background preloader

Business English

Facebook Twitter

English Pronunciation Lesson. Learn Business English with Lessons, Quizzes, Podcasts and PDFs. Welcome to Business English Pod – one of the world’s most popular providers of mobile-friendly Business English lessons since 2006.

Learn Business English with Lessons, Quizzes, Podcasts and PDFs

We help people learn the English you need to communicate at work and in business. We have over 400 MP3 and video Business English lessons covering essential Business English for meetings, presentations, telephoning, negotiations, travel, socializing and lots more. You can make real progress with your language skills using our lessons and the PDF study notes and online activities available to members. Sign up for a free trial and start learning today! About Business English Pod Since 2006, we have been a leading provider of mobile-friendly learning resources for Business English with over 50 million lessons downloaded. Anglokids - Anglokids a ajouté une photo. How to introduce yourself & other people. The History of the Holidays: History of Easter (The History Channel)

Ethics in business

Tax fraud - Tłumaczenie po polsku. Dodatkowe przykłady dopasowywane są do haseł w zautomatyzowany sposób - nie gwarantujemy ich poprawności.

tax fraud - Tłumaczenie po polsku

Tłumaczenia dodatkowych przykładów zdań również generowane są przez automatyczny moduł i nie są weryfikowane przez naszych lektorów. So where is this "tax fraud" you are talking about? Tak gdzie to jest "oszustwo podatkowe" rozmawiasz? We generally worked the top guys because they involved the biggest tax fraud. Ogólnie rozwiązaliśmy głównych facetów ponieważ objęli największe oszustwo podatkowe. "The government had declared war against tax fraud," she said. "Rząd wypowiedział wojnę przeciwko oszustwu podatkowemu" powiedziała. The service investigated 3,718 Americans for criminal tax fraud in 1997. Służba sprawdziła 3,718 Amerykanów za przestępcze oszustwo podatkowe w 1997. "And there will be no criminal charges for tax fraud. " "I nie będzie żadnych zarzutów za oszustwo podatkowe. " How much have they invested on cap and tax fraud?

Jak dużo zainwestowali na czapce i oszustwie podatkowym? On the Trail of Fairtrade Cotton. ADVANCED (CAE) 1.7 Work Life Balance by ESL prezi on Prezi. BEP21BPOD. Download Free Business English Lessons. 5 najlepszych stron do nauki Business English. W moim poprzednim wpisie podzieliłam się z Wami listą najlepszych według mnie stron do samodzielnej nauki języka angielskiego.

5 najlepszych stron do nauki Business English

Tym razem przyszedł czas na podobne zestawienie, tyle że pokazujące strony ułatwiające szlifowanie Business English. O ile w przypadku tej pierwszej listy wybór w sieci jest naprawdę bardzo duży, tak jeśli chodzi o strony przeznaczone do nauki języka biznesowego, sprawa nie jest już taka prosta. Z reguły nie jestem fanką uczenia Business English tylko na podstawie artykułów z prasy o tematyce biznesowej w stylu The Economist czy Financial Times.

W praktyce niewiele uczniów ma z takimi gazetami regularną styczność, a artykuły tam występujące są dość skomplikowane pod względem językowym lub często po prostu…nudne. Odnoszę takie wrażenie przede wszystkim jeśli chodzi o gazetę The Economist – artykuły które można tam znaleźć najczęściej wymagają pracochłonnej „obróbki” przed pokazaniem ich słuchaczom na zajęciach. Play this quiz now! Gotowa lekcja: Cultural differences (POZIOM: B2) Dziś chciałabym podzielić się z Wami kolejną gotową lekcją.

Gotowa lekcja: Cultural differences (POZIOM: B2)

Tym razem przygotowałam ją głównie z myślą o tych z Was, którzy uczą klientów korporacyjnych. Lekcja zawiera m.in. filmik wydawnictwa Oxford Publishing dołączony do podręcznika Business Result: Intermediate, ale dostępny również na YouTube. Ze względu na słownictwo materiały przeznaczone są dla słuchaczy na poziomie B2 i wyżej (dlatego nie należy sugerować się poziomem intermediate, który wyświetla się na początku filmiku).

Lekcję tą przeprowadziłam już wielokrotnie w grupach, jak i ze słuchaczami indywidualnymi i mogę śmiało powiedzieć, że jeszcze nigdy mnie nie zawiodła:) Temat różnić kulturowych w biznesie jest na prawdę ciekawy i pobudzający do dyskusji. Sprawdza się doskonale szczególnie w firmach, gdzie praca w międzynarodowym środowisku jest na porządku dziennym. Na interaktywnym obrazku znajdziecie potrzebne materiały video, a poniżej handouty dla słuchacza oraz lektora z odpowiedziami do ćwiczeń oraz moimi komentarzami. Gotowa lekcja: What makes people happy at work? Poziom B1/B2+ Lekcja „What makes people happy at work?”

Gotowa lekcja: What makes people happy at work? Poziom B1/B2+

, którą dzisiaj się z Wami dzielę sprawdzi się zarówno w grupach, jak i podczas zajęć indywidualnych General i Business English. Przeznaczona jest przede wszystkim dla dorosłych słuchaczy na poziomie Intermediate oraz Upper-Intermediate i powinna zająć pełne 90 minut lekcji. Temat zajęć jest bardzo uniwersalny i generalnie myślę, że większość pracujących osób jest w stanie w jakiś sposób się do niego odnieść. Ćwiczenia nastawione są jak zawsze głównie na komunikację, a cała lekcja podzielona jest na kilka części, gdzie w każdej z nich ćwiczone są inne umiejętności językowe.

Na koniec jest również krótka powtórka nowego słownictwa, która moim zdaniem powinna być istotnym elementem każdych zajęć. Poniżej znajdują się opracowane materiały w formacie pdf, oddzielne dla ucznia i lektora oraz link do filmiku. 7597 phrasal verbs related to money. Money ćwiczenia. Public speaking.