background preloader

آذران پیشرو صنعت تبریز

Facebook Twitter

آذران پیشرو صنعت تبریز

لاستیک لیفتراک. ساید شیفت لیفتراک. لیفتراک کوماتسو. فروش لاستیک لیفتراک بادی. لاستیک لیفتراک به عنوان آخرین عضو گردنده از سیستم انتقال قدرت می باشدکه نقش مهمی را در کنترل دستگاه بر عهده دارد، پس انتخاب درست لاستیک لیفتراک و نگهداری از آن از عوامل مهم برای عملکرد هر چه بهتر این عضو از سیستم محسوب می گردد.

فروش لاستیک لیفتراک بادی

تایرهای باکیفیت قادر هستند در هر نوبت بارگیری 14% بار بیشتری حمل کنند. تایرهایی که سازندگان آنها مشخصاً روی مقوله‌ی کیفیت تمرکز کرده‌اند ممکن است در ابتدا اندکی گران به نظر برسند. با این حال، تاثیر آنها روی ایمنی، بهره‌وری و هزینه‌های نگهداری به نحوی است که، در طولانی‌مدت، آنها گزینه‌ی اقتصادی‌تری خواهندبود. تایرهای باکیفیت نه‌تنها در زمینه‌ی ایمنی بسیار کارآمد هستند، بلکه قادرند راندمان کار را بالا ببرند. بهترین سرمایه‌گذاری برای استفاده‌کنندگان لیفتراک نیز خرید همین تایرهاست؛ زیرا، در این حوزه‌ی کاری، هرچه حداکثر ظرفیت و توان عملیاتی لیفتراک بالاتر برود، سود ایجادشده نیز به موازات آن افزایش خواهدیافت.

نمایندگی ساید شیفت لیفتراک. ساید شیفت لیفتراک شرکت آذران پیشرو صنعت نظر به اهمیت صنعت جابه جایی مواد در اجرا و پیشبرد اهداف والای پروژه های ملی و صنعتی کشور با هدف ایجاد یک مجموعه متخصص در زمینه فروش الحاقیه لیفتراک اقدام به فروش انواع الحاقی از برندهایی معتبر جهانی نموده است.

نمایندگی ساید شیفت لیفتراک

در این راستا الحاقیه ساید شیفت لیفتراک را برای سهولت انجام کارهای به شرکت ها و کارخانجات پیشنهاد می کند. ساید شیفت لیفتراک (Side Shift) نوعی الحاقیه لیفتراک است این الحاقی برای هدایت و جابحایی عرضی بار در هنگام تخلیه و یا بارگیری در لیفتراک توسط تغییر مکان دو شاخک بطور هیدرولیکی انجام می دهد. شرکت آذران پیشرو صنعت ارائه دهنده انواع الحاقیه ساید شیفتر لیفتراک با برندهای Cascade ، Kaup آلمان ، Bolzoni و Koyo ژاپن بوده و در صورت نیاز آماده نصب و تعمیر انواع الحاقیه و خدمات رسانی به سراسر کشور می باشد. باطری لیفتراک اگزاید. شاید مهمترین ویژگی‌ مورد نیاز در صنعت قابلیت شارژ مجدد باتری و همچنین امکان دشارژ با جریان های بالا باشد به همین دلیل باتری های سربی-اسیدی اصلی ترین سهم را در تامین انرژی برای یوپی‌اس‌ها و لیفتراک های برقی بر عهده دارند.

باطری لیفتراک اگزاید

باطری سربی – اسیدی در سال 1859 برای اولین بار توسط یک فیزیکدان فرانسوی به نام Gaston Planté به عنوان اولین باطری با قابلیت شارژ مجدد بصورت تجاری به بازار عرضه شد.هم اکنون اقبال عمومی به استفاده از این باتری‌ها تا به حدی است که تقریبا 80 درصد از کل مصرف سرب دنیا در ساخت باتری‌های سرب اسیدی استفاده می‌شود. قیمت نسبتا پایین این نوع از باتری‌ها در مقایسه با سایر باتری‌های مشابه و همچنین قابلیت جریان دهی لحظه‌ای بالای آنها، باتری‌های سربی-اسیدی را تبدیل به بهترین انتخاب برای مصارف گونان همچون خودروهای برقی، یو پی اس ها و بویژه لیفتراک های برقی نموده است. بطور کلی اختلاف ولتاژ ایجاد شده به کمک یک سلول از الکترودهای مثبت و منفی در باتریهای سرب اسیدی لیفتراک حدود 2 تا 2.1 ولت است. فروش لیفتراک سهند. جک پالت دستی استاندارد. در این قسمت اطلاعات کلی در رابطه با مشخصات جک پالت های دستی که در هنگام خرید بایستی به ان توجه کنین اشاره شده است. طول شاخک جک پالت دستی استاندارد طول شاخک های جک پالت دستی معمولا 115 سانتی متر میباشد که این اندازه در جک پالت های عریض به 122 سانت هم میرسد.

