background preloader

Jarahclinic

Facebook Twitter

clinicnovin

کلینیک نوین | درمان بواسیر، هموروئید، شقاق، کیست مویی، زگیل و فیستول با لیزر توسط دکتر متخصص

Untitled.

درباره کلینیک نوین

بواسیر خونی و انواع آن، علائم و روش های درمان (درمان خانگی،درمان با دارو و ...) بواسیر یا هموروئید یکی از بیماری های بسیار شایع ناحیه ی مقعد است که حدود ۵۰ % از افراد برای یکبار هم که شده آن را تجربه خواهند نمود، عامل این بیماری را می توان ایجاد فشارو کشش در ناحیه ی مقعد معرفی کرد که منجر به پارگی هموروئید ها در این ناحیه می گردد. […] بواسیر یا هموروئید یکی از بیماری های بسیار شایع ناحیه ی مقعد است که حدود ۵۰ % از افراد برای یکبار هم که شده آن را تجربه خواهند نمود، عامل این بیماری را می توان ایجاد فشارو کشش در ناحیه ی مقعد معرفی کرد که منجر به پارگی هموروئید ها در این ناحیه می گردد.

بواسیر خونی و انواع آن، علائم و روش های درمان (درمان خانگی،درمان با دارو و ...)

به دنبال ایجاد بواسیر و یا هموروئید عروق خونی این ناحیه ورم نموده و دچار التهاب می شوند. بواسیر خونی چیست؟ بواسیر خونی نوعی بواسیر است که بیمار در طی آن خونریزی های شدیدی را تجربه خواهد نمود. فیستول چیست؟ درمان فیستول با لیزر بدون بازگشت و عوارض. چنانچه ارتباط نامتعادل و غیرعادی به صورت یک لوله، بین اندام ها و یا رگی که دارای بافت پوششی است ایجاد شود، عارضه ای به نام فیستول ایجاد می شود.

فیستول چیست؟ درمان فیستول با لیزر بدون بازگشت و عوارض

چنانچه این پرسش برای شما ایجاد شده که فیستول چیست؟ باید بدانید فیستول بیماری است که ممکن است در بخش های خاصی از بدن ایجاد شود. اما اصلی ترین مکانی که اغلب دچار این بیماری می شود، مقعد می باشد. براساس طبقه بندی سازمان جهانی بهداشت این بیماری می تواند در محدوده چشم، در سیستم گردش خون، سیستم تنفسی، در سیستم گوارشی، سیستم ماهیچه‌ای، در سیستم ادراری تناسلی و به علت بیماری های مادرزادی ایجاد شود. اما باید به طور اختصاصی می توان در ارتباط با فیستول مقعد بیان کرد که، در اطراف روده بزرگ و در نزدیکی مقعد غده هایی وجود دارند که با ترشح موادی نقش به سزایی در سلامت بدن ایفا می کنند. ترشحات این غدد به داخل روده ی بزرگ تخلیه می شود. شقاق(فیشر)چیست؟ درمان شقاق با لیزر زیر نظر پزشک متخصص. شقاق (فیشر) ترک و یا زخمی است که در مقعد ایجاد می شود.

شقاق(فیشر)چیست؟ درمان شقاق با لیزر زیر نظر پزشک متخصص

این ترک بسیار دردناک است و اغلب با خون ریزی همراه است. علت ایجاد این بیماری در افراد، متفاوت می باشد. اما به طور ثابت در اکثر بیماران این مشکل با تغییرات اجابت مزاج از قبیل یبوست و اسهال ایجاد می شود. کیست مویی چیست؟ درمان کیست مویی با لیزر با کمترین عوارض در مرکز جراحی با لیزر. بواسیر یا هموروئید؟ بواسیر داخلی و خارجی، علت و علائم هموروئید. بواسیر سیاهرگ های آماس کرده هستند که در بخش انتهایی راست روده و مقعد ایجاد می شوند.

بواسیر یا هموروئید؟ بواسیر داخلی و خارجی، علت و علائم هموروئید

گاهی دیواره این رگ های خونی انقدر نازک می شود که متورم شده و به ویژه در زمان دفع، دچار خارش میگردند. دلیل عمده خونریزی راست روده هستند، به ندرت خطرناکند و معمولا در چند هفته از بین میروند. اما برای اطمینان حتما به پزشک خود مراجعه نمایید. درمان بواسیر، هموروئید، شقاق، کیست مویی، زگیل و فیستول با لیزر توسط دکتر متخصص.