background preloader

Клітина

Facebook Twitter

Мультимедійна презентація " Історія вивчення клітини". Будова клітини [Nucleus Medical Media] Що таке ген [Stated Clearly] Клітина людини. Ядро клітини. Ядро еукаріотичної клітини. Будова ядра. Клітина. Тести Біологія. Урок з біології для 10 класу на тему "Цитоплазма, цитозоль, цитоскелет. Мембранні та немембранні органели, включен" Цитоплазма, цитозоль, цитоскелет.

Урок з біології для 10 класу на тему "Цитоплазма, цитозоль, цитоскелет. Мембранні та немембранні органели, включен"

Мембранні та не мембранні органели, включення Дмитро Музика, учитель біології та екології Михайлюцької ЗОШ І – ІІІ ступенів Цільова група: учні 10 класу. Конспект уроку : " Клітина- одиниця живого" Тема :Клітина — одиниця живого.

Конспект уроку : " Клітина- одиниця живого"

Мета: Сформувати в учнів поняття про клітинну будову організмів; клітину як структурну одиницю живого; познайомити з особливостями зовнішньої будови рослинних клітин, історією і методами вивчення клітин, із будовою збільшувальних приладів і правилами роботи з ними; формувати уміння і навички роботи з лабораторним обладнанням; на матеріалі уроку сформувати в учнів світоглядні висновки про пізнаваність органічного світу, будову живих організмів, про єдність організації живих організмів — представників різних царств. Основні поняття і терміни: Мікроскоп, лупа, клітина, оболонка, ядро , органоїд, вакуоля, пластиди .

Обладнання: лупи, мікроскопи, шматочки м'якоті кавуна, томата, яблук, готові мікропрепарати рослинних тканин; таблиці «Будова рослинної клітини», «Збільшувальні прилади», картини, листівки, фотографії, таблиці із зображенням клітин і тканин різних організмів, перших збільшувальних приладів, презентація «Будова рослинної клітини». 3. 5.