عرض جک پالت دستی. نمایندگی پالت تراک برقی. با قدم گذاشتن در هر انبار، مرکز توزیع، انبارهای خرده فروشی، فروشگاه های مواد غذایی و یا مراکز حمل و نقل، مطمئنا شاهد جک پالت و پالت تراک های بسیاری هستید. از این تجهیزات معمولا برای حمل و نقل پالت ها در مسافت های طولانی چه در داخل و چه خارج از تریلر ها استفاده می شود. این تجهیزات شامل دسته های کششی و چنگک هایی بر روی چهار چرخ هستند. گاهی اوقات هم اپراتورها از فاصله دور این تجهیزات را هدایت می کنند. این تجهیزات انبارداری مدام در حال تغییر و تحول اند. با اینکه جک پالت ها دستی طراحی خاصی نداشته و دستخوش تغییر چندانی نشده اند، اما پالت تراک ها قابیلت های بیشتری نسبت به سال های گذشته به خود افزوده و در معرض تغییرات وسیع تری می باشند. تولید استاکر دستی. استاکر دستی یا لیفتراک دستی نوعی از تجهیزات انبارداری می باشد که قابلیت حمل بار و پالت را در ارتفاع داراست.

تولید استاکر دستی

این نوع لیفتراک تمام دستی بوده، یعنی عملیات بالابری و جابجایی طولی دستگاه توسط نیروی کششی اپراتور تامین می شود، استاکر دستی بیشتر مخصوص عملیات تخلیه و بارگیری سبک و نیمه سنگین تا ظرفیت 3 تن می باشد جک هیدرولیک این دستگاه که توسط نیروی انسانی کار می کند و میتواند بار را در ارتفاع های مختلف تخلیه یا بارگیری نماید و مناسب کارگاهای کوچک، فروشگاه و انبارهایی با حجم عملیات کم است که نیازمند جابجایی بار در ارتفاع هستند. این تجهیزات را با عناوینی دیگری مانند جک بالابر، لیفتراک دستی، بالابر صنعتی و… نیز می شناسند. یکی دیگر از اهدف اصلی استاکرها، بارگیری بار داخل ماشین های باربری از جمله کامیون، تریلی و وانت و همچنین تخلیه بار از این گونه وسایل نقلیه باری است. واردات استاکر برقی. اصنافی که از استاکر بیشترین استفاده را دارند اصناف و شرکت هایی که نسبت به آلایندگی های محیطی حساس می باشند معمولا از استاکرها جهت جابه جایی کالای خود استفاده می نمایند که از جمله آنها می توان به سردخانه ها ، شرکت های تولید دارو ، شرکت های تولیدی مواد غذایی اشاره کرد.

واردات استاکر برقی

یکی دیگر از مکان هایی که از استاکر استفاده زیادی می شود شرکت های انبارداری هستند، چرا که با استفاده از استاکر می توانند کالاهای خود را در قفسه های انبار جابه جا نمایند. شرکت های لوازم آرایشی و بهداشتی نیز به دلیل کم بودن تناژ بارشان از استاکر ها استفاده می کنند. ریچ تراک برقی تویوتا. ریچتراک ها به طور معمول در دو نوع ریچتراک با کابین راننده ایستاده و ریچتراک با کابین راننده نشسته، تولید می شوند که از ویژگیهای این تجهیزات می توان به موارد زیر اشاره نمود : سیستم بالابری ریچتراک برقی، به صورت هیدرولیکی و الکتریکی می باشد.

ریچ تراک برقی تویوتا

فرمان ریچتراک، برقی است و مانند فرمان های هیدرولیکی، به راحتی حول محور خود می چرخد. لیفتراک دوگانه سوز. لیفتراک دوگانه سوز لیفتراک های دوگانه سوز، نوع خاصی از لیفتراک هستند که از دو سوخت گاز و بنزین، به عنوان منبع انرژی استفاده می کنند.

لیفتراک دوگانه سوز

لیفتراک دوگانه سوز با نام لیفتراک هیبریدی نیز شناخته می شوند. “هیبرید” در لغات به معنای “دوگانه” است و لیفتراک هیبریدی یعنی دستگاه با دو منبع انرژی کار می کند. مدل های قبلی لیفتراک، فقط با منبع سوخت دیزلی کار می کردند. نمایندگی لیفتراک دیزل. لیفتراک دیزلی در زمره محبوب ترین نوع لیفتراک است که در بازار وجود دارد.

نمایندگی لیفتراک دیزل

در این نوع از لیفتراک ها، به دلیل ساختار و نوع احتراق موتورهای دیزل نسبت به نوع لیفتراک بنزینی، قدرت بیشتری دارند و می توانند بارهای سنگین تری را بلند کرده و تا ارتفاعات بیشتری بلند کنند. لیفتراک های دیزلی برای استفاده در مناطق باز طراحی شده اند اما می توانند در انبارهای بزرگ با تهویه مناسب نیز استفاده شوند و بیشتر در مراکز صنعتی و در شرکت های خدمات بندری و انبار ها و …. استفاده می شوند. لیفتراک برقی تویوتا. مصرف بالای سوخت توسط وسایل نقلیه موتوری نظیر اتومبیل ها، موتورسیکلت ها، لیفتراک ها و ….

لیفتراک برقی تویوتا

در سطح جهان با توجه به کاهش منابع سوخت فسیلی و آلایندگی زیاد محیط زیست توسط این مصرف کنندگان، موحب توجه روز افزون به استفاده از تجهیزات استفاده کننده از سایر منابع انرژی گشته است. مطابق بررسی ها چنانچه روند مصرف به شکل موجود ادامه پیدا کند، میزان دی اکسید کربن موجود در محیط زیست تا سال 2050 به دو برابر میزان آن در سال 2005 خواهد رسید که از دیدگاه مسایل محیط زیستی، قابل قبول نخواهد بود. مطابق برنامه های جهانی، این مقدار بایستی در سال 2050 به نصف مقدار آن در سال 2005 برسد. یکی از مناسب ترین روش ها جهت دستیابی به این هدف، در کنار روش هایی نظیر استفاده از تولید پراکنده انرژی در محل مصرف و تولید همزمان برق و حرارت، استفاده از وسایل نقلیه موتوری است که نیروی محرکه آنها از انرژی الکتریکی شبکه یا باطری تامین می شود. یکی از این تجهیزات، که از نیروی محرکه الکتریکی برای انجام وظایف خود استفاده می کند، لیفتراک برقی است و در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین تجهیزات انبارداری به ویژه برای کسب و کارهای نوپا می باشد. لیفتراک کوماتسو. فروش استاکر دستی.

استاکر دستی یا لیفتراک دستی نوعی از تجهیزات انبارداری می باشد که قابلیت حمل بار و پالت در ارتفاع را داراست.

فروش استاکر دستی

این نوع لیفتراک تمام دستی بوده، یعنی عملیات بالابری و عملیات حرکت دستگاه توسط نیروی کششی اپراتور تامین میشود، این نوع بالابر بیشتر مخصوص عملیات تخلیه و بارگیری سبک و نیمه سنگین تا ظرفیت 2 تن می باشد جک هیدرولیک این دستگاه که توسط نیروی انسانی کار می کند میتواند بار را در ارتفاع های مختلف تخلیه یا بارگیری نماید و مناسب کارگاهای کوچک، فروشگاه و انبارهایی با حجم عملیات کم که نیازمند جابجایی بار در ارتفاع هستند، می باشد. این تجهیزات را با عناوینی دیگر نیز می شناسند. مانند: جک بالابر، لیفتراک دستی، بالابر صنعتی و… استاکر دستی برای بالا و پایین بردن بار همچنین جابه جایی پالت در ارتفاع استفاده می شود .هدف اصلی استاکرها برای بارگیری بار داخل ماشین های باربری همچنین تخلیه بار از این گونه وسایل نقلیه است.

همچنین عمده کاربرد این وسایل در فروشگاه ها با فضای کافی، کارگاه ها و کارخانه ها برای قرار دادن بار در داخل قفسه های انبار و یا پایین گذاشتن بار از قفسه ها می باشد . راهنمای سرویس ماشین آلات انبارداری. راهنمای سرویس ماشین آلات انبارداری تجهیزات و ماشین آلات مربوط به حمل و نقل مواد از جمله لیفتراک، استاکر دستی و برقی، ریچتراک، پالت تراک و حتی جک پالت دستی، مجموعه ای از وظایف موجود در کارخانجات و یا شرکت ها را انجام می دهند تا عملکرد جابجایی و انبارکردن بارها در اشکال و ظرفیت‌های مختلف مواد، به طور روان، سریع و آسان انجام گردد. از حمل و نقل و چیدن کالا در انبار ، این تجهیزات بخشی حیاتی از عملیات روزمره مجموعه هایست که از این نوع تجهیزات استفاده می نمایند. در عین حال، برای داشتن عملکرد بالا، باید به نگهداری منظم لیفتراک و یا سایر ماشین آلات جابجایی توجه کنیم.

