background preloader

Poznámky

Facebook Twitter

NASA: Na Marsu se nachází tekoucí voda v podobě solných potůčků. A možná tedy i život. Před 11 hodinami Vědci už před sedmi lety potvrdili, že se na Marsu nachází voda v podobě ledu.

NASA: Na Marsu se nachází tekoucí voda v podobě solných potůčků. A možná tedy i život

Až dosud však nebylo jasné, zda je na planetě i voda tekoucí. Důkazy, že se tam nachází minimálně během léta, jsou důležitým posunem. Create Your Free Account « Cybrary. Cybrary Menu Create Your Free Account Begin Learning Cyber Security for FREE Now!

Create Your Free Account « Cybrary

FREE REGISTRATION Already a Member Login Here. Lukáš rob. News from Israel, Ynetnews. Sukl. Rexair Rainbow Vacuum Repair Instructions. These illustrated instructions attempt to show how you can replace the three motor bearings on a Rexair Rainbow D4 or D4SE canister vacuum cleaner.

Rexair Rainbow Vacuum Repair Instructions

The author assumes no liability to any damage you cause to your vacuum or yourself by making use of these instructions. I am not a professional vacuum service-person, but have replaced motor bearings on numerous Rainbow D4 units, and have always had great success. R-5238 (and/or R-1981) bearings can be purchased economically from various parts suppliers online. I tend to prefer to use bearings that are double-sealed, to help protect them from moisture intrusion. Some of the parts suppliers online also have .pdf exploded parts diagrams for all Rainbow models available for free download. In some instances, your vacuum may have suffered enough corrosion and damage that it cannot be easily repaired.

Potential does exist to ruin your vacuum by attempting to work on it yourself, if the work is done improperly. Rainbow_e2_2011_R14449Z-1_Czech. Boomerang Decompiler. Why the change?

Boomerang Decompiler

The original vision for Boomerang was somewhat different from what it turned out. There were high hopes that it would be quite usable by now, and that perhaps several commercial companies might like to incorporate the Boomerang engine into their product. For example, a disassembler like IDA Pro or Sourcer. However, this has not happened, so the advantage of a BSD-license (i.e. that it can be used as part of proprietary as well as free software) becomes moot. Not releaseing Boomerang under the GNU General Public License becomes more and more difficult to sustain, because of all the highly useful GPL'd software that can't be used. So soon, Boomerang will transition from a BSD-like license to a combined BSD-like license and the GPL.

Free Disassemblers, Decompilers, Hexadecimal viewers, Hex editors. Ever encountered a situation where you needed to view, disassemble or decompile a binary file, such as a data file, an object file, a library archive, a shared library (or DLL in Windows) or an executable image?

Free Disassemblers, Decompilers, Hexadecimal viewers, Hex editors

Assembled on this page are several hex viewers (hexadecimal viewers), hex editors, disassemblers and decompilers that will allow you to do precisely that. Nejčastější chyby a omyly při pěstování česneku: rady šlechtitele místo pověr - Užitková zahrada. Není pravdou, že česnek neroste v těžké půdě, že jej nemáme pěstovat po bramborách, ani že k výsadbě se hodí jen obvodové stroužky...

Nejčastější chyby a omyly při pěstování česneku: rady šlechtitele místo pověr - Užitková zahrada

Modré paličáky mají nejlepší skladovatelnost Nemají. Obecně jsou lépe skladovatelné nepaličáky než paličáky. Receptář prima nápadů internetová verze, časopis. Boj proti monilióze a moniliovému úžehu peckovin, ať již to jsou meruňky,třešně, višně, broskvoně či slivoně je věc pravidelného a včasného zásahu.

Receptář prima nápadů internetová verze, časopis

Tato choroba je vyvolána nejčastěji proměnlivostí počasí společně s infekcí dané choroby. Jedná se o houbovou chorobu -Monilinia laxa, která také způsobuje i moniliové hnití plodů při jejich dozrávání. Kompletní manuál občana obtěžovaného hlukem. Obtěžuje vás hluk z továrny či diskotéky?

Kompletní manuál občana obtěžovaného hlukem

Zahrada v červenci - Okrasná zahrada. Zahrady jsou na vrcholu své letní krásy a plní se úrodou.

Zahrada v červenci - Okrasná zahrada

iReceptář – Oficiální stránky časopisu Receptář - www.iReceptar.cz. Rybiz,_angrest,_josta.doc. KOHOUTEK CHALCEDONSKÝ Lychnis chalcedonica - Venkovská zahrada. ŘECKO: Drama? Jen mediální divadlo. Už pět let sledujeme v médiích komediální seriál, vydávající se za drama, o opakujících se epizodách údajně tvrdého vyjednávání Evropské komise, Evropské centrální banky a Mezinárodního měnového fondu s řeckou reprezentací.

ŘECKO: Drama? Jen mediální divadlo

Řecko prý má do 12 hodin libovolného dne za těch pět let odsouhlasit jakési úsporné reformy, jinak prý přijde nějaký bankrot, nebo co. Čínský příběh. VĚDA: Chemie xenofobie. Aneb Za všechno může dusík Současné problémy s migrací jednoznačně souvisí s populační explozí a válečnými konflikty. Aphid Bulletin č. 8/2011 (ÚKZÚZ) Dědické řízení. Kdo, kdy a jak zahajuje řízení o pozůstalosti?

Řízení o pozůstalosti zahajuje místně příslušný okresní soud (v Praze obvodní soud) většinou na základě vyrozumění od matričního úřadu o smrti zemřelého, příp. na návrh dědice. Soud rozhodne o výběru soudního komisaře (pověřeného notáře), který řízení o pozůstalosti vyřizuje. Místně příslušným soudem je v první řadě soud, v jehož obvodu měl zůstavitel v době své smrti evidováno místo trvalého pobytu, případně místo jiného pobytu evidované podle jiných právních předpisů.

Nebyl-li zemřelý evidován, je pro místní příslušnost soudu rozhodné místo zůstavitelova posledního bydliště. Nelze-li je určit, je k řízení příslušný soud, v jehož obvodu je místo, kde se naposledy zdržoval, a nelze-li příslušnost určit ani tak, pak místo, kde je zůstavitelův nemovitý majetek. Odborne-minimum.pdf. Tao Te Ťing ve všech českých překladech. Rakytník - množení - ZAHRADA.cz. Dobry den, snazim se delsí dobu narizkovat rakytnik (stejne jako kanadske boruvky, klanoprasku...) a vysledky zatim zadne. Zkousel jsem ruzne vyzrale, v ruznem obdobi, ruzne velikosti. Rakytník řešetlákový: největší chyby při pěstování – Abecedazahrady.cz. Vývoj češtiny v posledních 20 letech a jeho perspektivy. V moderovaném online chatu na portálu Novinky.cz odpovídal dne 11. 8. 2011 ředitel Ústavu pro jazyk český AV ČR Karel Oliva. Diskutovalo se bude o vývoji češtiny v posledních 20 letech a jejích perspektivách. Dobrý den, není mi úplně jasné, co je to dnes "hovorová čeština".

"Spisovně" přece nikdo běžně nemluví, ale "krásnej" už není spisovně, krásný zní zvláštně v běžném hovoru a je něco mezi tím? 115 Useful Websites - Imgur.