background preloader

Julka Wróblewska

Facebook Twitter

Zadebiutowała rolą Michaliny, w komedii romantycznej Ryszarda Zatorskiego, Tylko mnie kochaj, u boku Macieja Zakościelnego, Agnieszki Dygant i Agnieszki Grochowskiej. Rola w filmie przyniosła jej natychmiastową popularność.

Następnie pojawiła się w takich serialach, jak: Magda M., Rodzina zastępcza, Determinator oraz Naznaczony. Od 2007 wciela się w postać Zosi, w polskim serialu M jak miłość. Julka Wróblewska. Julka Wróblewska. Julka Wróblewska na sesji zdjęciowej ze swoim psem. Julka Wróblewska po skończeniu blogu o jedzeniu. Julka Wróblewska, gdy miała 7 lat. Julka Wróblewska zaprasza na 4 odcinek Celebrity Splash! Julia Wróblewska z "Tylko mnie kochaj"! Jak wygląda jej pokój i co lubi gotować? JULKA WROBLEWSKA STRACH w Celebrity Splash. Taniec z Gwiazdami - Julia Wróblewska & Jan Kliment - Jive. Julia Wróblewska. Julia Magdalena Wróblewska (ur. 18 października 1998 w Warszawie) – polska aktorka młodzieżowa.

Julia Wróblewska

Biografia[edytuj] Na dużym ekranie ponownie pojawiła się pod koniec 2011, w świątecznej produkcji Listy do M. oraz gościnnie w Och, Karol 2. Security Check Required. Julia Wróblewska - Pomponik.pl - aktorka dziecięca - Wróblewska Julia. Julia Wróblewska. Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula)