background preloader

Bring Me The Horizon

Facebook Twitter

Oliver Sykes (olobersyko) sur Twitter. BRING ME THE HORIZON: wywiad. Jakub Zajdel: Cześć Lee, dzięki za możliwość rozmowy i Twój czas. Wiem, że reszta zespołu udała się na siłownię poćwiczyć. Lee Malia: Nie ma problemu! Tak – pojechali się trochę rozruszać przed show i porozciągać. Często to robimy na trasie. Jakub Zajdel: Wczoraj graliście koncert w Krakowie. Lee Malia: Był to najlepszy koncert na tej trasie. Jakub Zajdel: Jutro gracie na Słowacji, czeka Was długa podróż i trochę wybojów (śmiech) Lee Malia: Tak (śmiech) ale cóż – taka jest trasa, raz mknie się autostradą a raz jeździ po różnej jakości drogach. Jakub Zajdel: Macie w planach koncertowych również europejskie festiwale jak Rock am Ring czy Rock im Park w Niemczech. Lee Malia: Bardzo lubimy koncertować gdzie tylko możemy; zarówno w klubie jak i na festiwalach.

Jakub Zajdel: Graliście już w wielu miejscach na Świecie; jaka była najbardziej niesamowita lokalizacja, w jakiej występowaliście? Lee Malia: Hmmm…dobre pytanie. Jakub Zajdel: Jak przebiegał proces nagrywania z producentem Terry’m Date’m? BRING ME THE HORIZON. Bring Me The Horizon Poland. Bring me the horizon. Bring Me the Horizon. Bring Me the Horizon – brytyjski zespół wykonujący metalcore (we wczesnej działalności deathcore) utworzony w Sheffield. Historia[edytuj | edytuj kod] This is What the Edge of Your Seat Was Made For[edytuj | edytuj kod] Zadebiutowali w październiku 2004 roku EP-ką This Is What the Edge of Your Seat Was Made For wydaną w Thirty Days of Night Records, zaś rok później przez Visible Noise.

Płyta zawiera 4 piosenki, do utworu "Traitors Never Play Hangman" został nagrany pierwszy teledysk w historii grupy. Count Your Blessings[edytuj | edytuj kod] Pierwszy album studyjny Count Your Blessings został wydany 30 października 2006 roku w Wielkiej Brytanii oraz 14 sierpnia w Stanach Zjednoczonych. Po wydaniu krążka zespół koncertował z takimi zespołami jak Lostprophets, The Haunted, Killswitch Engage. Oli Sykes (2006) Matt Kean (2006) Suicide Season[edytuj | edytuj kod] Na początku 2008 roku zespół zaczął pracę nad nowym materiałem. Zmiana składu[edytuj | edytuj kod] Sempiternal[edytuj | edytuj kod] Albumy.