background preloader

Mobile

Facebook Twitter

Phone Size - Phone size comparison made easy! Cases, Screen Protectors, Covers, Shields, Skins, Invisible Shield. همراه اول - سیم کارت اعتباری. تاثیر یارانه ها بر روی قبوض تلفن همراه چگونه است ؟ 1.

همراه اول - سیم کارت اعتباری

عرضه سیم کارت اعتباری با 56 درصد تخفیف به قیمت 228،000 ريال 2. بسته های رویایی (GPRS) :هزینه های نزدیک به رایگان برای اینترنت همراه اول 3. بسته های پیام جند رسانه ای : ارسال MMS با تخفیف 70درصد فقط 30 تومان و افزایش ظرفیت تا 300 کیلوبایت 4. Ariamobile.Net. بیرموبایل. مجموعه نرم افزار های مرورگر برای گوشی های s60v5 - انجمن کوکو. نرم افزار نوکیا s60v5. نرم افزار قدرتمند Phone Pilot v2.52.1390 یک نرم افزار کارآمد در مدیریت تمس ها و به طور کل مکالمه می باشد که می توانید از سایت یک موبایل هم اکنون دریاف نمایید.این نرم افزار برای گوشی های سیمبین سری 60 ورژن 3 و 5 ارائه شده است و بررخی از ویژگی های نرم افزار شامل موارد زیر می باشد.- پاسخ تماس با منشی تلفنی - فرستادن بوق اشغال بودن تلفن - ریجکت کردن تماس با اس.ام.اس - دایورت کردن تماس - ضبط مکالمات با یا بدون BEEPS - پاسخ دادن با منشی تلفنی و ضبط صدا.

نرم افزار نوکیا s60v5

Android market-persian. Ir-tci.org. Phone Arena - Phone News, Reviews and Specs. Androidyha. در بازی زیبای Wind-Up Knight 2 باید به شوالیه کوچک بازی کمک کنید تا به هدف خود برسد.

Androidyha

شما باید از موانع موجود در سر راهتان عبور کنید و موجودات... Flightradar24 Pro تمامی ترافیک هوایی را به صورت واقعی و لحظه به لحظه در سرتاسر جهان به شما نشان می دهد. برنامه فوق یک ردگیر پرواز است که امکان مشاهده... بازی Carp Fishing Simulator یک شبیه ساز ماهیگیری می باشد. در این بازی شما یاد می گیرید که چگونه ماهی های مختلف را صید کنید. GSMAria. Ir-tci. Mobilestan. Goshishop. GSM. GSMarena. Android mobile.ir.