background preloader

Marketing

Facebook Twitter

שלטי חוצות יצירתיים. עושים תקשורת. PCCI 2008ל"ניב םולש הנחמ "ריעצ קוד" תורחת"ביבא קוד" לביטספ3/4/2008 תנשל םיטרס תורחתלארשי תנידמל 60 -הדע תודובע תשגה2008 ילוי בושןויע םוי דעומ יוניש-ל א"ת קטמניסב ינש15/7/2008.

עושים תקשורת

אתר מגמות טכנולוגיות תקשורת - מאגר מאמרים בפרסום. פרסום בפייסבוק למתחילים ומתקדמים – המדריך היחיד שאי פעם תצטרכו. אחרי תקופה ארוכה שלא פורסמו כאן פוסטים, מגיע פיצוי אמיתי – המדריך המקיף ביותר שנכתב באינטרנט על פרסום ממומן בפייסבוק מבית היוצר של חברת לינקשייק.

פרסום בפייסבוק למתחילים ומתקדמים – המדריך היחיד שאי פעם תצטרכו

אז רק כדי לשתף אתכם קצת על מה שהתרחש מאחורי הקלעים בתהליך הפקת הפוסט. לאחרונה פניתי לשי משען, מנכ"ל חברת לינקשייק, בבקשה לכתוב עבור הקהילה את הפוסט המקיף ביותר שאפשר בנושא פרסום ממומן בפייסבוק. הדרישות שלי היו פשוטות: כמה שיותר מקיף, כמה שיותר סודות והכי חשוב – כמה שיותר דוגמאות מהשטח. בשבועות האחרונים התנהל בינינו פינגפונג במיילים שמטרתו להבטיח את הפוסט הכי איכותי שיענה על דרישות אלו ואני שמח סוף סוף לפרסם את התוצאה. כולנו זוכרים את המדריך המעולה שבזמנו דוד כהן כתב על שיווק אתרים בפייסבוק, אך נושא הפרסום הממומן הוזכר שם בכלליות משום שהמטרה הייתה להציג את מגוון האפשרויות. אם אתם חושבים שהמדריך יכול להועיל לחברים וקולגות שעוסקים בתחום, נשמח אם תשתפו אותו בכל דרך אפשרית. עולם - מה מסתתר מאחורי הלוגו? ראיתם את הלוגואים המפורסמים האלה אינספור פעמים על מודעות וגם במרכולים, אבל יש בהם יותר משנראה לעין.

עולם - מה מסתתר מאחורי הלוגו?

אם תסתכלו מקרוב, תגלו שבלוגואים המוכרים יש תמונות ומסרים סמויים. ראו את העיצובים המקוריים, המשתמשים ברווחים הלבנים ובאשליות אופטיות כדי להציג מסרים סמויים. פדקס (FedEx) הלוגו נראה מאוד פשוט, אבל אם מסתכלים ברווח הלבן שבין ה-E ל-X, מגלים שהוא מורכב ממה שחשבנו. אתם רואים את החץ? טוסטיטוס (Tostitos) הצ'יפס הזהה מאוד פופולארי בארה"ב, אבל רוב הסיכויים שגם הצרכנים הכבדים לא שמו לב לתמונת החגיגה המוחבאת באותיות.

השלב הבא בעולם הפרסום - מיצגי ענק! Mindscapes. Blog.hubspot.com/Portals/249/docs/ebooks/the_essential_guide_to_internet_marketing.pdf. Blogging Innovation » Connecting with Gen Y. I’m permanently wired as Gen B; and CEO for some thousands of Gen Y.

Blogging Innovation » Connecting with Gen Y

I’m interested in the literature of both. Call it GenLit. TGI Global, interactive solutions for the hospitality industry, published this article about reaching out to Gen Y. This up and coming generation has some serious spending power, and are in many ways more willing to spend than Gen B. We have different values (work to live vs don’t live to work), are more demanding (loyalty is won moment by moment) and are more connected than anyone. 1.

Gen Y is not attracted by the ‘proper’ message. 2. A moment’s attention isn’t enough. 2011-College-Graduates-Jobs.png (951×3741) פיצוחי הוכמן: האם בנק יכול להיות אמין? היו עוקפים בקלות את הבנקים.

פיצוחי הוכמן: האם בנק יכול להיות אמין?

ואכן, בנקים מתמודדים עם מציאות לא פשוטה בה היחס הבסיסי של הלקוח למותג היא בד"כ חוסר אמון ובכלל מחסור ברגשות חיוביים כלפי הגוף הזה שבעיקר לוקח ממך. אבל למה בעצם אף בנק לא התמודד עם הבעיה המרכזית הזו? למה אף בנק לא הכריז שהוא הבנק הכי אמין? מי שאולי הכי קרוב הוא לאומי שטוען שהוא "איתך". גם מרכנתיל באיזור מאחר והוא "לאנשים ששונאים בנקים", למרות שלא ממש ברור כיצד הוא שונה מהם. היחיד שיכול לטעון לאמינות הוא מותג בנקאות חדש ללא תפישות קודמות וניסיון קודם אך במערכת בנקאות כה ריכוזית כמו בישראל זה לא יקרה.בארה"ב דווקא כן.ולכן החליט בנק שהושק בשלהי המשבר הפיננסי לקרוא לעצמו בשם שמיד מרמז על ערכיו - Ally Bank, או בנק שותף ובעל ברית. Untitled. ONE BIG REASON FACEBOOK WON'T KILL GOOGLE: Facebook Ads Become Irrelevant After Just A Few Days. מאמר המסביר כיצד לשתול רעיונות במוחם של אחרים. אם אי-פעם שוכנעת על ידי איש מכירות שאתה באמת רוצה מוצר, הלכת על משהו באופן אינטנסיבי, או שעשית בחירות שלא ממש אופייניות לך, דע ששתלו לך את הרעיון במוח.

