background preloader

Funny

Facebook Twitter

Tubalr. בדיחות קצרות על נישואים. תמונה: Salvatore Vuono גברים לא מבינים נשים בשני מצבים בלבד - לפני החתונה ואחרי החתונה.

בדיחות קצרות על נישואים

אני ובעלי התגרשנו מטעמי דת. הוא חשב שהוא אלוהים ואני לא. נישואים הם כמו שירותים ציבוריים. כל מי שבחוץ מת להיכנס פנימה וכל מי שבפנים כבר רוצה לצאת. לא סתם קוראים להוריקנים על שמות של נשים. גבר הולך למכשף לבקש ממנו להסיר קללה הרובצת עליו כבר 40 שנה. גבר כותב בגוגל "איך לנצח אישה בויכוח" גוגל עונה "אירעה שגיאה במערכת - קריסת שרתים".

גבר הולך לפסיכולוג ואומר לו : "ד"ר, אישתי לא נאמנה לי. 2 נשים נפגשות במסיבת קוקטייל. גבר הולך לרב. ************* נשים הן כמו טלפון, הן אוהבות שמחזיקים אותן ושמדברים אליהן, אבל תלחץ על הכפתור הלא נכון ומייד תתנתק. ההבדל בין להשלים ולגמור: כשאתה מתחתן עם הנכונה, אתה מושלם. גבר הולך ליועץ נישואים, הוא אומר לו "כשרק התחתנו היו לי חיים יפים. גבר מספר לחבריו "כשאישתי מתעצבנת, היא צורחת עלי, על הילדים ואפילו על הרוטוויילר שלנו, ואף אחד לא מעיז לצייץ! " יש 3 סוגים של גברים בעולם: הרווקים - שגורמים לדברים לקרות. אישה אומרת לשופט "אני רוצה להתגרש מבעלי". תרגום מאנגלית - מילה תרגומים. מונולוג של גבר שלא מבין נשים. ערב אחד, חזרתי מאוחר מהעבודה וישר עליתי לחדר השינה, שמחתי שאשתי המתינה לי ערה.

מונולוג של גבר שלא מבין נשים

קצת אחרי שהעניינים התחילו להתחמם היא עצרה אותי ואמרה: "מתוק שלי, לא בא לי! אני רק רוצה שתחזיק אותי בין זרועותייך... " "מה??? " נדהמתי, איך היא מעיזה? אז היא התחילה להסביר לי במילים שמפחידות כל גבר "אתה פשוט לא מספיק מחובר לצרכים הרגשיים שלי כאישה כדי שאספק את הצרכים הפיזיים שלך כגבר" השתתקתי והסתכלתי עליה בהלם מוחלט כשהיא המשיכה להגיד "למה אתה לא יכול לאהוב אותי בגלל מי שאני ולא בגלל הביצועים שלי במיטה?

" מהר מאוד הבנתי שסקס לא יהיה הלילה, אז הלכתי לישון. יצאנו לארוחת בוקר מפנקת על חוף הים ואז הלכנו לחנות בגדים גדולה ויוקרתית; נגררתי אחריה בין כל מחלקות ההלבשה בזמן שהיא מדדה הופעה אלגנטית, הופעה ליום-יום, הופעה לאירועים מיוחדים והופעה לים. אני אומר לכם, היא הייתה בכזו התרגשות שחשבתי שהיא על סף סיפוק מיני. היא הסתכלה עליי בעיניים נוצצות, כשידיה עמוסות כל טוב ואמרה "זה הכול, אהובי, בוא נלך לקופות". ככה מפרסמים קונדומים! The other meaning. למה גברים מתים לפני נשים? "למה גברים מתים לפני נשים?

למה גברים מתים לפני נשים?

" זוהי שאלה אשר ממתינה למענה כבר מאות שנים. מיטב המוחות יצאו לחקור את הנושא וחזרו עם ממצאים... אם אתה מרים אישה ושם אותה על כסא גבוה כדי לנסות להגן עליה מפני עכברים... אתה שוביניסט גברי. אם אתה מוותר על יציאה לפאב כדי לעזור בעבודות הבית... אם אתה עובד קשה מדי... הגדרות מצחיקות על מוסד הנישואים. רק מי שנמצא בתוך מוסד הנישואים או יצא ממנו, יכול להרשות לעצמו לצחוק עליו, ולא בהכרח כי הוא מזלזל או לא מאמין בו, אלא דווקא כי הוא מבין שצחוק בריא לחיים ועוד יותר מזה, למערכת היחסים.

הגדרות מצחיקות על מוסד הנישואים

הומור פשוט עוזר לשים דברים בפרופרוציה - אז כשאתם קוראים את השורות הבאות, אל תיקחו ללב, תיקחו לריאות! הגדרה דתית מוסד הנישואים מושתת על טקס דתי שמטרתו ליצור צלוב אחד נוסף ובתולה אחת פחות. הגדרה משפטית פסק דין שבו הנידון למאסר עולם משתחרר רק בגין התנהגות לא טובה. הגדרה מחיי היום יום אף אשה לא קיבלה את מה שציפתה - ואף גבר לא ציפה למה שקיבל. הגדרה מתמטית סיכום של בלבולי מוח + הפחתה בחופש + הכפלת האחריות וחלוקת הטובין = משוואה לא שוויונית. הגדרה צבאית זוהי המלחמה היחידה שבה ישנים עם האויב. הגדרה פילוסופית מוסד הנישואים נועד לפתור בעיות בזוגיות שמעולם לא היו מתעוררות במוסד הרווקות. הגדרה ביולוגית דרכו של הטבע למנוע מאיתנו לריב עם אנשים זרים. ועתה סיכום של לפני ואחרי... לפני: פעמיים בלילה אחרי: פעמיים בחודש לפני: את עוצרת את נשמתי אחרי: את חונקת אותי. בעל הבית השתגע. פספוסים מהליגה האוסטרלית.

תמונות מצחיקות, איך באמת מסתיימות אגדות הילדים. ההבדל בין המוח של הגברים ... - Flix Video. התראה על תוכן בלתי ראוי בסמנך את הסרטון, הנך בוחר להתריע על הצגתו של תוכן בלתי ראוי בו.

ההבדל בין המוח של הגברים ... - Flix Video

אנא סמן מהי הסיבה שלדעתך תוכן הסרטון הינו בלתי ראוי, מתוך הרשימה הבאה: בחר סיבה להתראה: מערכת האתר תעשה כמיטב יכולתה לבחון כל פניה בתוך 48 שעות מקבלתה ולפעול להסרת הסרטון במידה שיתברר לה כי הסרטון מכיל תוכן לא ראוי. במידה ואתה בעל הזכויות החוקיות של הסרטון הנ"ל והוא הועלה ללא הסכמתך, כנס לקישור ומלא אחר ההוראות. במידה ונפגעה פרטיותך מתוך הסרטון הנ"ל, כנס לקישור ומלא אחר ההוראות. * שים לב: בכל מקרה שיוסר תוכן בהתאם לפנייתך,תהיה תפוז רשאית ליידע את מי שהעלה את הסרטון לאתר בדבר הסרת הסרטון ולמסור לו את פרטיו של מי שביקש את הסרת הסרטון.