viņa apustuļi. Playing ghazals 24 hours. Haitian Vodou. Vodou altar during a celebration for Papa Guédé in Boston.

Haitian Vodou

This altar has offerings to three nations (nanchons) of loa: at top right are offerings to Rada spirits; at top left are those for the Petwo family; and those at bottom are for Guédé. Haitian Vodou[3] (/ˈvoʊduː/, French: [vodu], also written as Voodoo /ˈvuːduː/; Vodun,[4] or Vodoun[4] /ˈvoʊduːn/, etc.) is a syncretic religion practiced chiefly in Haiti and the Haitian diaspora. Practitioners are called "vodouists" (French: vodouisants [voduisɑ̃]) or "servants of the spirits" (Haitian Creole: sèvitè). Vodouists believe in a distant and unknowable creator god, Bondye (likely derived from the French language term Bon Dieu, or Good Lord).

KAS IR SEKTA UN KAS NAV. KLB Ķekavas baznīca.

KAS IR SEKTA UN KAS NAV

Konfesionāli luteriskā baznīca Latvijā kā reliģijpētniecisku pārdomu tēma. Reizēm manu prātu nodarbina āķīgs jautājums: kādēļ pat liela daļa Latvijas teoloģiski izglītotās sabiedrības, nemaz nerunājot par plašsaziņas līdzekļiem, neinteresējas par dažu reliģiju zinātnes terminu saturu, tajā pašā laikā turpinot tos lietot? Turklāt, runa nav par īpaši sarežģītām lietām un jēdzieniem. Manuprāt, to varētu un vajadzētu iemācīt teoloģisko mācību iestāžu pirmajos kursos, un ja tas netiktu darīts, mūsu laikos informācijas minimums atrodams dažu datorpeles klikšķu attālumā internetā. Tā patiesi ir mīkla. ORTODOKSIJA UN PARADOKSS. Jaira meitiņas augšāmcelšana, Rembrants, Den Kongenlige Kobberstiksamling.

ORTODOKSIJA UN PARADOKSS

Vārdi „dogma”, „doktrīna”, „ortodoksija” jau ilgu laiku cilvēkiem nesaistās ne ar ko labu. Tas šķiet kaut kas veclaicīgs, tumsonīgs un kokains. Pat ja šādam uzskatam atsevišķos gadījumos varētu būt iemesls, es tomēr vēlos norādīt, ka ne stīvums, ne garlaicīgums, ne antiintelektuālums neizriet ne no Bībelē pamatotas kristīgas dogmatikas, ne no ortodoksijas, kas šo dogmatiku jeb mācību uztur un praktizē.

Golgāta, Vilnis Heinrihsons.

Devianti

Rīgas Kristus evaņģēliski luteriskā draudze - Dievkalpojumu kārtība. File:SpanishLeftistsShootStatueOfChrist.jpg. ¼ Satori. Augustīns: Atzīšanās. Kas notiek dvēselē, ka tā vairāk priecājas par mīļām lietām, kuras atradusi vai saņēmusi atpakaļ, nekā par tām, kuras tai bijušas vienmēr?

¼ Satori. Augustīns: Atzīšanās

Par to liecina daudz kas, daudz būs liecinieku, kas teiks: “Jā, tā tas ir.” Virspavēlnieks svin uzvaru, bet viņš nebūtu uzvarējis, ja nebūtu cīnījies, un, jo lielākas briesmas ir bijušas kaujā, jo lielāks ir uzvaras prieks. Vētra svaida kuģotājus, un kuģim draud bojāeja, visi nobālējuši gaida nāvi, bet debesis un jūra norimst, un visi līksmo jo vairāk, jo vairāk bija baidījušies. Mīļš cilvēks ir slims, un viņa pulss vēsta ko nelāgu; visi, kuri vēlas viņa izveseļošanos, sirdī sirgst kopā ar viņu; viņam kļūst labāk, un, lai gan viņam staigājot vēl trūkst agrākā spēka, visus pārņēmis tāds prieks, kāda nebija, kad viņš vēl staigāja vesels un stiprs. Ne vien negaidītas un negribētas, bet arī paša izvēlētas un iecerētas grūtības ļauj cilvēkam piedzīvot baudu. Al-Haqq. See also[edit] External links[edit]

Al-Haqq

Mitoloģija

Nepazust tulkojumā. Intervija ar bijušo LELB diakoni Mariku Vidiņu. Decembra vidū tiks atvērts pirmais 19. gadsimta dāņu filozofa Sērena Kirkegora tulkojums latviešu valodā – viņa grāmata "Bailes un trīsas".

Nepazust tulkojumā. Intervija ar bijušo LELB diakoni Mariku Vidiņu

Grāmatu izdod valodu centrs "Ad verbum", kura direktore un ir Marika Vidiņa. "Kirkegors nāk līdzi no mana teoloģijas studiju laika un ir man ļoti mīļš", Marika Vidiņa atbild, vaicāta, kādēļ Kirkegors un kādēļ valodu centrs, kurš ikdienā darbojas ar tehnisko tulkošanu, uzņēmies izdot latviešu valodā viņa grāmatu. "Tā doma nāca lēnām un ilgus gadus. File:The Deserter.jpg.

Shevkal.jpeg — Wikimedia Commons. Foto: Spītējot salam, pareizticīgie iegremdējas Daugavas ūdenī. Neraugoties uz bargo salu, Rīgā šodien 11.novembra krastmalā iepretim Lielā Kristapa statujai vismaz 100 cilvēku iegremdējās Daugavā, lai atzīmētu ūdens iesvētīšanu Kunga Kristīšanas svētkos, novēroja aģentūru LETA.

Foto: Spītējot salam, pareizticīgie iegremdējas Daugavas ūdenī

Pirms ūdens iesvētīšanas pareizticīgo mācītāji kopā ar klātesošajiem kora pavadībā krievu un latviešu valodās skaitīja lūgšanas, bet īsi pirms cilvēku iegremdēšanās āliņģī mācītāji ūdenī iegremdēja krucifiksu. Pēc tam iegremdēšanos izmantoja dažāda vecuma vīrieši un sievietes, kuri, spītējot salam, stāvēja rindā un cits citu uzmundrināja. Varošākie iegremdēšanos veica vairākas reizes, bet ne tik drosmīgākiem pietika ar vienu reizi.