background preloader

Cezary Pazura

Facebook Twitter

Odpowiedzi z wyboru - Cezary Pazura w Świdniku. WRESZCIE :) Cezary Pazura w 20m2 Łukasza - internetowy talk-show, odcinek 85. Cezary Pazura KPI, DRWI i wyśmiewa się z Adama Michnika. Abelard Giza - Roast Kuby Wojewódzkiego. Koncert Gwiazd Essen 2014 Cezary Pazura Grugahalle. Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów 3D. WRESZCIE :) Cezary Pazura w 20m2 Łukasza - internetowy talk-show, odcinek 85. Cezary Pazura - strona oficjalna. Cezary Pazura. Cezary Pazura. Cezary Pazura. Zamiłowanie do aktorstwa odziedziczył po ojcu, który z dużymi sukcesami występował w teatrze amatorskim.

Cezary Pazura

Cezary Pazura ukończył szkołę muzyczną w klasie klarnetu i fortepianu i postanowił zdawać do Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Za pierwszym razem mu się nie powiodło, ale druga próba była już udana. Ukończył ją w 1986 roku. Początkowo grywał niewielkie role, ale po kreacji w "Krollu" Władysława Pasikowskiego z dnia na dzień stał się gwiazdą.

Pokaż: moja aktywność: Brak danych do wyświetlenia. Cezary Pazura - profil oficjalny. Oj Wujek zalatany!...

Cezary Pazura - profil oficjalny

Fejsik nieodgrzewany...Ale nadrabiam. Dziś trzy tematy. Trochę dziwne, dalekie od siebie, ale z tym samym podtekstem. Po pierwsze, przyznam się Wam , że niedawno w pewnym zacnym towarzystwie , wzbudziłem nie lada sensację. Otóż ja, wytrawny kibic piłki nożnej na głos wysnułem tezę, że Mistrzostwa Europy w piłce kopanej we Francji jednak się nie odbędą . Wasz naczytany Wujek Czarek😀😀😀 Cezary Pazura. He was married three times.

Cezary Pazura

Filmography[edit] Discography[edit] Płyta stereofoniczna (1999) References[edit] CEZARY PAZURA. CEZARY PAZURA NA SCENIE. CEZARY PAZURA. WYWIAD CEZARY PAZURA. CEZARY PAZURA. CEZARY PAZURA.