چشم انداز تجهیزات انبارداری مدرن. چشم انداز تجهیزات انبارداری مدرن نیروی محرکه الکتریکی در صنعت خودرو و همچنین در تجهیزات جابجایی از جمله لیفتراک، استاکر برقی، ریچتراک، پالت تراک و دیگر تجهیزاتی که با انرژی الکتریکی کار می کنند، در حال افزایش است. این روند باعث تحولات فناوری و همچنین در صنعت لجستیک، به ویژه برای لیفتراک های مجهز به باطری های لیتیوم است. طراحی باسکول انواع لیفتراک. باسکول انواع لیفتراک باسکول یک دستگاه مناسب برای توزین کالاها و محصولات مختلف برای یکبار و یا چند بار می باشد. یک کالا ممکن است به صورت عمده و کلی در کارخانه تولید شده توسط باسکول هایی که در شاخک های لیفتراک تعبیه شده اند، وزن کشی شود.

سپس در محل مصرف، نیز ممکن است، یکبار دیگر با این باسکول مجدداً توزین شده تا بدست مصرف کننده برسد. لیفتراک ترازو دار (توزین لیفتراک ,لیفتراک باسکول دار ) جهت جابجایی و حمل انواع پالت و بار، به کاربر این امکان را میدهد در هر زمان و مکان برای توزین بار خود اقدام کند. استاکر بشکه گیر دستی. فروش موتور دیزل پرکینز. تعمیر لیفتراک کوماتسو. فروش استاکر دستی. واردات استاکر برقی. جک پالت دستی استاندارد. لاستیک لیفتراک سومیتومو 10-6.50. لاستیک لیفتراک سومیتومو 10-6.50. قطعات لیفتراک هیوندای. تفاوت انواع لیفتراک. لیفتراک نیسان دوگانه سوز. تامین رینگ لیفتراک. راهنمای خرید لیفتراک. ماشین آلات انبارداری اتوماتیک. سیستم پایداری فعال لیفتراک تویوتا SAS. راهنمای خرید لیفتراک. لیفتراک دوگانه لینده. شرکت های تولید کننده لیفتراک. شرکت های تولید کننده لیفتراک.

نمایندگی باطری لیفتراک نیرو. قیمت لیفتراک کارکرده. فروش لاستیک لیفتراک بادی. فروش لاستیک لیفتراک بادی. فروش لاستیک لیفتراک بادی. باطری لیفتراک اگزاید. فروش لیفتراک سهند. فروش لیفتراک سهند. لیفتراک کوماتسو دوگانه. لیفتراک دوسان دوگانه سوز. نمایندگی پالت تراک برقی. جک پالت دستی استاندارد. واردات استاکر برقی. ریچ تراک برقی تویوتا. نمایندگی لیفتراک دیزل. لیفتراک برقی تویوتا. لاستیک لیفتراک سومیتومو 10-6.50. فروش موتور دیزل پرکینز.

جک پالت دستی استاندارد. لاستیک لیفتراک سومیتومو 10-6.50. نمایندگی سينی كابل. لاستیک لیفتراک سومیتومو 10-6.50. جک پالت دستی استاندارد.

آریا صنعت ایرانیان

لیفتراک کوماتسو. نمایندگی فورک پوزیشنر. نمایندگی ساید شیفت لیفتراک. باطری لیفتراک اگزاید. فروش لیفتراک سهند. فروش لیفتراک دوگانه سوز ماکسیمال. لیفتراک کوماتسو دوگانه. لیفتراک دوسان دوگانه سوز. نمایندگی پالت تراک برقی. جک پالت دستی استاندارد. واردات استاکر برقی. ریچ تراک برقی تویوتا. نمایندگی لیفتراک دیزل. لیفتراک برقی تویوتا. لیفتراک برقی تویوتا. لیفتراک کوماتسو. جک پالت دستی استاندارد. چراغ های ایمنی لیفتراک. جک پالت دستی استاندارد. راهنمای خرید لیفتراک. لاستیک لیفتراک سومیتومو 10-6.50.

جک پالت دستی استاندارد. لاستیک لیفتراک سومیتومو 10-6.50. لاستیک لیفتراک سومیتومو 10-6.50. فروش بشکه گیر لیفتراک. تولید بلوک گیر لیفتراک. تولید بلوک گیر لیفتراک. تولید بلوک گیر لیفتراک. فروش عدل گیر لیفتراک. تولید رول گیر لیفتراک. نمایندگی ساید شیفت لیفتراک. فروش لاستیک لیفتراک بادی. موتور یانمار Yanmar لیفتراک. باطری لیفتراک اگزاید. فروش لیفتراک سهند. فروش لیفتراک دوگانه سوز ماکسیمال.