background preloader

Demotywatory

Facebook Twitter

Marzy mi się dom. Animacja prezentująca prędkość obrotową i odchylenie od pionu planet Układu Słonecznego. Życzymy, aby Nowy Rok był znacznie lepszy niż poprzedni. Jest szansa? Kilka prawd o mamach: Być może choć część osób po przeczytaniu tego posta zmieni swój negatywny stosunek do WOŚP-u. Ewolucja kawy. Zastanów się, czy lubisz osobę, którą się stajesz? Czaszka dziecka z widocznymi rzędami zębów stałych wypychających mleczne. Przesłanie od "Ferdka" Siedzą dwie krowy na drzewie i robią piec kaflowy na drutach. BESTY.pl - Ciekawostki. Do walczących z Halloween jako amerykańskim w dodatku diabelskim zwyczajem - przeczytajcie! Marie Curie była narażona na tak wysokie dawki promieniowania, że wszystkie jej notesy z notatkami badawczymi zostały zamknięte w ołowianych pudełkach. Skąd pochodzą cyfry ... Delikatne przypomnienie ...

Dzień Kobiet – Demotywatory.pl. Prezent własnej roboty na 40-ste urodziny: – Demotywatory.pl. Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu... – Demotywatory.pl. Untitled. Podziel się życiem! Życzymy ci zajebistego 2018 roku! – Demotywatory.pl. ~ Z najlepszymi życzeniami na Nowy 2018 Rok ~ Zawsze warto szukać. A może rzucić wszystko i lepić pierogi na święta? NAJLEPSZE WARSZTATY DLA FACETA. I w ten właśnie sposób internet marnuje twój czas – Demotywatory.pl. Kto zna odpowiedź? Życie to coś, co upływa, kiedy ty jesteś zajęty snuciem planów na przyszłość.

Współczesny rodzic oddał by dziecko do adopcji szkole. Gdyby tak Polakom zakazać "k...wy", "c...py" czy "ch...ja" To niektórzy z nich przestaliby w ogóle mówić. Gdy pierwszy raz pomagasz człowiekowi, słyszysz: " Bardzo dziękuję!". Za drugim razem - " Dziękuję.". Za trzecim razem - nic. Za czwartym - " Nareszcie; ile można było czekać?!"

Historia jednego pieniądza... Co jest najśmieszniejsze w ludziach: Zawsze myślą na odwrót: spieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. Jedynymi osobami, z którymi powinieneś wyrównać rachunki są ci, którzy ci pomogli. Lenistwo. Kobieta. Zadanie na spostrzegawczość. Spójrz na obrazek i odpowiedz na pytania: 1. Ilu turystów mieszka na kempingu? 2. Kiedy przyjechali: dziś czy kilka dni temu? 3. Jak dotarli na miejsce? 4. Czy z kempingu daleko jest do miasta albo wsi? 5. Czy wiatr wieje z pó.

"Więc uważasz, że jestem ofiarą? Tylko dlatego, że mam śmierdzącą pracę, której nienawidzę, rodzinę, która mnie nie szanuje, miasto, które przeklina dzień, w którym się urodziłem? Taka sytuacja. Życie kołem się toczy: Kamienie. Czwartek. Życie jest jak papier. Napis u stomatologa: "Dwa razy zęby dostajemy za darmo, za trzecie już trzeba zapłacić..." Świat się robi taki ku***a przewrażliwiony, że jeszcze trochę i nie będę mógł śmieszkować z siebie żeby kogoś nie obrazić. Monroe. Z cyklu: demotywatory uczą. Jem gluten. Rodzicielstwo w pigułce: Tak wygląda wejście do sali matematycznej w jednej ze szkół.

Nigdy nie zapominaj o tych, którzy byli przy tobie, kiedy było ci ciężko. Przegrana zaczyna się w momencie, gdy pomyślałeś, że przegrywasz. Cały wszechświat zapewne mieści się w małym słoiczku, który leży sobie na półce w pokoju dziecięcym jakiegoś obcego, jako projekt szkolny, za który dostał trójkę na szynach. Paradoks naszych czasów. Wszystko się układa, gdy stajesz się obojętny. Jeśli historię wszechświata porównać do roku kalendarzowego, każdy miesiąc odpowiada miliardowi lat, a człowiek pojawia się w dopiero w ostatnich sekundach grudnia. Jak japońskie dzieci uczą się liczyć. Taka sytuacja. Stare chińskie przysłowie mówi: Nie pchaj palców w niebezpieczne miejsca. Doszedłem do takiego etapu w życiu, że potrzebuję mocniejszego słowa niż "kurwa" Milczenie... Baranek. Wiek: 0-5 - wszyscy cię kochają 6-12 - ty kochasz wszystkich 13-18 - ludzie zaczynają cię nienawidzić 19-... - ty zaczynasz nienawidzić ludzi.

Nie jestem fanem Chodakowskiej, ale pięknie pocisnęła "nowoczesnym i postępowym": Pleonazmy - takie wredne paskudztwa, śmieci językowe nazywane "masłem maślanym": Wyzwanie. Spróbuj odpowiedzieć na 5 pytań: 1. Który student jest śpiący? 2. Wskaż bliźniaków 3. Wskaż bliźniaczki 4. Ile dziewczyn jest na zdjęciu? 5. Który z nich jest nauczycielem? "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" Dziś mija 12 rocznica śmierci papieża Jana Pawła II.

Laska prawdę Ci powie. List motywacyjny. W koszu. Chińskie przysłowie. Małe uzupełnienie. Tak powinno wyglądać godło Polski według poprawnej heraldyki. Gorsze dni są po to, żeby zacząć doceniać te przeciętne. Ciekawe. 20 praw, które z pozoru wydają się bezsensowne, ale w gruncie jest w nich sporo prawdy: Niektórzy przyjaciele to po prostu ludzie, którzy boją się być twoimi wrogami. Niesamowite, że czasem w naszym życiu spotykamy ludzi, którzy wierzą w nas bardziej, niż my sami. Pewien pomysłowy tata stworzył swemu dziecku takie centrum zabaw, żeby miał zajęcie. ...by docenić... Nigdy nie zapominaj trzech typów ludzi w swoim życiu: Twoje żarty. Jeśli chcecie mi dawać rady, piszcie mi je na banknotach stuzłotowych Chętnie je wtedy przyjmę.

Oby więcej takich krzywych w naszym życiu. Grzegorz Brzęczyszczykiewicz - obywatel Polski. Z wykształcenia logopeda. Teraz już będziesz umiał. Puk puk. I szukam świata, gdzie kebab ma zawsze więcej mięsa niż warzyw. Moje postanowienia na rok 2017, to spełnić wszystkie postanowienia na rok 2016, które powinienem spełnić w roku 2015, bo obiecałem to sobie w 2014, a zaplanowałem w 2013.

Nowy rok. Nowy rok. Prosty a jakże dobry sposób. "Nie wierzę w istnienie bogów. Człowiek jest panem swego losu, nie bogowie. Bogowie są dziełem człowieka, stworzonymi, aby dawać im odpowiedzi, których boją się sami sobie dać"