background preloader

Funny

Facebook Twitter

Tubalr. בדיחות קצרות על נישואים. תמונה: Salvatore Vuono גברים לא מבינים נשים בשני מצבים בלבד - לפני החתונה ואחרי החתונה.

בדיחות קצרות על נישואים

אני ובעלי התגרשנו מטעמי דת. הוא חשב שהוא אלוהים ואני לא. נישואים הם כמו שירותים ציבוריים. כל מי שבחוץ מת להיכנס פנימה וכל מי שבפנים כבר רוצה לצאת. לא סתם קוראים להוריקנים על שמות של נשים. גבר הולך למכשף לבקש ממנו להסיר קללה הרובצת עליו כבר 40 שנה. גבר כותב בגוגל "איך לנצח אישה בויכוח" גוגל עונה "אירעה שגיאה במערכת - קריסת שרתים".

גבר הולך לפסיכולוג ואומר לו : "ד"ר, אישתי לא נאמנה לי. 2 נשים נפגשות במסיבת קוקטייל. גבר הולך לרב. ************* נשים הן כמו טלפון, הן אוהבות שמחזיקים אותן ושמדברים אליהן, אבל תלחץ על הכפתור הלא נכון ומייד תתנתק. ההבדל בין להשלים ולגמור: כשאתה מתחתן עם הנכונה, אתה מושלם. גבר הולך ליועץ נישואים, הוא אומר לו "כשרק התחתנו היו לי חיים יפים. גבר מספר לחבריו "כשאישתי מתעצבנת, היא צורחת עלי, על הילדים ואפילו על הרוטוויילר שלנו, ואף אחד לא מעיז לצייץ! " יש 3 סוגים של גברים בעולם: הרווקים - שגורמים לדברים לקרות. אישה אומרת לשופט "אני רוצה להתגרש מבעלי". תרגום מאנגלית - מילה תרגומים. מונולוג של גבר שלא מבין נשים. ככה מפרסמים קונדומים! The other meaning. למה גברים מתים לפני נשים? "למה גברים מתים לפני נשים?

למה גברים מתים לפני נשים?

" זוהי שאלה אשר ממתינה למענה כבר מאות שנים. מיטב המוחות יצאו לחקור את הנושא וחזרו עם ממצאים... אם אתה מרים אישה ושם אותה על כסא גבוה כדי לנסות להגן עליה מפני עכברים... אתה שוביניסט גברי. אם אתה מוותר על יציאה לפאב כדי לעזור בעבודות הבית... אם אתה עובד קשה מדי... אם אתה לא עובד מספיק... אם לה יש עבודה משעממת עם שכר נמוך... אם לך יש עבודה משעממת עם שכר נמוך... אם אתה מקבל קידום לפניה... אם היא מקבלת עבודה לפניך... אם אתה מזכיר לה כמה יפה היא נראית... אם אתה שותק....

אם אתה בוכה... אם לא... אם אתה מקבל החלטה מבלי להתייעץ איתה... אם היא מקבלת החלטה מבלי להתייעץ איתך... אם תבקש ממנה לעשות משהו שהיא לא נהנית ממנו... אם היא מבקשת ממך... אם אתה מעריך את גוף האישה ואת הבגדים התחתונים שהיא לובשת... אם לא... אם אתה אוהב שאישה מטפחת את עצמה ושומרת על הגיזרה... הגדרות מצחיקות על מוסד הנישואים. רק מי שנמצא בתוך מוסד הנישואים או יצא ממנו, יכול להרשות לעצמו לצחוק עליו, ולא בהכרח כי הוא מזלזל או לא מאמין בו, אלא דווקא כי הוא מבין שצחוק בריא לחיים ועוד יותר מזה, למערכת היחסים.

הגדרות מצחיקות על מוסד הנישואים

הומור פשוט עוזר לשים דברים בפרופרוציה - אז כשאתם קוראים את השורות הבאות, אל תיקחו ללב, תיקחו לריאות! הגדרה דתית מוסד הנישואים מושתת על טקס דתי שמטרתו ליצור צלוב אחד נוסף ובתולה אחת פחות. הגדרה משפטית פסק דין שבו הנידון למאסר עולם משתחרר רק בגין התנהגות לא טובה. הגדרה מחיי היום יום אף אשה לא קיבלה את מה שציפתה - ואף גבר לא ציפה למה שקיבל. הגדרה מתמטית סיכום של בלבולי מוח + הפחתה בחופש + הכפלת האחריות וחלוקת הטובין = משוואה לא שוויונית. הגדרה צבאית זוהי המלחמה היחידה שבה ישנים עם האויב. הגדרה פילוסופית מוסד הנישואים נועד לפתור בעיות בזוגיות שמעולם לא היו מתעוררות במוסד הרווקות. הגדרה ביולוגית דרכו של הטבע למנוע מאיתנו לריב עם אנשים זרים.

ועתה סיכום של לפני ואחרי... לפני: פעמיים בלילה אחרי: פעמיים בחודש לפני: את עוצרת את נשמתי אחרי: את חונקת אותי לפני:לילות יוקדים אחרי: לילות של צפיה בכדורגל לפני: ארוטית אחרי: נוירוטית. בעל הבית השתגע. פספוסים מהליגה האוסטרלית. תמונות מצחיקות, איך באמת מסתיימות אגדות הילדים. ההבדל בין המוח של הגברים ... - Flix Video.