מאמר המסביר כיצד לשתול רעיונות במוחם של אחרים

אז איך באמת עושים את זה? לפני שנתחיל להסביר, ראוי לציין ששתילת רעיון במוח של מישהו מבלי שהוא ידע זה סוג של מניפולציה. אנחנו לא כאן כדי לשפוט אותך, אבל זה מסוג הדברים שרוב האנשים מחשיבים אותו למשהו רע. אז כנראה שאתה בעצם לא צריך לעשות שום דבר ממה שאתה קורא כאן. במקום זה, תשתמש במידע זה כדי להשאיר את חושיך מחודדים. אם יצא לך לראות את הסרט 'התחלה', אתה עשוי לחשוב ששתילת רעיון במוחו של מישהו זה משהו שקשה לעשות. פסיכולוגיה הפוכה באמת עובדת. אם אתה מתכוון להשתמש בפסיכולוגיה הפוכה לטובתך, עליך להיות עדין. אף פעם אל תדבר על הרעיון - תמיד תדבר מסביב. נניח שאתה מנסה לגרום לחבר שלך להתחיל לאכול אוכל בריא. כדי לעשות זאת, עלייך להיות מאוד מאוד חכם ועדין, אחרת זה יהיה מובן מאליו. הקשר בין צבעים לשיווק - מרתק. Print Article: 9 new rules for YouTube marketing. YouTube has changed dramatically over the last five years, and the rules of video marketing are now radically different too.

Print Article: 9 new rules for YouTube marketing

In early 2006, anyone in the field was trying to create viral videos. But, Google Insights for Search shows that web search interest in the term "viral videos" peaked in March 2006 and is currently just 40 percent of what it was back then. AdFreak: Apple Get a Mac: The Complete Campaign.

Rules for beating Google at SEO. Some people believe Google has 200 rules for ranking websites.

Rules for beating Google at SEO

If you knew all of them you would be No. 1 for any search term you wanted, and you'd get rich really fast and buy an island somewhere and retire. We'd all like that, so over the last few months, members of the LinkedIn discussion group, SearchEngineLand, have been working to compile this "Magic 200 List. " So far they're up to Rule 300, but there are duplicates, and a few silly ones (some of us doubt if Google really cares who you vote for), so here are the best 173. I've split the list into a positive and a negative group. Positive factors will improve your rank, while negative factors will decrease it (or get your site blacklisted). Stay informed. Blogging Innovation » Danger of Focus Groups. The Zoomerang Sample Market Research Support Center - Sample & Survey Resources. Sample Size Calculator Calculating the ideal sample size is more than just estimating the number of surveys to send.

The Zoomerang Sample Market Research Support Center - Sample & Survey Resources

It begins with determining the size of your target population and the level of accuracy you expect from your results. Just follow the instructions below to get started - it's easy! פרסומות ייחודיות. The Invisible Gorilla: And Other Ways Our Intuitions Deceive Us. Demonstrations, videos from our research, videos of us speaking, etc.

The Invisible Gorilla: And Other Ways Our Intuitions Deceive Us

Dan's YouTube Channel includes most of these videos as well as favorites from around the web that are related to or mentioned in our book. You can view more videos on his personal website The original selective attention task This video is the one that started our collaboration and inspired the book. You can read more about it here. מקאן אריקסון מקספוט – מגזין שיווק בעידן 3.0 - גליון אוגוסט 2010 - השראה 3.0. השראה 3.0 מה השווי האמיתי של Like בפייסבוק? עבור חברת טויוטה הוא שווה 5$ בעבור הצרכנים הוא כנראה יהיה שווה הרבה יותר. חברת טויוטה באוסטרליה החליטה לעשות שימוש ברשת החברתית ולהעניק הנחות לכל מי שירכוש את הג'יפ החדש שלה, כאשר את גובה ההנחה נקבע ע"י הגולשים כל מי שיעשה Like לעמוד המותג יעלה את גובה ההנחה לכל שאר הרוכשים ב-5$ נוספים.

על מנת לעודד אנשים לקחת חלק פעיל בקמפיין, טויוטה מפרסמת מד המאפשר לצרכנים לראות את גובה ההנחה בכל זמן נתון. כאשר המד עובר רף מסוים, מוסיפה טויוטה אבזור נוסף לג'יפ. The Three C’s of Social Content: Consumption, Curation, Creation. The Work of Byron Katie. Www.thework.com/downloads/intl/JYN_Worksheet_Ivrit.pdf.