background preloader

Irinamelnik

Facebook Twitter

irina melnik

teacher

Український Центр Оцінювання Якості Освіти. ЗНО 2017 (Зовнішнє незалежне оцінювання) - сайт ЗНО. Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) – це стандартизоване тестування, проходження якого є обов’язковим для всіх випускників українських шкіл, які бажають вступати до вищих навчальних закладів України.

ЗНО 2017 (Зовнішнє незалежне оцінювання) - сайт ЗНО

Зовнішнє незалежне оцінювання проводиться з основних предметів шкільного курсу: української мови та літератури, історії України, математики, біології, хімії, фізики, географії, англійської мови, німецької мови, французької мови, іспанської мови та російської мови. Тест з української мови та літератури є обов’язковим для всіх абітурієнтів України, проходження інших тестів зовнішнього оцінювання пропонується на вибір вступнику в залежності від спеціальності, яку обрав абітурієнт для навчання у вищому навчальному закладі.

Абітурієнт має можливість обрати не більше чотирьох предметів для складання тестів зовнішнього оцінювання. Тестування є безкоштовним. Тестування проводяться щорічно, наприкінці навчального року в українських школах. Український Центр Оцінювання Якості Освіти. Український Центр Оцінювання Якості Освіти. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі – пробне тестування) проводиться з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Український Центр Оцінювання Якості Освіти

Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість: ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року;виконати пробний тест та попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;навчитись ефективно розподіляти час;отримати правильні відповіді та дізнатися результат за допомогою спеціального сервісу, що буде розміщений на сайті Українського центру оцінювання якості освіти;психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;оцінити власний рівень навчальних досягнень.

Реєстрація осіб для участі в пробному тестуванні триватиме з 10 до 31 січня 2017 року. ЗНО 2015 на Яндексі. ЗНО-2017 відбудеться з 23 травня по 15 липня. Зовнішнє незалежне оцінювання 2017 року відбудеться з 23 травня до 15 липня 2017 року.

ЗНО-2017 відбудеться з 23 травня по 15 липня

Про це йдеться у наказі Міністерства освіти і науки № 889 від 27 липня 2016 року. Також, зазначеним наказом визначено, що кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести не більш ніж із чотирьох навчальних предметів. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів (українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ - початок ХХІ століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року. Також, наказом затверджено перелік предметів ЗНО. ЗНО-2017: дати і предмети. Міносвіти затвердило порядок проходження ЗНО-2017. 2016 року перші предмети складали 5-13 травня.

ЗНО-2017: дати і предмети

Цей експеримент початку зовнішнього незалежного оцінювання під час навчального року вирішили не продовжувати, тому ЗНО почнеться 23 травня і завершиться 16 червня. Таким чином іспити почнуться вже після завершення навчального року. З 6 лютого до 17 березня 2017 року слід подати документи для участі в ЗНО. Це робиться на сайті українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО). Як і раніше, учасник ЗНО може скласти максимум 4 предмети. Результати ЗНО з трьох предметів зарахують і як ДПА ЗНО з іноземної не буде обов’язковим, як очікувалося.

Кількість і перелік предметів на ЗНО-2017 не змінено: українська мова та література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, німецька, французька, іспанська та російська мови. Перевір свої знання ! Зно 2017 - slideshare.net. ЗНО 2016-2017 – Applications Android sur Google Play. Зно 2017. ЗНО 2017 з української мови. Порядок нарахування балів максимально наближено до прийнятого на реальній ДПА.

ЗНО 2017 з української мови

Однак під час онлайн-тестування оцінюються тільки ті завдання, які можна перевірити автоматично, тому оцінка за тест буде приблизною. Повну перевірку роботи може виконати ваш учитель. Щоб він побачив ваші відповіді, зайдіть у розділ «Статистика», натисніть на «Доступ до моєї статистики» і зазначте почту вчителя на Яндексі у вікні, що відкрилося. Як проходити тест Час на проходження тесту не обмежено. У завданнях на заповнення пропусків у тексті слово потрібно вводити у тій формі, у якій воно вживається у тексті.

ЗНО з української мови і літератури: особливості тесту 2017 року. Тест ЗНО з української мови і літератури 2017 року складається з трьох частин.

ЗНО з української мови і літератури: особливості тесту 2017 року

Частина 1 «Українська мова» містить 33 завдання різних форм. Відповіді на ці завдання позначаються в бланку відповідей А. Частина 2 «Українська література» містить 24 завдання різних форм. Відповіді на ці завдання позначаються в бланку відповідей А. Частина 3 «Власне висловлення» містить одне завдання відкритої форми. Загалом, тест з української мови і літератури містить 58 завдань, на виконання яких буде відведено 180 хвилин. Максимальна кількість балів, яку може набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури, – 104.

Особливості ЗНО і ДПА 2017 року: на що звернути увагу. Цьогорічні зміни в проведенні ДПА і ЗНО анонсували на прес-конференції Юрій Кононенко (директор департаменту загальної та середньої шкільної освіти) і Вадим Карандій (директор Українського центру оцінювання якості освіти).

Особливості ЗНО і ДПА 2017 року: на що звернути увагу

Юрій Кононенко прояснив особливості проведення ДПА, а Вадим Карандій – ЗНО. Утвердили программы ЗНО-2017. Программы ВНО, внешнего независимого оценивания (укр.

Утвердили программы ЗНО-2017

ЗНО), за 2017 год - уже на сайте Украинского центра оценивания качества образования. Перечень предметов не изменился: украинский язык и литература, история Украины, математика, биология, география, физика, химия, английский, испанский, немецкий, французский и русский языки. Изменения в программах ЗНО есть. Особо ожидаемые - по иностранным языкам. В 2016-м признали, что проверять на тестировании восприятие речи на слух пока что невозможно, следует доработать методику.

Программа ЗНО по иностранному языку в 2016 году предусматривает лишь «чтение и письмо как виды речевой деятельности, а также лексический и грамматический аспекты иноязычной коммуникации (использование языка)». ЗНО-2017. Slide1: Нормативно-правова база: : Нормативно-правова база: Наказ МОН від 27 .0 7 .201 6 № 889 «Деякі питання проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», зареєстровано в Мінюсті 09.08. 2016 року № 1114/29244; Наказ МОН від 31.08.2016 №1055 «Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»; Наказ МОН від 13.10.2016 № 1236 «про затвердження Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році».

ЗНО-2017

Наказ УЦОЯО від 11.10.2016 №170 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році» Спільні накази «Про підготовку та проведення ЗНО 2017…» Наказ МОН від 27.07.2016 №889: Наказ МОН України від 31.08.2016 №1055: Підготовка до ЗНО онлайн 2017 від ПроЗНО. ЗНО - 2017 by on Prezi. ЗНО 2017. Програми ЗНО 2017 року - зовнішнє незалежне оцінювання.